Страница 16 от 99 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 1476

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #226

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Ето информация относно затварянето на офиси.

    В началото на 2013г, НЕТ 1 закри някои от търговските си офиси,които бяха в близост до други вече утвърдени локации.

    В последната година, плащанията на месечните сметки в офисите на EasyPay, както и онлайн плащанията на нашите клиенит се увеличават драстично и това налага съкращаване на собствените ни Каси. В същото време увеличаваме броя оператори във вътрешния ни Кол център отдел, с цел проакитвно да комуникираме и да предлагаме на съществуващити ни клиенти новите промоции.

    Телеком пазара в световен мащаб се ориентира към комуникаця чрез сайт и телефон и можем да потвърдим, че работим усилено и по обновяване и на сайта на НЕТ1.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #227

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    От близо една година замених Близу с NET.1 и съм доволен, вярно EPG-то им обхваща само следващите 2-3 часа, но по-скоро отдавам това на съвместимостта с телевизора, тъй като примерно с Inf се показва, а в Guide не в същото време или обратното /LG LH4000/. Смяната на каналите е значително по-бърза, отколкото с СА модул.

    Написаното за интернета е напълно невярно, не съм имал забавяне на скоростта или загуба на връзката. Качеството на сигнала не е по-лошо от Близу, но подборът на програмите е по-добър. Лично на мен от пакета на Близу ми липсват само 3 програми, но имам Дискавъри! За тази почти година не съм забелязал да изчезне нито една програма, която гледам, добавиха нови.

    MilaMiMilena, регистрирахте се в сайта, за да се оплачете от броя чуждоезични програми в първия си пост? Колко езика знаете свободно и кои програми Ви липсват? Кои не-чуждоезични програми се появиха на тяхно място, защото каналите се увеличиха? Ако случайно бяхте абонат на NET.1, щяхте да знаете, че те нямат стандартен пакет, а един единствен със 105 канала, няколко от които HD.

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Екстра, НЕТ1 са винаги НОМЕР1!
    Какво се промени в отрицателна посока оттогава?

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #228

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ppbgbg Виж публикацията
    MilaMiMilena, регистрирахте се в сайта, за да се оплачете от броя чуждоезични програми в първия си пост? Колко езика знаете свободно и кои програми Ви липсват?
    Моля, въздържай се от разпит на събеседници. Колко езика знае MilaMiMilena е информация, която не касае темата. Оплакването е, че дадени чуждоезични програми са спрени. Ако това не е вярно, обори твърдението, но да се опитваш да убеждаваш четящите, че това не е от значение... не е адекватно

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #229

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Съжалявам, ако съм се изказал некоректно, но съм искал да обърна внимание и на модераторите относно твърденията на съфорумници с един единствен пост. Считам, че съм оборил твърденията в поста си.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #230

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    ....
    Цитат Първоначално публикувано от sclera_bg Виж публикацията
    ...
    Живея в жк. "Младост 1", от както съм им абонат (вече 2 години) проблем с качеството нямам. За влошаване на качеството на сигнала и дума не може да става. Гледам на едно дърто 32" ЛГ с неговия си тунер, никакви проблеми.
    EPG от известно време е с рязко подобрена скорост, реално нямат канал за който да няма инфо. Информацията в него е за текущият ден (изчакването е в рамките на десетина секунди).


    "...Нищо ново не се предлага, а предаванията им ги знаем на изуст..." - доколкото ми е известно НЕТ 1 са кабелен оператор, а не телевизионен канал. В тази си роля малко трудно биха могли да излъчват собствени предавания. Това, че каналите включени в предлагания от тях пакет въртят едно и също е толкова техен проблем, колкото и на всеки друг кабелен, сателитен и IPTV оператор на територията на България. Всеки уважаващ себе си канал има премиерни предавания, например NG и Discovery всеки ден от 21 часа имат нови серии от техните поредици. Но това е политика на съответния ТВ канал, а не на кабелния оператор.

    Относно намалените чуждоезикови канали, моля нека бъдем поне малко по-почтени! Абонат съм на Нет 1 от вече почти 2 години, за този период НЯМА махнати чуждоезикови канали с изключение на 1-2 "пълнежа". Говори се
    за стандартен пакет, такъв пакет НЯМА (за справка вижте сайта им). Пакета е един за всички, без изключение. Може би визирате цифровите и аналоговите канали? Ако е така, то това е лесно решим проблем, с техен приемник, всеки "конвенционален" телевизор би могъл да приема цифровите канали. Ако разполагате с цифров тунер по стандарт DVB-C MPEG 4, спокойно можете да гледате телевизия без нужда от външни приемници. Каналите са напълно свободни, няма кодиране и карти, просто включвате кабела и гледате. А включените в пакета HD канали са истинска наслада за окото.
    Относно предлагането на нови канали, доколкото си спомням, за последно пресканирахме януари месец, добавиха 2 или 3 HD канала, всъщност инфо има на сайта им.


    И аз като потребител бих искал повече, това е съвсем естествено. За себе си бих желал да има начин да гледам Ф1 на HD. Ще се радвам на NG HD, Discovery HD, History HD, още някой и друг руски канал и най-вече THT (руски комедиен канал), някоя рок/метал телевизийка и така... Ясно е, че няма да стане на мига, а може би някои от каналите никога няма да ги има, но със сигурност се наблюдава развитие, което е в наш и техен интерес. По природа съм консервативен потребител, досега ползвах НЕТ 1 за ТВ и Мегалан за интернет, от средата на другия месец, живот и здраве мисля да тествам НЕТ 1 и за интернет. Това е напредък за мен, просто ме спечелиха с качеството си на телевизията до степен да им дам шанс като интеренет доставчик, пък да видим какво ще се получи.
    Този пост е редактиран от wrathchild; 19-03-13 в 11:21.

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #231

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ppbgbg Виж публикацията
    Съжалявам, ако съм се изказал некоректно, но съм искал да обърна внимание и на модераторите относно твърденията на съфорумници с един единствен пост. Считам, че съм оборил твърденията в поста си.
    Разбира се, за което ти благодаря. Просто правя забележка да не се залита в лични заяждания с подобни въпроси.
    Като цяло, нека се постараем да не делим събеседниците на такива с 1 и такива със 101 поста, все някога трябва да се почне, нали

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #232

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Моите 100 спрямо 5000 наистина не изглеждат по-различно от 1, но внимавам какво пиша и се опитвам да бъда полезен, затова са само 100, а не 500. Не, че не съм допускал грешки. А когато някой в първия си и единствен пост си позволява да отправя неверни твърдения, според мен тенденциозно, ми се струва, че модераторите трябва да се намесят, за да не се заблуждават останалите потребители.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #233

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Пуснаха ATAKA TВ:D

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #234

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ppbgbg Виж публикацията
    А когато някой в първия си и единствен пост си позволява да отправя неверни твърдения, според мен тенденциозно, ми се струва, че модераторите трябва да се намесят, за да не се заблуждават останалите потребители.
    Обясни кое квалифицираш като невярно твърдение и ще бъде премахнато.
    Качеството на интернета може да е едно при потребителя, друго при теб. Не мисля, че може генерално да се заяви - качеството е добро и всеки, който е напреки на това мнение да бъде модериран. Все пак, не сме официален форум на Нет1, а и да сме... триенето на негативни мнения никога не води до добро.
    В поста на MilaMiMilena има твърдение, че някои канали са били спрени. В твоя пост виждам, че ти не си забелязал подобно нещо. Поемаш ли отговорност, че наблюденията са ти достатъчно задълбочени и могат да бъдат приети на 100%? Ако е така, ОК, ще се съглася с теб и ще изтрия поста, в който се твърди, че има премахнати канали.
    Идеята е, да не се окаже, че са премахнати канали, които не са интересни за теб и не ги следиш, което не означава, че не са били интересни за други участници в дискусията?
    Обобщено, към момента наистина не виждам причина за модераторска намеса, освен забележката, която направих по-горе.

  12. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Живее в
    София - Младост
    Мнения
    171
    #235

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Сега
    Телевизия | Net1 | We make it better!


    Преди
    NET 1 - ПРОМОЦИЯ ЗА МЕСЕЦ МАРТ -АПРИЛ

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от milamimilena Виж публикацията
    ... операторът си позволи да намали броя на чуждоезичните канали - немски , френски , италиански , руски ...
    Немски:
    Липсва 3SAT, добавено Auto Motors und Sport HD

    Френски:
    Липсва France 24
    Добавено MCM

    Италиански:
    RAI uno си е тук

    Руски:
    Добавено Охота и рибалка
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    Този пост е редактиран от ppbgbg; 20-03-13 в 03:26.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #236

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    липсва Aljazeera, сложиха АТАКА ТВ
    липсва една много готина новинарска програма на английски, но не помня каква боза сложиха.

    Тези са изпечени мошеници! При подписването на довогор, дават само втората страница. След като подпишеш получаваш първата с условията. Не бях виждал никъде такова нещо.
    Този пост е редактиран от brotzki; 20-03-13 в 11:07.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #237

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    А защо подписваш втора страница без да си видял първа....
    Проблемът е повече в теб, отколкото във фирмата.

    Ако характеризираш точно тази фирма като изпечени мошеници... не знам, много малък опит имаш В този бранш, не мисля че са много по-коректните фирми.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,553
    #238

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Прави си, фирмата ни заблуждава, после клиетите са виновни. Цялата работа им е такава.

    Видно е пиратското качество на Еxplorer, a звукът на NEWS7 как пука.

  17. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #239

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    липсва Aljazeera, сложиха АТАКА ТВ
    липсва една много готина новинарска програма на английски, но не помня каква боза сложиха.

    Тези са изпечени мошеници! При подписването на довогор, дават само втората страница. След като подпишеш получаваш първата с условията. Не бях виждал никъде такова нещо.
    CNC - това е липсващата "много готина новинарска програма на английски". Раздаваха го нещо като китайското CNN. И аз не помня каква "боза" сложиха на нейно място, обаче се съмнявам да са намерили нещо по-долнопробно от китайски новинарски канал
    Два пъти съм подписвал договор с тях и това което си написал е откровена лъжа. Съжалявам, че трябва да го напиша, но пред фактите и боговете мълчат. Който е клиент на НЕТ 1 добре знае какво представляват договорите им. Не ме карай да го сканирам и да го кача тук. Договорите им са на кочани от химизирана хартия, повече от ясно са написани, това, че чукча е писател, а не читател, е друг въпрос.
    KOD добре го е казал, почтени фирми като НЕТ 1 и МЕГАЛАН са единици в тоя бранш, явно не си се забърквал с мошеници за да добиеш представа за какво става дума, но нищо, живота е пред теб, рано или късно ще ги срещнеш и ти.
    Относно качеството на Explorer - вярно е, че звука е брутален, а субтитрите също не им остъпват. Логично погледнато ми е трудно да повярвам, че проблем е в тях, след като останалите канали са перфектни, как само този канал е зле, но пък знае ли човек, колко му е и те да са го омазали.

  18. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #240

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения

    Не мога да разбера идеята със затварянето на офисите. Смятам че наличието на офиси говори за благосъстоянието и влиянието върху пазаря на един доставчик на такива услуги. Но парите и решенията за това са си на фирмата. Тяхна воля.

    От друга страна - близо 7 месеца чакам да си доразширят мрежата до моя блок и (според думите на служителите от затворените вече офиси) я стане , я не. Хич не ми е приятно да плащам сума пари на Blizoo за това което получавам като TV програми ( качеството на услугата не го коментирам - нямам НИКАКВИ оплаквания ) и да плащам на оператор, който се гаври с клиентите си, но като няма кой [друг] да ми вземе парите?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 99 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 17:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 13:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе