Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 104
Like Tree45Одобрявам

Домашно кино или Ресеивър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #1

    Домашно кино или Ресеивър

    Здравейте, предстои ми да се обзаведа със нова система за домашно кино! Системата ще се ползва основно за гледане на филми и чат пат за музика. Стаята във която ще се ползва е не много голяма 13 кв м. Общо взето със се спрял на две решения едното е Домашнo кинo BLU RAY LG LHB-745 на цена 760 лв. Второто решение е да взема този комплект PIONEER S-ES21TB + PIONEER VSX-330-K на цена около 900 лв. Въпроса ми е кое от двете е по-доброто решение?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Ако вземеш второто ще ти трябва и субуфер , но как ще гледаш филми нямам идея , понеже не си споменал дали имаш и друг източник за това - примерно тв с читав вграден плеър .

    - - - - - - - - - -

    Това също ( Pioneer HTP-073 ) става + мултимедиен плеър - около 900 лв , примерно .
    just_a_fil одобрява това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #3

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Не телевизора е с лош плеър, не подържа DTS. Ще използвам лаптопа. Но и смяната на ТВ е въпрос на време.

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #4

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Е , щом ползваш компютър за плеър , по-добре варианта ресивър+колони , поотделно или готов комплект . За 13м2 стая не ти трябва супер озвучение , а добре разположени тонколони и място на зрителя .
    just_a_fil одобрява това.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #5

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    А защо отхвърляш LG-то?

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #6

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Не го отхвърлям , просто е втори в класацията , щом няма да гледаш фабрични блурей дискове или имаш колекция от такива . И няма да свири повече с тези колонки , по-евтин е , но като смениш и телевизора ми се струва не много удачна покупка .
    just_a_fil одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #7

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    А какво ще кажеш за този комплект Комплект за домашно кино JBL CINEMA 610.

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Какво да ти кажа след като не съм ги чувал как свирят ?
    Ползвам такъв комплект на марката , но друг модел отпреди 9 години и за стая 14/15 м2 нямам забележки за моите нужди . Имам си и отделна система за стерео с други колони , но това не е по темата .
    Та колоните трябва да се чуят по възможност или да си убеден в това , което си чел из нета като мнения от потребители за да си ги купиш .
    just_a_fil одобрява това.

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #9

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    kолега...взимай ресивъра с колоните и не се занимавай с глупости......ако ти е скъп погледни това

    МЕТРО България - Светът на техниката - МЕТРО поща 3 - Страница 5
    just_a_fil одобрява това.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #10

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Във събота ще отида да го видя, дано да го имат във Плевен... ако го има наличен мисля че ще го взема

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #11

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Ако го няма , можеш да си го поръчаш и от официалния вносител , но е малко по-скъп . И емаг предлагат такъв комплект , но нещо няма инфо за този модел 075 !! , като че ли не е редовен или нещо са объркали , но е по-скъп .
    just_a_fil одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #12

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Пайнера го видях в Метро -това е система със пасивен суб.Няма изход за активен такъв и по същество си е домашно кино с повечко входове.Ако се купува ресивър поне да е пълноценен.
    just_a_fil одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #13

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Да и аз сега го гледах...не е добър вариянт....грешката е моя
    just_a_fil одобрява това.

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #14

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Има такъв комплект на Пайнер с активен субуфер и е по-нов модел , но и цената е по-друга , А дали е внесен в БГ, нямам идея . Pioneer HTP-206 = VSX 531 + S-HS100
    just_a_fil одобрява това.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #15

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Колеги темата ще я замразим за известно време!!! То май от баницата на Нова Година май съм уцелил късмета с ремоните. Прибирам се аз вчера от работа и влизам в банята и чувам едно жужене.... слушам, слушам и установявам че идва от тръбите и по точно една от меките връзки се допира до главния щранг на студената вода и като го размърдах. Ужас хвърчат искри, по-странното е че не бие ток нито от тръби нито от водата. И тъй като бойлера е на 2 години и половина и в гаранция викнах техници мислейки че е от нагревателя, те обаче казват че не е от него а от ХЛАБАВА 0. Викам аз момчетата от ЧЕЗ да си видят таблото и те казват че там всичко е ОК, но след като са ми хвърлили едно око на таблото бяха категорични, проблема е в НЕГО или по трасето от него до бойлера. Та от утре идва ел техника и първо ще сменим 50 годишното ми ТАБЛО.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 7 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-ray 3D домашно кино
    От HukuT0 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-13, 09:18
  2. Домашно кино
    От blag0 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-13, 17:42
  3. Домашно кино?
    От Dominator във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 30-12-11, 19:26
  4. Домашно кино ?!?!
    От w3ezy във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 29-08-11, 12:09
  5. Домашно кино
    От durexx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-06, 22:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе