Страница 88 от 99 ПърваПърва ... 3878868788899098 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,306 до 1,320 от общо 1481
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,625
    #1306

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Няма да се учуда да спрат и кабелната скоро. Нямали да поддържат трасето за стационарни телефон и реално не работи. По-голяма глупост не бях чувал. Щели да ми дават домашен със сим карта. Ебати виваконските к*пут*.
    Този пост е редактиран от brotzki; 17-12-21 в 17:56.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    176
    #1307

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Няма да се учуда да спрат и кабелната скоро. Нямали да поддържат трасето за стационарни телефон и реално не работи. По-голяма глупост не бях чувал. Щели да ми дават добашен със сим карта. Ебати виваконските к*пут*.
    Иначе казано вивараси...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #1308

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Днес беше последния ден на приложението Pocket TV. Премахнато е от Google Play.
    RIP 2017-12.01.2022 г.

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    6
    #1309

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте,
    Като бивш абонат на nет1 и настоящ на vivacom, съм доста потресен в качеството на услугата от новите собственици (пример: спряха ми платените max sport без причина, след 2 дни висене с часове по телефоните и разправии ги пуснаха).
    Това, което вече взе да ми идва в повече, е че рязко започнаха да премахват канали. Преди време спряха discovery science, сега спряха част от 4k каналите (speed factor, petpal, wow, chillayo и т.н.) - да не говоря наизуст, някой може ли да потвърди, че е така, а не са преместени?
    Въпросът в случая е дали има основание да се пусне една жалба към кзп? Притеснява ме факта, че в договора с net1 пише следното: "НЕТ1 запазва правото си да променя броя на излъчваните канали".
    Този пост е редактиран от bugslayer; 16-01-22 в 22:37.

  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    1
    #1310

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здрасти, същата работа като теб. Съпорти никакъв, висене с часове на "горещата" им линия. Каналите при мен все още ги има, не знам до кога. Случайно минах през един от офисите на Шитиком и ми с пуснаха малко плашеща информация. Този план на бившият НЕТ1 нямало да го подържат след края на януари и трябва да подпиша нов с 20 лв. по скъп и по малко канали. За нета от 75 мбита ще го вдигнат на 100. Няма да подписвам нищо с тях, търся алтернативи. Ще карам така докато не ми спрат услугата.

    [emoji41]

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    176
    #1311

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от George Dimitrov Виж публикацията
    Здрасти, същата работа като теб. Съпорти никакъв, висене с часове на "горещата" им линия. Каналите при мен все още ги има, не знам до кога. Случайно минах през един от офисите на Шитиком и ми с пуснаха малко плашеща информация. Този план на бившият НЕТ1 нямало да го подържат след края на януари и трябва да подпиша нов с 20 лв. по скъп и по малко канали. За нета от 75 мбита ще го вдигнат на 100. Няма да подписвам нищо с тях, търся алтернативи. Ще карам така докато не ми спрат услугата.

    [emoji41]

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Те затова ли ми се обаждат 2 пъти едни женски да ми предлагат едно и също - 2-годишен договор и по-скъпа услуга с по-бърз нет... + някакъв си тъп ЕОН. Трябваше да го очакваме, въпреки големите им обещания. Ех, докога така бе?!?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    6
    #1312

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от George Dimitrov Виж публикацията
    Здрасти, същата работа като теб. Съпорти никакъв, висене с часове на "горещата" им линия. Каналите при мен все още ги има, не знам до кога. Случайно минах през един от офисите на Шитиком и ми с пуснаха малко плашеща информация. Този план на бившият НЕТ1 нямало да го подържат след края на януари и трябва да подпиша нов с 20 лв. по скъп и по малко канали. За нета от 75 мбита ще го вдигнат на 100. Няма да подписвам нищо с тях, търся алтернативи. Ще карам така докато не ми спрат услугата.

    [emoji41]

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Лошото е, че алтернативата няма (е, има а1, но не бих го нарекъл алтернатива). А аз категорично не искам да минавам на iptv-та и тем подобни.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    176
    #1313

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bugslayer Виж публикацията
    Лошото е, че алтернативата няма (е, има а1, но не бих го нарекъл алтернатива). А аз категорично не искам да минавам на iptv-та и тем подобни.
    Това не става ли: https://www.tivi.bg/internet/

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2022
    Мнения
    6
    #1314

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от nerazzurri Виж публикацията
    Това не става ли: https://www.tivi.bg/internet/
    Тези не съм ги чувал и май не съм виждал да имат кутия във входа, но ще ги разуча, мерси.
    Но и на сайта им не виждам да предлагат тв по коаксиален кабел или бъркам нещо?

  12. Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    176
    #1315

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от bugslayer Виж публикацията
    Тези не съм ги чувал и май не съм виждал да имат кутия във входа, но ще ги разуча, мерси.
    Но и на сайта им не виждам да предлагат тв по коаксиален кабел или бъркам нещо?
    И аз не съм гледал подробно, просто някой ги предложи за София като избор... Мислех, че няма да се наложи, но добре че все пак ги запазих.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #1316

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Предлагат. Звъннете им за инфо. Аз вече 5 години ползвам иптв от тях и съм много доволен. Няма компресия на каналите, а самата услуга работи доста добре, което не налага ежедневни разговори с любезни каки тип а1 и производните.
    nerazzurri одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #1317

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Алтернативата пичове е една единствена и се нарича coolbox. За съжаление обаче не знам колко ще им отнеме докато завземат София, че сега ги има само в 2 квартала... А1 И Виваком превзеха и съсипаха всичко до което се докоснаха, така че нямаме друг избор освен да чакаме. Аз прекратих 15 годишна услуга за телевизия и сега чакам покритие от coolbox. На тези двата измекярски оператора не бих дал и стотинка за телевизия.
    nerazzurri одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #1318

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    tivi.bg нямат Максспортовете

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2020
    Мнения
    75
    #1319

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от oldgraf Виж публикацията
    tivi.bg нямат Максспортовете
    Имат ги.

  18. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    640
    #1320

    Отговор: Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Хора, що се хабите без причина? Имате си договор с НЕТ 1, плащайте си в срок и да не ви пука. Онези нека ви звънят, те за това заплата получават. Набивайте червената слушалка и ще спрат да ви звънят. За тях работят цели кол центрове, хора като нас и вас, казват им да ви звънят и те ви звънят. Това което за нас като потребители е тормоз, за тях е работа. Няма нужда да ги псуваме и т.н., отказваш каквото и да ти предложат и край с драмата. Като на големците от Вивакаом не ги кефят условията ни по договорите, нека те едностранно да ги прекратят. Затова е важно НИЕ като потребители да НЕ им давам основание да ни прекратят договорите на база неплатени такси, затова по-горе писах да си плащате нареме.
    Коаксилка в София освен А1 и няколко квартални доставчика друго няма. Ако от Виваком са толкова големи юнаци, нека спрат услугата. Минавам на А1, безсрочен договор и готово. По-скъпо е, да, по-малко канали, CI, но си ползваш ТВ по предназначение.
    Ако мислите, че от Виваком и компания не четат форумите, грешите, имат цели отдели, които по цял ден това правят. Затова пишете смело и не се поддавайте на натиск граничещ с изнудване!

    Бъдете здрави!
    Gena_bs, brotzki, nerazzurri и 1 други харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 88 от 99 ПърваПърва ... 3878868788899098 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе