Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 75

Булсатком или Виваком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #31

    Re:Булсатком или Виваком

    Ясно, спирам се на Булсатком.
    Благодаря ви много за мненията!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #32

    Re:Булсатком или Виваком

    Само за информация да ви кажа, ходих до офиса на Булсатком, тази промоция, която са дали от 5.80 лв за икономичен пакет е пълен блъф. За да се абонираш за нея, трябва да имаш ТЕЛК, тоест, да си инвалид (Защо не са го упоменали в сайта си, е друга тема). Освен това, трябва да си "закупиш" оборудването за 38 лв., както и да си го монтираш сам (последното ме изуми!?!!)
    Тоест, обикновен човек, който не е инвалид, не може да се включи на по-ниска цена от 12.80 лв. Тези коледни "промоции" са пълна измама.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    782
    #33

    Re:Булсатком или Виваком

    Прехваленият Булсатком...

  5. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #34

    Re:Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от irenaiva
    Само за информация да ви кажа, ходих до офиса на Булсатком, тази промоция, която са дали от 5.80 лв за икономичен пакет е пълен блъф. За да се абонираш за нея, трябва да имаш ТЕЛК, тоест, да си инвалид (Защо не са го упоменали в сайта си, е друга тема). Освен това, трябва да си "закупиш" оборудването за 38 лв., както и да си го монтираш сам (последното ме изуми!?!!)
    Тоест, обикновен човек, който не е инвалид, не може да се включи на по-ниска цена от 12.80 лв. Тези коледни "промоции" са пълна измама.
    Е то пък на икономичен пакет какво ще гледаш? Само БТВ и НОВА, които ги има и ефирно. 12,80 не са пари. То не може хем да ти подарят оборудване което по пазарни цени струва 100-на лв.(и то за обикновен SD приемник + антена и конвертор) + поне 20лв нормална цена за монтаж, хем да си на тарифа 5,80. Като сметнеш 18 х 5,80 ми то все едно ти плащат да им ползваш услугите.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #35

    Re:Булсатком или Виваком

    lokes питаше колко от 150-те програми гледаме и кои липсват при БСК.
    Говоря за обикновен потребител, неразбиращ от настройка на антена, шеринг и т.н.
    За да гледаш с Булсатком немски, френски, италиански, испански и т.н. канали, е нужна втора антена. Тя също струва пари, а трябва и място за монтаж. Отделно, че не е много красива гледка на всеки балкон по 2 тенекета като в циганска махала.
    Това за чуждите канали. Отделно, при Булсатком биха ми липсвали Viasat Nature, Extreme Sport, Da Vinci Learning, Zone Reality, да не говорим в какъв пакет са сложени канали като MGM, Travel Channel, History Channel.
    Аз обаче съм ценител на качеството на научнопопулярните канали и именно то най-много би ми липсвало при Булсатком. Там тези канали са доста компресирани спрямо оригинала.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #36

    Re:Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от irenaiva
    Само за информация да ви кажа, ходих до офиса на Булсатком, тази промоция, която са дали от 5.80 лв за икономичен пакет е пълен блъф. За да се абонираш за нея, трябва да имаш ТЕЛК, тоест, да си инвалид (Защо не са го упоменали в сайта си, е друга тема).
    Това не е вярно. Преди няколко месеца съседка мина на икономичен пакет без никакви подобни уговорки.
    А и е много странно да искаш най-евтиния пакет и да очакваш да ти се предложи безплатно оборудване с него. Това не го предлага никой и никъде...

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #37

    Re:Булсатком или Виваком

    Абе всичките оператори имат и добри и лоши страни. като заговорихме за научнопопулярни програми близуто така бяха компресирали NG в цифровата при последното ми гледане че се виждаха само квадрати! И то точни на програмата която гледам най-много. Наложи се да я гледам от аналоговата - убих се да п***ам съпорта им по телефона. И това при условие че точно те нямат проблем със честотния спектър понеже са на кабел. Именно заради тези простотии в момента съм на булсат. Не знам как са виваком ама тези кабелджии хич ги няма.
    По въпроса за тарифата 5.80лв - един познат върза баба си на тази тарифа. Нищо не му искаха - само си плати оборудването - мисля че 69лв даде. Или това е някакво ново условие - или са те излъгали нещо.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #38

    Re:Булсатком или Виваком

    Можеш да минеш на икономичен пакет само ако ти е изтекъл 18-месечния договор, който е на минимум 12,80 лв/месечно.
    Тогава плащаш някакви абсурдни 4,80 лв за оборудването и минаваш на новия режим.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #39

    Re:Булсатком или Виваком

    irenaiva... много си объркана.

    Явно искаш да получиш оборудване без пари, за което естествено и логично трябва да подпишеш договор.
    От друга страна, искаш освен безплатното ободурдване да бъдеш и на възможно най-ниската тарифа

    И по познатата женска логика, в която всъщност липсва логика заявяваш, че опонента ( в случая Булсат ) лъже, промоциите му са измама и блъф, защото напълно естествено не ти предлага подобни условия...

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    42
    #40

    Re:Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от irenaiva
    Можеш да минеш на икономичен пакет само ако ти е изтекъл 18-месечния договор, който е на минимум 12,80 лв/месечно.
    Тогава плащаш някакви абсурдни 4,80 лв за оборудването и минаваш на новия режим.
    Ти още малко ще им поискаш и пари, за да ги гледаш?!

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #41

    Re:Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от KonanVarvarina
    Незнам какви са пакетите и цените на Виваком,но M-SAT за 17 лева ми пускат около 160 програми в които влизат 16 HD и една 3D...а и качеството им е идеално...
    И аз съм много доволен от Мсат. С тях съм от дете от 1993г. някъде, когато имаха 8 канала и 1 видеоканал, чиято програма за деня пускаха с 8 битов компютър.
    С БТК или Виваком не бих препоръчал, с тях ще се съдя, защото 20 дни нямах интернет поради деактитирана парола, нещо, което за 1 час се оправя. При тях при проблем няма шефове, няма нищо. Има само оператори от тел.123, които като цяло не могат да ти помогнат. Ако нямаш "късмета" да имаш проблеми, е ок.
    А иначе при Мсат за 19лв на месец имаш и HBO, HBO Comedy, и два Cinemax. За 2лв в повече.
    Въпреки, че са собственост на "групировка", подписваш 1 година договор, след 12 месеца се преподписва сам, но нямаш проблем да го прекратиш, докато при разните му други аламобилни операторни фирми няма бягане, искат си левчетата.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #42

    Re:Булсатком или Виваком

    Няколко човека ти написаха, че цените, които си цитирала не важат само за инвалиди, а за абсолютно всички!
    Това, че не можеш да схванеш как и кога могат да се ползват различните предложения на оператора не е претекст за да обвиняваш някой, че те мами...
    Всичко, написано на страницата на Булсат е вярно и важащо без допълнителни условия!
    Крис


  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    42
    #43

    Re:Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от nikolayvarna
    И аз съм много доволен от Мсат. С тях съм от дете от 1993г. някъде, когато имаха 8 канала и 1 видеоканал, чиято програма за деня пускаха с 8 битов компютър.
    С БТК или Виваком не бих препоръчал, с тях ще се съдя, защото 20 дни нямах интернет поради деактитирана парола, нещо, което за 1 час се оправя. При тях при проблем няма шефове, няма нищо. Има само оператори от тел.123, които като цяло не могат да ти помогнат. Ако нямаш "късмета" да имаш проблеми, е ок.
    А иначе при Мсат за 19лв на месец имаш и HBO, HBO Comedy, и два Cinemax. За 2лв в повече.
    Въпреки, че са собственост на "групировка", подписваш 1 година договор, след 12 месеца се преподписва сам, но нямаш проблем да го прекратиш, докато при разните му други аламобилни операторни фирми няма бягане, искат си левчетата.
    За М-сат от много места чувам хубави неща, но в София няма как да порверя.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    79
    #44

    Re:Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от irenaiva
    Няколко човека ти написаха, че цените, които си цитирала не важат само за инвалиди, а за абсолютно всички!
    Това, че не можеш да схванеш как и кога могат да се ползват различните предложения на оператора не е претекст за да обвиняваш някой, че те мами...
    Всичко, написано на страницата на Булсат е вярно и важащо без допълнителни условия!
    Крис

    С какво право ми изтри мнението? Тези хора, които ми отговориха, не са от Булсатком. Ходих лично в офиса им и се информирах. И бих помолила да спазваш добрия тон, ако обичаш!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #45

    Re:Булсатком или Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от nicks1
    ..............................................(булсат) са единственият сат оператор, които не ти искат неустойка при изтекъл договор..........................
    Това също не е съвсем вярно. Баща ми си закупи оборудване от тях през лятото, като промоцията беше 6 месечни такси бонус към оборудването. Идеята беше след изтичане на 6те месеца да не се плаща, съответно гледа и следващото лято да се премести на вилата и да се ползва. С изненада установихме, че за месеците за които не желаем да ползваме услугата (забелжете - с нашето си оборудване) трябва да заплатим по 4.50 лв на месец!!! Представете си заминете за чужбина за една година, колко трябва да им платя като се върна.
    А относно качеството - моля Ви се. То не са светлинни години, то не са класи, и това само за три страници . Едни и същи "дървета" са с близу. Имам ги и двете паралелно, освен разликите в каналите други разлики нямат. Правя уточнение че близуто е с КАМ модул и може би това го подобрява леко. И пикселизиране си имат, и "квадрати" на някои канали. Предимството на Булсат е че не прекъсва и ТВ+ разбира се , това е факт. За Виваком нищо не мога да кажа, пък и не искам да знам . Това е, като ми изтече договора на Близу и ще ги махам и тях. Тъжното е че това фирми, които предоставят такава масова услуга не се борят за клиета и наистина не им пука дали той е доволен и дали ще остане при тях след изтичане на договора. Ако сега трябваше да избирам не знам кое е по-малкото зло . Поздрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Внимавайте с Виваком !!!!!
    От daudebardia във форум Черен списък
    Отговори: 291
    Последно: 02-12-13, 18:22
  2. iptv от Виваком
    От vortex1587 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 61
    Последно: 13-10-12, 02:45
  3. Антена на Булсатком - за приемане на Виваком ?
    От stelaartoa във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 7
    Последно: 17-08-12, 22:56
  4. Виваком + HDMI?
    От skumov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 23
    Последно: 27-02-12, 09:07
  5. Шерване на виваком нет (мобилен)
    От zdravko във форум Мрежи
    Отговори: 13
    Последно: 03-06-11, 00:08

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе