Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 61 до 75 от общо 75

Булсатком или Виваком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #61

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Дали няма разлика в самите канали? А в качеството? То ако се кара само на бройка, за 0 лв можеш да имаш хиляда канала.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    78
    #62

    Отговор: Re:Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от ekirkov Виж публикацията
    Тук ги има и двете.http://inhatch.com/Watch/tvplus_lo
    Какво има - стрийм? Какво е качеството? Как се регистрира?

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #63

    Отговор: Re:Булсатком или Виваком

    Препоръчвам ти Вива.Аз съм на БУЛСАТ и положението става трагично.Лошо качество,малко хд канали.Следи и форума на БУЛСАТ .Някои вече се прехвърлиха и твърдят,че Виваком е много по- добре.За обслужването ползвам мобилни услуги от Вива-супер.Като се обадиш на централата се чустваш човек,а в Булсат като...И изобщо Булсат от ден на ден затъва.Мен само ме спира,че гледам футбол и испанската примера.Ако това не ти е толкова важно няма място за сравнение-ВИВАКОМ.

  5. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #64

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Аз да питам, от НОВА ТВ, възнамеряват ли да пуснат основния си калан в HD качество... BTV, макар и продажна телевизия - издухаха всички останали, като първи въведоха HD сред българските канали... Срам за НОВА ТВ!
    В булсат форума мернах мнение, че щели да пускат HD канал на основната програма, но няма инфо в нета...

  6. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #65

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Не знам как точно да ти отговоря,затова ...
    Първо на ''Нова''само така и е името,а би трябвало да е ''стара''.Те още в 4/3 предават,къде ти хд.Пък и темата е за Булсатком и Виваком,така,че ''Нова''квото и да пуснат Булсат ще продължи с цапаниците си.Виж при Вива сигурно.За да се оправи нещо в тая скапана държава,може да стане само като с цифровата тв-Европа да каже до еди кога си,после бой.Друг начин няма.Каквито и доводи да им дадеж сто човека ще скочат,...''ами баба ти се нова в хд е гледала'',''ами кво да правят тези дето не могат да гледат хд'' и тем подобни глупости,от помагачите на Булсат в техния форум.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    172
    #66

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Нова ХД... Едва ли ще е скоро. С триста зора пуснаха Нова Спорт ХД, и възможностите им стигат колкото да пуснат мача на живо в ХД... А записа е СД.
    Въобще, нашите телевизии са смешна работа. Ясно, че преходът към ХД изисква средства, но все веднъж на 20 години би трябвало да си обновяват оборудването.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    691
    #67

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от yotce Виж публикацията
    Ясно, че преходът към ХД изисква средства, но все веднъж на 20 години би трябвало да си обновяват оборудването.
    Обновяването ние ще го платим с нашите такси за уж HD телевизия. Поне да пускаха каналите във вида в който ги приемат.
    До преди няколко месеца се учудвах, защо ресивъра ми дава LPCM аудио на MTV и HBO при HDMI свързване със STB им, при Pass-through настройка за аудио изхода.
    На кабеларката преди това - всичко си беше ОК - Dolby 2.0 или DD 5.1 според канала.
    Естествено звъннах в централата /за Виваком става дума/ да питам за проблема и това, което ми отговориха - направо ме разби.
    Да, сигнала идвал при тях с долби звук, но техните декодери или каквато там техника ползвали, го пускали към потребителите в LPCM.
    Върха на сладоледа бе, когато логично се поинтересувах, кога тази глупост ще бъде премахната. "Специалистката" насреща ми отговори, че търсели вариант да пуснат оригиналният звук със заплащане.
    Един вид - киноманите с домашни кино системи да си плащаме допълнително, ако искаме по-качествен звук. Как пък не, няма да дръпна въпросния филм от тракер с DTS 5.1 саунд, ами ще им пълня гушите за Dolby аудио.

  10. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #68

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Според мен трябва да пуснеш 2 реда писмено оплакване в офис на Виваком.Един път съм пущал за мобилна услуга,начин за проверка на потреблението,отговориха ми и го направиха.Иначе ''специалистките'' я знаят,я не какво е това Dolby ...яде ли се пие ли се.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #69

    Отговор: Булсатком или Виваком

    От няма и месец смених паницата на булсат с тази на виваком и съм доста разочарован от качеството на картината, а и някои друг канал по-малко също, НД каналите са им гола вода, а СД положението е зарежи... Сам съм си виновен, подлъгах се по цената и телефонната оферта с обещания - чиста проба форма на нелоялна конкуренция. Монтажа на паницата "извършиха" на конзолата на булсата, видимо чинията им е с по-малък диаметър от тази на булсата. Чудя се, дали ако не върна старата чиния на булсата и монтирам на нея LNBто на виваком няма да се подобри сигнал с някой и друг децибел ? Или са пълни глупости това, не знам...

  12. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #70

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Малка е антената при облаци направо изчезва сигнала. Сменяй я смело.

  13. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #71

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Антените са еднакви , нищо нема на направиш - на спътника покритието е по слабо - аз съм със 80 см и пак изчезва при облаци - е няма отърване

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #72

    Отговор: Булсатком или Виваком

    А колко трябва да голяма за да няма проблеми ?? И на мене Булсата ми изчезва като завали дъжд...

  16. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #73

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Е , булсата при 80 см може и почити да не изчезва - какво да се прави , да не е па да изчезва за часове ....за 10/15 минути не е проблем

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    82
    #74

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Благодаря Ви jonov, cooler и VeleV.Klima за отзивчивостта и бързата реакция, днес след работа измерих двете чинии и видях, че са по 60 сантима и двете, какво съм се заблудил че булсата е с по-голям диаметър, нещо вече и аз изкуфявам. Явно така ще си карам докато не ми изтече договора или вивата не си оправят качеството. А между другото виваком ми спряха fusion tv което е iptv, понеже спрях да плащам. Интересно дали допълнителния приемник ще ми работи, тъй като за него съм предплатил до другия септември 2016та.

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2015
    Мнения
    16
    #75

    Отговор: Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от Frezist Виж публикацията
    А между другото виваком ми спряха fusion tv което е iptv, понеже спрях да плащам. Интересно дали допълнителния приемник ще ми работи, тъй като за него съм предплатил до другия септември 2016та.
    Как така Виваком са ти спрели Fusion TV след като услугата се предлага от Булсатком?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Подобни теми

  1. Внимавайте с Виваком !!!!!
    От daudebardia във форум Черен списък
    Отговори: 291
    Последно: 02-12-13, 17:22
  2. iptv от Виваком
    От vortex1587 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 61
    Последно: 13-10-12, 01:45
  3. Антена на Булсатком - за приемане на Виваком ?
    От stelaartoa във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 7
    Последно: 17-08-12, 21:56
  4. Виваком + HDMI?
    От skumov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 23
    Последно: 27-02-12, 08:07
  5. Шерване на виваком нет (мобилен)
    От zdravko във форум Мрежи
    Отговори: 13
    Последно: 02-06-11, 23:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе