Вижте резултатите от анкетата: Средно по колко време гледате телевизия на ден?

Гласували
62. Не можете да гласувате в тази анкета
  • 7 часа

    9 14.52%
  • 6 часа

    2 3.23%
  • 5 часа

    5 8.06%
  • 4 часа

    16 25.81%
  • 3 часа

    8 12.90%
  • 2 часа

    8 12.90%
  • 1 час

    8 12.90%
  • Не гледам телевизия

    9 14.52%
Отговори на анкетата
Страница 75 от 86 ПърваПърва ... 2565737475767785 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,111 до 1,125 от общо 1281

Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #1111

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Защото може да се даде повече от един отговор - т.е. някой ползват 2 или повече вида телевизия.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #1112

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Да може - например едно домакинство с два имота с различни доставчици на тв сигнал... Не е уточнено как се разбира домакинство - като имот или като фамилия! Естествено може и да си имаш 2 доставчика и в един имот...

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1113

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Преди 4 дни си взех едно стронгче 8115 и отидох на вилата обаче се оказа че като го закачих за някакво подобие на тази антена (стайна антена - 32277035 | Електроника, битова техника - Телевизори, DVD плейъри, приемници) максимум сигнал които подкарах беше 66%-signal intensity на 98%-signal quality и от време на време леко насичаше. Та явно ще ми трябва по-добра антена но не знам на коя точно да се спра, държа обаче да е вътрешна защото мястото не позволява друга такава. Предавателят е на по малко от 1км, но не няма пряка видимост до него понеже има тухлена стена. Спрял съм се на тези но не знам точно коя е най-подходяща за моята ситуация, ако някой има други идеи за такива може да помогне:

    1Byone 0.03" Paper Thin Digital Indoor TV Antenna Aerial Ultra Thin Lightweight Soft Design with High Gain and Low Noise Excellent Reception for Digital Freeview and Analog TV HDTV Digital Terrestrial Signals - Wholesale on 1byone.com
    RCA : Antennas : ANT1600
    Philips SDV6226/12 - Цифрова TV антена
    Digital Freeview 16dBi Antenna Aerial for TV HDTV DVB T | eBay
    Аксесоари - DVB-T Антени - SRT ANT 12 ECO

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #1114

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Щом нямаш пряка видимост ти препоръчвам външна антена поставена нависоко. Ама като си решил стайна ето
    Philips SDV7220/12 - Цифрова TV антена
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 26-04-14 в 20:56.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1115

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Щом нямаш пряка видимост ти препоръчвам външна антена ноставена нависоко. Ама като си решил стайна ето
    Philips SDV7220/12 - Цифрова TV антена
    А от къде мога да я купя че нещо не я намирам в БГ?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #1116

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Странно, не виждам да се предлага в България, а има наистина добро усилване на сигнала от 49db...Потърси тогава друг модел и марка с максимално усилване. Пак помисли за външна на покрива - това е по-добрият вариант.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Благоевград
    Мнения
    145
    #1117

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане


  10. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Живее в
    Varna
    Мнения
    236
    #1118

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Странно, не виждам да се предлага в България, а има наистина добро усилване на сигнала от 49db...Потърси тогава друг модел и марка с максимално усилване. Пак помисли за външна на покрива - това е по-добрият вариант.
    Да знам че външната антена е по-доброто решение, но просто в моя случай не ми се пробива една дебела стена + прозорец. Вчера пробвах с едно забодено за приемника парче медна тел около 1 метър и сигнала се вдигна на около 73-74. Но просто ми се иска да взема нещо което няма да загрозява така като тая голата жица...

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #1119

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Аз съм с - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONG-SRT-ANT-30 и се представя добре.

  12. Novice
    Тук е от
    Apr 2014
    Мнения
    1
    #1120

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Каква външна антена бихте ми препоръчали за хващане на цифрова телевизия в село на около 20 км от Стара Загора
    В момента съм с вътрешна антена и силата на сигнала ми е около 32% и накъсва или изобщо се губи сигнала

  13. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #1121

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    ЕФИРНА ЛОГОПЕРИОДИЧНА АНТЕНА Тази става, или нещо подобно на нея.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Живее в
    Philippines
    Мнения
    18
    #1122

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Казват,че работела много добре.Аз ползвам по-голямата-1050mm-15db и съм доволен.Сигнал и качество са винаги поне на 90%,а много пъти са били и на 100%,но това зависи и от силата на излъчване.Антената я купих по нова година.Не си падам вече по такива с усилвател защото създават неприятности.

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    50
    #1123

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Привет. Хващам всички канали и изглеждат добре с една стара външна антена на 10 километра от Варна. Силата на сигнала според телевизора достига до 55%, има смущения от време на време. Бихте ли препоръчали добра външна антена която да се използва за цялата къща? Сигналът ще се разделя към 5+ телевизора. Ще има ли смущения на 4 етажа разстояние, тоест доста дълги кабели с евентуално разклоняваща кутия? Другият ми въпрос е има ли нещо като разклонител за входа за антена на телевизора, на друго място използвам кабелна аналогова телевизия, но качеството на news7 е потресаващо, затова когато гледам някой мач вадя кабела и слагам антената. Има ли такова животно като вход за две антени/кабели с ключ? Благодаря предварително.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #1124

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Yulian Georgiev

    За едновременното гледане на кабелна и ефирна
    LCD Телевизоры LG (Обязательно прочитайте первое сообщение темы!) (часть 15) [148] - Конференция iXBT.com

    Трябва ти сплитер-таб за 5-те телевизора.

    Не си писал, за кое населено място става въпрос - проверявал ли си за по-близки предаватели?

    Предаватели в Белослав, Бяла, Варна, Генерал Тошево, Девня, Добрич, Дългопол,Кайнарджа, Константиново, Обзор, Провадия, Тервел, Шабла

  18. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #1125

    Отговор: Цифрова ефирна телевизия DVB-T / FAQ - на първа страница, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от Yulian Georgiev Виж публикацията
    Привет. Хващам всички канали и изглеждат добре с една стара външна антена на 10 километра от Варна. Силата на сигнала според телевизора достига до 55%, има смущения от време на време.
    Не си написал или дал снимка на старата антена , може да е за метровия диапазон а и също така дали е завъртяна на 90 градуса ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 75 от 86 ПърваПърва ... 2565737475767785 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 18:13
  2. Лаптоп тошиба сателит- L 350 и ефирна цифрова телевизия
    От valiouzana във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 23-12-13, 16:50
  3. Отговори: 3
    Последно: 10-10-13, 16:10
  4. цифрова ефирна телевизия с LG
    От vgst във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 29-01-13, 12:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе