Страница 98 от 98 ПърваПърва ... 4888969798
Резултати от 1,456 до 1,469 от общо 1469

Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #1456

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    jasenski
    Тук не е бърза помощ за да ме притискаш на лични. Не съм специалист по DVD-та и не мога да помогна. Понякога е нужно да се почака 3-4 дни дори седмица докато някой ти предложи решение.
    Съдейки по написаното от теб DVD -то е здало багажа./така е когато се купува китайска техника за еднократна употреба-Elite,NEO,Croun и т.н. Може да си качил софтуер който не е за твоят модел. По-добре помисли за закупуването на нов плейър.Нещо с цена около 150лв.За DVD плейър с цена по-малко от 100лв не може да очакваш чудеса и да ти работи дълго без проблеми.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    4
    #1457

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Благодаря! Писах на лично защото видях, че само ти си "активен". Колкото до софтуера успях да намеря и буквално преди минути го качих. Оправи се дисплея. Всичко е както си беше. Обаче по това как зарежда и още повече , че чете само CD стигнах до извода ( разбира се след консултации с хора сопит) , че оптиката е дефектирала. Направих и проверка в МЕТРО на цените. При цени от 50-60 лева за ново PV-4000 или 5000USB наистина не си струва ремонта. Просто не знаех, че толкова са им паднали цените. Моето го купувах в началото на 2006 г.и беше стотина лева тогава.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #1458

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Когато правите такива ъпдейти гледайте каква версия е модела.......Иначе е нормално да оцапате работата..........

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #1459

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравейте!
    Онзи ден случайно хванах някаква промоция в Метро и взех буквално последното ДВД Елит5000 (някакво май по-ново - ръбесто е) за 30лв. Чудесно, че и работи почти като хората Имам приятел с 4000УСБ и е много недоволен. На това му е по-нов фирмуеъра явно, защото визуализира дълги имена, не забива (поне доколкото видях), не "губи" субтитрите след 15 мин. или при превъртане и т.н. Бих бил безкрайно доволен, ако...макар че пише за версия на УСБ"2", то при филми с бързи действия (абе то беше само един филм, защото нямах повече време, а и това ми е тестовия филм за ДВД - Аз,роботът) не забива, не насича, но забавя картината и като свърши бързото действия се изравняват говор и картина. И това само при филми на флашка. Жалко...Навремето си взех един от първите ДВД плеъри на Елит - много хора знаят какъв беше софтуера тогава и как постепенно си го оправихме ние Сега няма такива проблеми, само това забавяне при филми от флашка. Някой случайно да има фирмуеъра на това ДВД, за да си поиграя малко с него? А, да - за 4000УСБ се говореше за фирмуеър на Акай или нещо такова, но не разбрах какво стана, а ми се ще да помогна на приятеля ми...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #1460

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здрасти ciel, какви са ти впечатленията от Елит pv 5000 usb ? Аз като вземах моя, много се чудих кой модел да купя, ама като сравнявах характеристиките по кутията, не намерих никакви разлики..........Ама pv 5000 usb беше 69 лв. пък и дизайна му малко не ме накефи.........Та кажи как е? Да съжалявам ли че не взех него а pv4000usb?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #1461

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравей daudebardia,

    не разбирам защо трябва да съжаляваш, още повече за техника??? Може би ако си вземеш препоръчваните като много по-добри Филипси, ЛГ, Панасоник и т.н. и се окаже, че без читав нефирмен, разбирай правен от ентусиасти, фирмуеър нищо не става, а и си дал над 150 лв....то тогава може и да се поядосаш малко. Но пак няма смисъл. Все пак това е Елит и би трябвало да нямаш големи очаквания, още повече, че за почти без пари взимаш нещо, което в повечето случай е по-добро и безпроблемно от много по-скъпите си събратя...Но винаги има нещо, което се омазва и по това може да познаеш, че си си купил Елит .
    Не зная как работи твоето ДВД, но ако и на диск с Ави-та, а не само през УСБ, насича - лошо. Иначе как работи съм писал в предния си пост. Хубаво би било и през УСБ да се направи да работи нормално, но май и това е с версия 1 на УСБ, а не както пише на кутията - версия2. Ето това е едно от нещата, по които познаваш, че си купуваш Елит С други думи - не съжалявай за нищо Между другото все още съм с Елит 366 (преди него 377). Чете всичко, пуска си АЦ3 и ДТС звук през аналоговите изходи и т.н. Купено е преди повече от 3 години за 95 лв. Тогава другите маркови струваха около 200+ лв. Няма филм (все още), който да не ми е тръгнал на това ДВД. За какво да съжалява човек?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #1462

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здрасти ciel, ами като цяло съм доволен от pv 4000 usb.Странно, но при мен няма проблемите от които се оплакват другите.....Не ми насича на avi-та нито от флашка, нито от дискове.Субтитри също не са ми изчезвали.Хубавото е че показва папки, чете повечето неща които му пускам, за разлика от другото ми dvd NEO-м51 DivX, което не чете доста неща като mpg,например а някои avi-та въобще не ги вижда на диска, докато при елит-а си тръгват без проблеми, а други ги стартира и след известно време спират.......
    Единственотокоето не ми харесва в Елита е че няма DTS и Pro logik II и ми дава avi -филмите само със стерео звук 2.0 а не с 5.1 звук......И че някои от допълнителните функции като зуум, например не работят на avi формат......Иначе на CD и Mp-3 свири перфектно........
    А с така наречените "маркови dvd-та" не ми се занимава....особено ако са такива за 150-200 лв.Баща ми си купи наскоро Panasonic, ама чете само dvd, не поддържа папки, ако снимки са групирани в папки, въобще не ги разпознава .....Абе пълна скръб...........А моето Елит-че за тези пари си е перфектно....... Моето е с малкия чип с радиатора отгоре........Може би затова е така......

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #1463

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравей daudebardia,
    снощи си поиграхме малко (отново) с елитите (PV5000 и PV4000). Явно си късметлия наистина, защото при 4000, независимо дали е от диск или от флашка, моят тестов филм "I, Robot" насича при бързите сцени, но странното е, че не само картината насича, но и звукът. Същото е и с "Мисията невъзможна" и други такива. При 5000 от диск върви чудесно, от флашка много се забавя картината (повече, ако са пуснати и субтитрите). При 5000 си върви 5-каналния звук, разбира се, ако филмът има такъв, независимо какъв файл е. И се визуализират доста по-дълги имена - просто до края на екрана изписва всичко. Не съм броил символите, но трябва да са около 35. Ами това са разликите май...Все пак съм взел 5000 за 30 лв. За сега седи при другия си събрат (366) и ще чака да го замени някой ден...Може и по-рано, ако му оправят работата през флашката.
    А, да - забравих. Двуслойните DVD-та, които записвам с файлове от камерата ми, си вървят чудесно на 5000. 366 се зачудва, когато трябва да мине на втория слой (разбирай, когато трябва да продължи след размер 4,5 GB). Така че аз съм доволен от новата придобивка.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #1464

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здрасти ciel, искам да те попитам, дали когато пускаш avi-та на pv5000usb, които имат 5.1 звук ти свири и субуфера? Защото на моя pv4000usb като пусна avi с 5.1 звук свирят фронталните, съраунд и централната колони, но субуфера не..........Като влезна в настройки на говорителите, ми показва, че предните колони са на large и не са активни, а субуфера е на положение off....и това става автоматично при стартиране на филма, и не мога да ги променя докато върви филма.....При теб така ли е? Когато пусна DVD или VCD филм всичко е наред, свирят си всички говорители, включително и субуфера.......

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    91
    #1465

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здрасти,

    почнах да ти пиша на лични, но се зачудих дали това няма да е интересно и за други, така че пиша тук. Все пак, за да не превръщаме темата в чат, мисля от сега нататък при подобни въпроси - на лични
    Трябва да настройш говорителите преди да си започнал да гледаш филма, иначе за предните и суб-а си седят фабрично зададените стойности. Поне при мен е така. Айде със здраве...И весели празници

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    104
    #1466

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Видях го и аз този Елит 5000 това е някаква нова версия не е модела със сивия корпус , това се превръща в някаква мания един модел с 1000 модификации китайска му работа

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    54
    #1467

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Ами в нета съм намирал поне 3 вида плеъри Elite под този модел pv5000usb.....Не знам къде е истината.........

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    10
    #1468

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Помогите Firmware на » DVD Elite PV-388 !!!! Спасибо !!!..... serp1972@yandex.ru

  17. Novice
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1
    #1469

    Re:Elite PV-370X- въпрос за субтитри на български

    Здравейтe,
    можете ли да ми помогнете за решаване на проблема със субтитрите на Elite PV366X? видях по-нагоре, че за да се оправи това, че не се виждат долните два реда трябва да се направи ъпдейт.
    Може ли да ми изпратите файла на krisyto@abv.bg?
    Благодаря предварително

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 98 от 98 ПърваПърва ... 4888969798

Подобни теми

  1. Въпрос за субтиртри на Elite PV-370X
    От tonkostz във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 15-08-07, 18:42
  2. Elite PV-400 USB- въпрос за субтитри на български
    От SPaun във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 20-01-06, 21:37
  3. update на elite pv-370x - помощ
    От quest във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 06-01-06, 12:31
  4. За Elite PV 370x
    От vlad във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 6
    Последно: 09-12-04, 09:35
  5. NEO DVD-PX77 DIVX vs. Elite PV- 370X
    От crow във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 19-10-04, 09:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе