Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 104
Like Tree45Одобрявам

Домашно кино или Ресеивър

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #31

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    знaчи ямaxa 2067 в ĸoмбинaция c няĸaĸви плacтмacoви тoнĸoлoнĸи и cъбyфъp.....ca пo дoбpe oт тoвa...РІОNЕЕR Ѕ-ЕЅ21ТВ + РІОNЕЕR VЅХ-330-К (зa ĸoeтo пъpвoнaчaлнo питa чoвeĸa)

    Знам ли ? Предложенията са негови и парите също . Търси нещо по-евтино , предполагам . само споделям мнение .
    Предложил съм му по-добра комбинация на Пайнър , за другото както казах , изказвам мнение и е нормално да не ти харесва , но няма ти да я купуваш .

    - - - - - - - - - -

    Бюджета не се знае колко е , надграждането е вариант .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #32

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Хубаво е да ги има тези кодеци за хд звук , ама при 13-15 м2 стая , не е болка за умиране . 5.1 звук е достатъчен , лично аз не мога да преценя каква е точно разликата между ДД и Долби ТруХД при 5.1 система . За 7.1 може и да има разлика , понеже има и още две колони , но в малка стая да ги разположиш правилно не винаги е възможно .
    разликата е ушевадна между dts и true hd на 5.1 система

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #33

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Може и да е , но не съм писал DTS !! Моите уши са на обикновен потребител и мнението ми е лично .

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #34

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    ми не подвеждай хората,,,,,навеждайки ги на мисълта,че няма смисъл от каквото и да било...примерно по хубав ресивър ОТ и вобще квото и да било....понеже не виждаш разлика на нещата които притежаваш...

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #35

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Извън темата

    Никого не подвеждам , просто споделям това , което имам като опит от използването на дадена техника . Всеки може да мисли самостоятелно , предполагам , и не е нужно да се поддава на чужди мисли , особено като става въпрос за харчене на трудно спестени пари .
    Нямам нищо против по-хубавите неща и никъде не съм споменал и дума за това . Няма как да притежавам всичко , че да видя наистина каква е разликата , сигурно има не се съмнявам , но има и доста субективни страни , освен очевидните предимства на дадена техника .
    И когато не се задава точен и конкретен въпрос , винаги се получават доста разминавания в мненията , особено в полезните и изчерпателни отговори .
    И притежавам това , което съм сметнал и преценил , че ми необходимо за покриване на нуждите ми , съобразено с парите с които съм разполагал за тази покупка !

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #36

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Колега Frodo , би ли споделил на каква система 5.1 разликата е "ушевадна" , между ДТС и ДТС ХД .
    .

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    236
    #37

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Мисля,че с този въпрос по скоро искаш да ми намекнеш,че на 5.1 система няма как да се усети разлика понеже true hd и dts hd по принцип са 8 канални а на мен ми липсват 2 колони....

    Eми в момента гледам отряд съмоубиици с true hd ...имам и релииз който е с dts....разлика определено има

    релииза с true hd...e с два аудио потока единия AC3 5.1 другия TRUE HD.....балкан разлика в звученето между двата нищо ,че е 5.1 системата

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #38

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Не знам за вас , но и с моите мижави компоненти веднага усещам , когато е с DD TrueHD , а и DTS-HD MA(макар и не толкова явно) - просто динамиката е по-голяма и поотчетливи ефектите .
    podredko, snk82 и frodo харесват това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #39

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Здравейте колеги!?! Нека да задам бюджет за ресиивъра от порядъка на 450-550 лв.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #40

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    За съжаление с тоя бюджет освен най-нисък клас Pioneer/Yamaha не се сещам да се вмества нещо ... Или "втора ръка" от рода на
    https://www.olx.bg/ad/yamaha-rx-v380...tml#93873b7f70 ... ама там си е котка в чувал работата .

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #41

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Ако е нов модела и за този нисък клас ще трябва още някой лев . Иначе се намират , ама трудно , няма бройки и от по-старите им модели .
    Това е най-близко - Pioneer , Yamaha

    - - - - - - - - - -

    Или нещо , както казва колегата , втора ръка , ама проверено , така да се каже . Внос също е вариант , но пак си е риск .

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #42

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Колега Frodo за DD e ясно .DD с DTS си има разлика . Изключи суба та да чуеш разлика.Отчетлив е явно LFE канала при ДТС ХД Подчертавам при бюджетни системи -такава избира и колегата с ресивър за 500 и колони там някъде за да останат пари за суб. В малка стая вероятно с мебели то DTS HD MA, DOLBY ATMOS то чудо .Иначе те подкрепям ако се купува нов -ресивър със всички кодеци.
    ПС
    Имаш много хубав телевизор , но не каза с какъв ресивър и колони , а и суб е такава разликата.
    Не казвам че няма , чудя се колко е ушевадна.
    Този пост е редактиран от nassko1; 18-02-17 в 12:40. Причина: добавка

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2014
    Мнения
    125
    #43

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Лично на мен Ямахата ми допада повече! Пйк и от познат който ги е продавал твърди че дори ниския клас се правят сравнително качествено!

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #44

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Е , зависи и какви тонколони ще си добавиш за да имаш приличен звук . Нещо малко пластмасово няма как да свирне качествено , шум вдигат , сила имат , но не е това начина .

  18. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #45

    Отговор: Домашно кино или Ресеивър

    Ами предложението от другата подобна тема важи с пълна сила - ресивъра + Dali Zensor 3 и добавяне на останалите колони на по-късен етап ... Може да погледнеш/чуеш и предлoженията в тоя ценови клас на Boston Acoustic или Q Acoustic (2020, 3020) - много ги хвалят , но никога не съм ги слушал .

    п.п. пък и гледам вече и Polk се предлагат в България ...
    Този пост е редактиран от svetlio1; 18-02-17 в 13:26.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 7 ПърваПърва 12345 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Blu-ray 3D домашно кино
    От HukuT0 във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 03-06-13, 09:18
  2. Домашно кино
    От blag0 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 30-01-13, 17:42
  3. Домашно кино?
    От Dominator във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 30-12-11, 19:26
  4. Домашно кино ?!?!
    От w3ezy във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 16
    Последно: 29-08-11, 12:09
  5. Домашно кино
    От durexx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 28-12-06, 22:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе