Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 104

Домашно кино или Ресеивър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #16

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Здравейте, малко да раздвижим темата. Вчера мой познат ми предложи следния ресиивър Onkyo TX-NR609 за 250 лв., като единствената забележка на ресиивъра е че е без дистанционно. Според думите на собственика не е проблем да се закупи и програмира универсално дистанционно. Та някой ще сподели ли мнения относно ресиивъра?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #17

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    То модела бива , ама Onkyo им се носи славата на проблемни с HDMI платките , та не бих казал, че са добър избор за покупка на старо.

  4. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #18

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Зависи колко ти е познат продавача....по принцип няма нищо лошо в такава покупка,но това че е без оригиналното дистанционно нещо не ме кефи,защото има функции,които се изпълняват само от него...поне такъв спомен имам от стария си ресивер....иначе модела си е ОК.....

  5. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #19

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Цитат Първоначално публикувано от just_a_fil Виж публикацията
    Здравейте, малко да раздвижим темата. Вчера мой познат ми предложи следния ресиивър Onkyo TX-NR609 за 250 лв., като единствената забележка на ресиивъра е че е без дистанционно. Според думите на собственика не е проблем да се закупи и програмира универсално дистанционно. Та някой ще сподели ли мнения относно ресиивъра?
    Те това е точно от проблемните серии и година на производство . Ако се появи проблема и ако не е купуван в БГ , ремонта е около 350 лв . Това само като инфо , може пък да е читав , а липсата на дистанционно не е проблем . Сега друг е въпроса защо го няма !!

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #20

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Липсата на дистанционно за мен означава 99% внос на старо ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #21

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Лично собственика него познавам, но говорих с един мой клиент който редовно е купувал от мен уреди и той ми спомена! Ресиивъра е на негов колега "манияк" закупил си е по висок клас и този го продавал. Дистанционното бил го продал на някой който много го молел... Звучи малко неправдоподобно но пък знаели човек

    - - - - - - - - - -

    Другия вариянт е да не рискувам и да си закупя това моделче http://www.technomarket.bg/reciver/yamaha-htr-2067-bl-09146703. Няма мрежови функции но пък кво от това. Новичко е в гаранция че и на промоция!

    - - - - - - - - - -

    Като ще закупя на първо време две хубави фронтални тонколони ( примерно трилентови) и останалото ще надграждам постепенно

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #22

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Бива за парите си + един мултимедиен плеър , не от скъпите , примерно . Компютъра и той ще ти свърши работа , ако е наблизо до ресивъра .
    При избора на предните колони се съобрази и за център , така че да си подхождат за да нямаш грижи после при избора му . Или готов комплект за това помещение също е решение .

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #23

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Какво точно да имам в предвид при избора?

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2015
    Живее в
    Варна
    Мнения
    164
    #24

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Няма мрежови функции но пък кво от това.
    След няколко дена еуфория и прослушване ще разбереш какъв компромис си направил, и колко си "загубил" от липсата на мрежови функции. Не прави компромис с това (лично мнение).

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #25

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    м тоз ресивър..не мисля,че е удачен,,нещо липсата на dts hd и true hd нещо ми се вижда,като връщане в средновековието.....при положение ,че всеки най нисък клас ресивър от последните няколо години ги потдържа

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #26

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Хубаво е да ги има тези кодеци за хд звук , ама при 13-15 м2 стая , не е болка за умиране . 5.1 звук е достатъчен , лично аз не мога да преценя каква е точно разликата между ДД и Долби ТруХД при 5.1 система . За 7.1 може и да има разлика , понеже има и още две колони , но в малка стая да ги разположиш правилно не винаги е възможно .

    - - - - - - - - - -

    Май се върнахме в началото . Та какво беше питането ?

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #27

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    ако трябва да съм честен ти по някой теми вообще не трябва да се обаждаш ....способен си да накараш човека да си купи една купчина боклуци щот по твое мнение не му трябва по хубавото за което пита

    направо съм потресен от някой твои коментари да не казвам повечето....

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #28

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Кое e по-хубавото за което пита ?
    Той сам предлага и търси мнение . Никой не се родил научен . Никого не карам нищо да купува , споделям мнение . С пари всеки може , но като няма се търси компромис .
    И аз искам да не се обаждам в някои теми , ама направо съм потресен от някои коментари също като теб .

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #29

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    значи ямаха 2067 в комбинация с някакви пластмасови тонколонки и събуфър.....са по добре от това...PIONEER S-ES21TB + PIONEER VSX-330-K (за което първоначално пита човека)

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #30

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    А какъв е бюджета и не може ли постепенно изграждане ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 7 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-ray 3D домашно кино
    От HukuT0 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-13, 10:18
  2. Домашно кино
    От blag0 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-13, 18:42
  3. Домашно кино?
    От Dominator във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 30-12-11, 20:26
  4. Домашно кино ?!?!
    От w3ezy във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 29-08-11, 13:09
  5. Домашно кино
    От durexx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-06, 23:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе