Резултати от 1 до 2 от общо 2

ЕЛИТ 4000 USB -Помощ за вкарване на субтитри към записан вече диск

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    1
    #1

    ЕЛИТ 4000 USB -Помощ за вкарване на субтитри към записан вече диск

    Проблема ми е следният:
    Имам много дискове с филми изтеглени от Нета и записани по 6 на ДВД диск.От скоро притежавам този плеар,който чете всичко но не и субтитри,ако са със различно име от avi файла.Вече зная,че за да гледам на него трябва и двете имена да са еднакви.Молбата ми е ако някой знае как точно да прибавя поправените суб към диска за да ги разпознае и чете ще съм му много благодарна.Дисковете са със отворена сесия и може да се добавя.Какво ли не опитах.Първо ги преименувах на компа да са еднакви с avi-то,не ги чете плеъра.Правих ги и в друг формат,ако например са записани на диска в srt ги правех на sub после еднакви имена с avi пускам ги в папката към филма,записвам но не иска и това е.Три дена само това правя.Ако може някой да каже това което правя възможно ли е,че вече луднах .Да зная,че да взема да се спра Ако е възможно обяснете как.
    Предварително благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Sofia, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    90
    #2

    Re: ЕЛИТ 4000 USB -Помощ за вкарване на субтитри към записан вече диск

    Имама същото DVD и много записани филми с различаващо се име на фаила със субтитрите...
    Има модел на SANG (ако не се лъжа), горе-долу толкова пари, но може да избира допълнително
    от кои файл да ти пусне събтитри - видях го в един приятел, след като си купих ЕЛИТ-а...
    Може да бодариш ЕЛИТ-а на някои и да си земеш SANG, или друго подобно, което да ти върши работа
    или да си вземеш USB флашка - 2GB и като искаш да гледаш нещо от колекцията - слагаш на USB-то
    и гледаш от там.
    - аз използвам USB-то (гледай да е "бързо" на четене - иначе филмите с по-голяма компресия, придърпват) А ЕЛИТ-а чете без да се замисля от външен, 250GB Hard - Segate (толкова съм пробвал, може да разпознава и повече...) - спорет мен това е ценното на ЕЛИТ-а.
    А новите филми, които си заслужава да запиша,
    първо ги пускам (тествам) от USB-то и после ги запечатвам на DVD... Айде време е и аз да спра

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. програма за вкарване на субтитри без кодиране
    От fanta orange във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 24-12-12, 13:31
  2. Как да си вградя субтитри на DVD диск ?
    От vdsvicky във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 23-10-11, 21:12
  3. Елит 366 или историята на един боец... и малко помощ ако може!?
    От adgj във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 04-01-09, 17:15
  4. Проблем със субтитри на ДВД (диск)
    От ostavime във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 12
    Последно: 12-08-07, 14:19
  5. Отговори: 6
    Последно: 01-12-06, 09:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе