Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 31 до 33 от общо 33

12 причини да не купуваме iPhone 3G

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #31

    Re:12 причини да не купуваме iPhone 3G

    Цитат Първоначално публикувано от Todor123
    Дали си заслужава ? Един приятел ми предлага iphone Apple 3gs 16gb за 600 лв, купуван е юли месец миналата година, разкодиран, абе както си му е реда. Той може би се гласи за iphone 4. Та да го взимам ли ? :rolleyes:
    Ако сметката ти за телефон е около 50 лева,то можеш за 699 лева да си вземеш нов iPnone 4,За повече подробности влез в Mtel и Globul...

  2.  
     
  3. Todor123
    Guest
    #32

    Re:12 причини да не купуваме iPhone 3G

    Цитат Първоначално публикувано от KonanVarvarina
    Ако сметката ти за телефон е около 50 лева,то можеш за 699 лева да си вземеш нов iPnone 4,За повече подробности влез в Mtel и Globul...
    Да, видях, че в М-тел има такава оферта, но не съм сигурен дали ще ми отпуснат този апарат. Така и така скоро ще си сменям тарифния план, 5 години съм им редовен платец, трябва да склонат да ми го пишат на лизинг. Иначе отказах този iPnone, ще се насоча към 4-рката или ще си купя някой хубав модел на Nokia...

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #33

    Re:12 причини да не купуваме iPhone 3G

    Цитат Първоначално публикувано от Todor123
    Да, видях, че в М-тел има такава оферта, но не съм сигурен дали ще ми отпуснат този апарат. Така и така скоро ще си сменям тарифния план, 5 години съм им редовен платец, трябва да склонат да ми го пишат на лизинг. Иначе отказах този iPnone, ще се насоча към 4-рката или ще си купя някой хубав модел на Nokia...
    При заплащане в брой, което са ти предложили не е необходимо да се чудиш ще ти го отпуснат ли или не... Просто отиваш, подписваш договор за 2 години на съответната тарифа, плащаш и си тръгваш. Няма допълнителни изисквания.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Подобни теми

  1. Странни звуци от 12LGC. Причини!?
    От sandre във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 143
    Последно: 18-11-12, 18:30
  2. iphone 4S
    От maroon във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 21-12-11, 09:00
  3. Рестартира ми се компютъра - причини ?
    От georgikirchev във форум Windows
    Отговори: 53
    Последно: 11-07-06, 12:53
  4. От коя фирма да не купуваме?
    От ilf във форум Общ - хардуер
    Отговори: 71
    Последно: 15-06-04, 18:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе