Страница 29 от 167 ПърваПърва ... 1927282930313979 ... ПоследноПоследно
Резултати от 421 до 435 от общо 2504
Like Tree297Одобрявам

ИЗБОР НА СМАРТФОН

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #421

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Bluboo XTouch - 5.5 мм тънка метална рамка, стъклен 3D гръб и 2.5D Gorilla Glass - мощен 5-инчов смартфон с впечатляващ дизайн - SetCombG новини



    Интересни предложения за отстъпки - $30 всяка сряда, $80 за тези, които нашишат ревю на смартфона.

  2.  
     
  3. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247

  4. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #423

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А съществува ли нещо подобно като цена с 3" екран?

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #424

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Даже много по-евтини.
    Има колкото искаш смартфони с 3.5-инчов екран, Android и цена под $30.
    Но... разликата в хардуера е значителна - THL 6c е напълно приличен, адекватен модел. С какво биха се справили моделчетата по $30 и колко ще работят с батерии под 1000 mAh... не смея да прогнозирам.
    По-добре, Нокия фенерче ако е толкова зор за малък

  6. Banned
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    1,313
    #425

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За батериятаси 100%прав. Много ме е яд че не тръгна onyxbook е-инк телефона.



    http://www.pazaruvaj.com/mobilni-tel...2091/#opisanie

    Имайки предвид че ще е се ползва като слушалка, мейл четец и чат по xmpp i tox, ще му стигнат ли процесор и памет?
    Този пост е редактиран от Yasen6275; 28-10-15 в 18:49.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    12
    #426

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Здравейте!
    Попаднах на сайта gearbest и в него има секция за поръчка от EU.Това означава ли,че поръчката няма да минава митница,а директно ще пристигне в пощата?Става въпрос за купуване на телефон до 150 евро максимум.Бихте ли ме насочили към определен модел в този ценови диапазон или за тази цена телефоните не струват.Телефонът ще се използва за говорене,музика,нет,евентуално някоя игра или в някои случаи филм.Държа да буде 5 инча и възможно най-тънък.

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #427

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    В момента GearBest доставя телефони от склада си в EU, само до 22 европейски държави и България не е сред тях! Иначе, това означава, че доставката няма да минава митница и нищо няма да се доплаща, но.... цената от склада в EU е по висока. Така че, засега, ако желаеш нещо, поръчвай си го от Китайски склад.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    12
    #428

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Държавите вече са 24 и България е сред тях.

  11. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #429

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Извинявай, явно съм пропуснал - станало е съвсем скоро. Гледам обаче, че избора е доста беден.

    Мисля, че това е най доброто, което можеш да вземеш оттам: http://www.gearbest.com/cell-phones/...274.html?wid=3
    Този пост е редактиран от tony34al; 01-11-15 в 10:18.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    12
    #430

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Да,така е ,но ако го закупя от китайски склад почти сигурно отива на митница.Доколкото съм запознат номерът с по-ниска цена от продавача вече не минава.Аз съм от малък град в България и евентуалното освобождаване на пратката ще ми струва ходене до Г.Оряховица или има опция всичко да се случи през нашите пощи.Не съм много запознат как точно се случват нещата.
    Аз също се бях спрял на този модел,който си предложил.
    Този пост е редактиран от Росен Пеев; 01-11-15 в 10:26.

  13. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #431

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    За съжаление не мога да помогна как стават нещата в по-малки градове.
    Освобождаването в София става за минути, служителите са любезни и вече имат достатъчно опит да си вършат работата бързо и професионално. Така че, леко пресилени са проблемите, които се прягат в мрежата - просто трябва да си платиш ДДС-то и 4-5 лева такса, нищо повече.
    Но... това е за София, за твоя случай... или разпитваш, или поръчваш и после споделяш личен опит

    Но, както е споменато по-горе - европейският склад на GearBest вече обслужва България, което е уникална новина!!!
    Цените от ЕУ склад са супер, доставката също е много разумна като цена, голям кеф.
    Направо ме е яд - в момента съм поръчал и смартфон, и таблет от склад в Китай, и освен, че ще ми излязат по-скъпо и ще загубя време на митница, ще дойдат и по-бавно...

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #432

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Изпращат ти пощенско съобщение, че телефона се намира на митница и искат от теб да им изпратиш копие от поръчката или копие от извлечението по кредитната карта, Изпращаш го на дадения в съобщението факс. Те си начисляват ДДС и си получаваш телефона в твоя пощенски клон/ако си дал точен адрес/. Можеш да си го получиш от там, след като си платиш допълнително начислените суми. Ако все пак не е много ясно - обади се на дадения в съобщението телефон и ще ти обяснят. Кажи от къде си и че не можеш да дойдеш на място и те ще ти обяснят начина с изпращането на документите по факс.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    12
    #433

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Освен по-бедния избор от склад в Европа всичко друго си е удар в десятката.Смитници няма да се занимавам ще поръчам от Европа.Освен предложението,което беше направено по-горе ,има ли някой ,който би предложил нещо друго.Аз се бях спрял и на ето този модел
    CUBOT S308 3G Smartphone-108.68 and Free Shipping| GearBest.com

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #434

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    Аз имам някакъв опит с CUBOT, но по точно с X9. Както и да е - никакви проблеми, телефона работи безупречно. Малко са му бедни честотите на 3G - само 2100 ще ти върши работа у нас и интересното е че тук се чува малко глухо. Не знам в Англия на какви честоти работи, но звука е без забележки. другите забележки към твоя избора са: по слаб и стар процесор и липса на 4G, не че тук все още има, но все пак.

    виж и това: http://www.gearbest.com/m-promotion-active-189.htm
    Този пост е редактиран от tony34al; 01-11-15 в 11:05.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    12
    #435

    Отговор: ИЗБОР НА СМАРТФОН

    А заслужава ли си някой от телефоните с размер 5.5 инча в същия ценови диапазон?
    Имам предвид тези,които са на склад в Европа

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 29 от 167 ПърваПърва ... 1927282930313979 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на дамски смартфон.
    От RolitasR във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-11-14, 07:04
  2. Избор на работен смартфон - dual
    От JKanchev във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 30-09-14, 21:18
  3. Помощ за избор на смартфон с цена до 300 лева?
    От blue1 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 30
    Последно: 30-10-13, 14:32
  4. Усилвател за Wi-Fi за смартфон
    От alantion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 31-03-13, 22:05
  5. Смартфон до 250 лв.
    От johny01 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-01-13, 03:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе