Вижте резултатите от анкетата: Средно по колко време гледате телевизия на ден?

Гласували
63. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 7 часа

    9 14.29%
  • 6 часа

    2 3.17%
  • 5 часа

    5 7.94%
  • 4 часа

    16 25.40%
  • 3 часа

    8 12.70%
  • 2 часа

    8 12.70%
  • 1 час

    8 12.70%
  • Не гледам телевизия

    10 15.87%
Отговори на анкетата
Страница 72 от 86 ПърваПърва ... 2262707172737482 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,066 до 1,080 от общо 1282
Like Tree92Одобрявам

Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1066

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Ааа не - гадно е. Голямо бяло въртящо се + надпис на живо, който е с променлив цветови фон...тия некъдърници от БНТ така и не се научиха.
    Нали за това лого говорим:

    7036583h.jpg

    При мен не се върти обаче и си стои бяло през цялото време.

    Качеството на картината е страхотно. Преди малко даваха сноуборд. Нямам забележки.
    и коментатора не пропусна да похвали HD-то и DD звука.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #1067

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Да за това лого, когато писах предният пост на два-пъти се завъртя и се появи надписа Sochi 2014. Звука при мен не е DD....

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1068

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Случайно попаднах на този интересен откъм техническа гледна точка документ:

    Процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: "Наемане на оптична свързаност между Франкфурт и БНТ - София в периода на Зимни олимпийски игри, сочи 2014г.

    И този.

    P.S. Да, логото се завърта през определен интервал - сега го забелязах.
    Този пост е редактиран от Momchil; 06-02-14 в 18:11.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,467
    #1069

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане


  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    5
    #1070

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Здравейте, имам следния казус: понеже Булсатком още не са пуснали BNT1 HD, реших да пробвам да го гледам през цифровата, която досега не бях тествал дали хващам. Телевизорът ми е Toshiba 32RL838 (LED, Full HD, 2011 г.) - сканирах и открих 18 канала, включително и въпросния, но има само звук, без картина (черен екран) на всички канали. Прочетох тук, че това се получава заради липса на тунер MPEG-4. В техническите спецификации в сайта на Тошиба пише само DVB-T, без да е посочен конкретния формат. На други места пише, че е MPEG-4. Възможно ли е наистина да не е MPEG-4 или да търся проблема някъде другаде? Закачил съм обикновена стайна антена, от по-стар телевизор. Нещо не мога да намера оригиналната и даже нямам спомен за такава. Възможно ли е да са ми го продали без антена?

  7. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1071

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Телевизорът има MPEG 4 тунер.
    Мисля, че по-скоро проблема е в държавата, която си задал при начални настройки.
    Пробвай да зададеш за страна, Германия - може да потръгнат нещата.

    P.S. Въпросът ти не е за тази тема, затова ако не се реши казуса се ориентирай в подходящата, или си пусни нова в подходящия раздел.
    https://forum.setcombg.com/%D1%82%D0...D1%82-4-a.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-02-14 в 16:14.

  8.  
     
  9. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #1072

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Сигурен бях, че Вяра Анкова е нашето телевизионно слънце.Генерално слънце.
    А това с автоматичното включване на релейките е гениално.Днес на откриването
    ди жея не млъкна и постоянно повтаряше колко му е слаб руския.

  10. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #1073

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    BNT HD Sport - Честито на всички !!!!! Много добра картина и истински Dolby Digital звук. Май ще остана само на наземен ефир.
    iwan33 одобрява това.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    5
    #1074

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Kalts Виж публикацията
    Здравейте, имам следния казус: понеже Булсатком още не са пуснали BNT1 HD, реших да пробвам да го гледам през цифровата, която досега не бях тествал дали хващам. Телевизорът ми е Toshiba 32RL838 (LED, Full HD, 2011 г.) - сканирах и открих 18 канала, включително и въпросния, но има само звук, без картина (черен екран) на всички канали. Прочетох тук, че това се получава заради липса на тунер MPEG-4. В техническите спецификации в сайта на Тошиба пише само DVB-T, без да е посочен конкретния формат. На други места пише, че е MPEG-4. Възможно ли е наистина да не е MPEG-4 или да търся проблема някъде другаде? Закачил съм обикновена стайна антена, от по-стар телевизор. Нещо не мога да намера оригиналната и даже нямам спомен за такава. Възможно ли е да са ми го продали без антена?
    Ъпдейт: Днес пуснах ТВ-то на ефирна и каналите си тръгнаха с видео, без да съм пипал или променял нищо. Странна работа... Важното е, че Олимпиадата ще се гледа HD

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    140
    #1075

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Колеги имам проблем от скоро, телевизора е ЛМ 670s и на цифрова ефирна телевизия има 2 ,3 канала (например the voice) който се скъсва да прекъсва ... ъпдейтнах версията на тв с най-новата, после върнах на фабрични настройки, наново търсене на канали и пак същата работа.... Имам един декодер на др тв и там изобщо не прекъсва и сигнала е силен а та ЛГ-то сигнала на the voice е много нисък и играе непрекъснато... Пробвах с 3 антени и местих и пак същата работа ... някакви идей ..

  13. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #1076

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Тези канали са си капризни, доколкото знам се излъчват тестово. И при мен много често са негледаеми, после се оправят по някое време, влошават се пак и т.н.
    venom8888 одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1077

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Здравейте!Имам един въпрос за цифровата ефирна телевизия.Живея в София,квартал Люлин.Имам ТВ Самсунг 40F6500 и скоро опитах да хвана ефирна телевизия с вътрешна антена за цифрова телевизия с усилвател,но ударих на камък.Блока ми е разположен в посока юг-север и де факто аз имам изглед на югоизток,но не и към телевизионната кула.Предполагам,че причината ТВ-то да не намери нито един канал е в кофти разположението ми и бих закупил външна антена,но не зная дали има смисъл,защото дори да я сложа от външната страна на прозорец или стената на блока,аз пак няма да имам видимост към Кулата на Витоша.Моля някой запознат да сподели имам ли шанс да хвана ефирните канали,или изобщо да не се набутвам за външна антена и да си карам на сателита?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    60
    #1078

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Чак пък нищо да не отлепи.... сигурен ли си че сканираш в режим ефирно? Пробвай ръчно сканиране и мести антената докато се появи сигнала

  17. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #1079

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Чак пък нищо... Аз също нямам пряка видимост, прозорецът ми е на югоизток, но хващам всичко с елементарна пасивна антена, разположена на 2 метра от прозореца. Нивото на сигнала е ниско, да, но ако изкарам антената на прозореца, със сигурност всичко ще "заспи"

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    60
    #1080

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от yotce Виж публикацията
    Чак пък нищо... Аз също нямам пряка видимост, прозорецът ми е на югоизток, но хващам всичко с елементарна пасивна антена, разположена на 2 метра от прозореца. Нивото на сигнала е ниско, да, но ако изкарам антената на прозореца, със сигурност всичко ще "заспи"
    Чак пък нищо? Ами не нищо, а НИЩО! Сканирам в точния режим, правя всичко както трябва, антената е вътрешна, но с усилвател и пак нищо. Аз и аналогова хващах с триста зора, а и не всички канали, но цифровата е мисия невъзможна. Не зная каква е при, все пак живея в София, но или тунера на телевизора ми е скапан, или съм ударил голяма греда с местоположението си!
    SSS34 одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 72 от 86 ПърваПърва ... 2262707172737482 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  2. Лаптоп тошиба сателит- L 350 и ефирна цифрова телевизия
    От valiouzana във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-13, 15:50
  3. Отговори: 3
    Последно: 10-10-13, 15:10
  4. цифрова ефирна телевизия с LG
    От vgst във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 29-01-13, 11:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе