Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 23 от общо 23

Samsung Е710 неволи

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #16

    Samsung Е710 неволи

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">...Виж дали Samsung нямат официални представители и кои са те.

    Не може да нямат оторизиран сервиз и там да прадлагат такива услуги.

    ...

    <div align="right">Originally posted by Malone*-*10/06/2004*:* 02:30:09</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Извинявайте, ако разбуня духовете, ама това не значи ли същото като да си открадна едно мерцедесче (беемвенце, ауди и т.н) и да ида в официалния сервиз на марката за да ми пренабият номерата и т.н?



    <div align="right">Originally posted by sclera_bg*-*10/06/2004*:* 09:40:16</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    За какво пренабиване на номера говориш Sclera?

    Естествено, че няма да и сменят IMEI номера и то не само там, а в никой оторизиран сервиз. Никой не предлага такова нещо в оторизиран сервиз, но ти не четеш внимателно.

    Говорим за смяна firmware и то срещу заплащане.



    Оторизирания сервиз на Samsung ги боли оная работа за това, че телефона е произведен за Vodafone [по тяхна поръчка]. Vodafone така или иначе са си платили телефона на Samsung.



    Или по друг начин казано Samsung и техните оторизирани сервизи и представители с нищо не са засегнати от начина на придобиване на този телефон от Vodafone, респективно това въобще не ги интересува.



    Samsung са си получили парите за този телефон от Vodafone и в техен интерес е сега да вземат още някой лев за смяна на софтуера. И ще го направят, ако е възможно, уверявам те.



    Това че Vodafone предлага в мрежата си телефони на Samsung с нищо не обвързва Samsung и условията на продажба на тези телефони.



    Достатъчно ясно ли се изразих?

  2.  
     
  3. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #17

    Samsung Е710 неволи

    Да, благодаря

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    8
    #18

    Samsung Е710 неволи

    Благодаря на Malone за топлото посрещане[)]

    А също и на Алек за линк-а.

    Доста се разрових както в този форум, така и в други

    и вероятно ще си flashna firmware след като си намеря по бг shop-четата ни кабел, че и това им липсва.

    ефектите не са големи от flash-ването, но поне приветсвения лик на Водаф.. и Вода ЛАйв изчезват.

    Лошото е, че тези firmware-и са любителски, това ме кара да се опасявам малко за последствията, но споманават хората свършили са им работа.

    За моя явно няма "неподправен"[B)]


  5. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #19

    Samsung Е710 неволи

    То да ти кажа JunoSpy някой път се оказва, че подправения от любители софтуер е по читав и user frienly от genuine.



    Аз не съм от София, но съм си купувал няколко пъти кабели за различни телефони от едно място, нито един не е бил оригинален, но пък всеки път бяха евтини /в сравнение с другите магазини/ и работещи.



    Та не знам адреса, но ще обясня, дано го направя ясно.

    На кръстовището на НДК.

    Булевард Витоша и другия булевард не знам как се казва.

    Та вървиш по бул. Витоша, посока НДК.

    На кръстовището на НДК [бул. Витоша и другия булевард.] завиваш в ляво и магазинчето е на 10-15 метра. Вляво, то в дясно няма как да е. Там е градинката пред НДК.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    8
    #20

    Samsung Е710 неволи

    Наистина си се постарал да го обясниш, но има ли малък шанс да се сетиш за името на др. булевард - дали е Скобелев, в него е тунела за трамвая и тролея, който спират в подлеза на НДК.


  7. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #21

    Samsung Е710 неволи

    Кръстовището е на Витоша и Патриарх Евтимий.



    Ето го мястото:




  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    8
    #22

    Samsung Е710 неволи

    Малко се позабавих с резултатите, вече всичко е на 6[:D]

    Благодарение на Малоне[:X][Yeah!][:P]си намерих оригинален кабел на посоченото място[]

    На 22 уни пък излезе E710_no_voda версията - най-накрая и днес си flash-нах телефончето с нея.

    За какво давах цели 25лв да ми разпечатат Wap-а, но минало заминало.

    Благодарности на всички за помоща - особено отново повтарям на Малоне & Алекс[:P][:X]

  10. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #23

    Samsung Е710 неволи

    За нищо JunoSpy!

    На твое разположение и за в бъдеще от Setcom.

    []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Deal Extreme неволи
    От cooler във форум Черен списък
    Отговори: 7
    Последно: 24-11-12, 14:35
  2. Съседски неволи с климатици
    От hrihri във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 12
    Последно: 25-12-09, 18:07
  3. Неволи с Microsoft ActiveSync
    От dragozow във форум Общ - софтуер
    Отговори: 21
    Последно: 25-06-07, 20:04
  4. Задача 216 (Алхимически неволи)
    От Lan във форум Логически задачи
    Отговори: 20
    Последно: 28-03-05, 16:57
  5. Cxt + xp неволи
    От Kirande във форум Общ - хардуер
    Отговори: 24
    Последно: 25-05-03, 23:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе