Страница 38 от 99 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно
Резултати от 556 до 570 от общо 1477
Like Tree340Одобрявам

Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #556

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Понеже гледам немска телевизия, тази вечер забелязах, че при програмата Pro 7 се появява EPG отговарящо на програмата SAT1, която беше премахната преди няколко месеца и на нейното място беше поставена Pro 7. Сега гледаме Pro 7, а се информираме за програмата на SAT1

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,599
    #557

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ockac23 Виж публикацията
    Понеже гледам немска телевизия, тази вечер забелязах, че при програмата Pro 7 се появява EPG отговарящо на програмата SAT1, която беше премахната преди няколко месеца и на нейното място беше поставена Pro 7. Сега гледаме Pro 7, а се информираме за програмата на SAT1
    Това е от месеци. От снощи няма Outdoor HD. Tрябваше да им звъня, за да го пуснат. Явно те не слядят за проблеми в тв каналите. Разчитат някой да се обади. Ако не се обади, няма да се гледа.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #558

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Днес забелязах, че са с нов сайт. Информацията вече е на ниво, така, че спокойно може да се махне честотният план от първи пост. Поздравление НЕТ 1, чудесен сайт!
    ockac23 одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,599
    #559

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Ква файда от този чуден сайта?! Звъкът на Eurosport е толкова компресиран, че няма накъде повече. Сега дори вече няма звук. Да им пикам и на кабеларката..

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #560

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Ква файда от този чуден сайта?! Звъкът на Eurosport е толкова компресиран, че няма накъде повече. Сега дори вече няма звук. Да им пикам и на кабеларката..
    Ами скачай на лилавите, какво му мислиш, казват, че били върха на сладоледа при кабеларките, пък и някакви примоции раздават. На обикновен стар тв звука на евроспорт за мен си е нормален, като за телевизор де, т.е. нещо там бръмчи. Вероятно ползваш хубава система от качествени ОТ и рисивър и затова можеш да откриеш проблем. На твое място ги сменявам без да го мисля, ако си падаш по експериментите оранжевите сега са в примоция с 1 месец тест, ако ти се занимава можеш да се пробваш, МЕНТЕЛ... само ако си мазохист рецидивист
    ockac23 одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #561

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Здравейте колеги.
    Гледах ето тези пакети NET1 - Пакети "Всичко в едно"

    Видях в нета че има оплаквания на клиенти за качеството на интернета и това че ги изнудват с договори, които се подновяват автоматично.
    Може ли някой да даде актуална информация по въпроса.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #562

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Javore, не знам къде си ги чел тези работи, нета им е много добър.
    А за някакво изнудване с удължаване договори не съм чувал, мен поне не са ме изнудвали.

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #563

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Потвърждавам казаното от ockac23.
    ockac23 одобрява това.

  11. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #564

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Здравейте колеги.
    Гледах ето тези пакети NET1 - Пакети "Всичко в едно"

    Видях в нета че има оплаквания на клиенти за качеството на интернета и това че ги изнудват с договори, които се подновяват автоматично.
    Може ли някой да даде актуална информация по въпроса.
    Може ли да дадеш линк към тези оплаквания в нета? Тази вечер ми прекъсваше нета няколко пъти за около минута и това се случва за първи път от почти 2 год. откакто съм им абонат. При тези катаклизми на природата, дори не им се сърдя. Не знам да има друг оператор, който да се доближава до Мегалан както Нет1. Повечето знаят какво имам впредвид. Липсва само форум , това вече е минус.
    ppbgbg и ockac23 харесват това.

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #565

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от javorenator Виж публикацията
    Здравейте колеги.
    Гледах ето тези пакети NET1 - Пакети "Всичко в едно"

    Видях в нета че има оплаквания на клиенти за качеството на интернета и това че ги изнудват с договори, които се подновяват автоматично.
    Може ли някой да даде актуална информация по въпроса.

    Бях абонат на МЕГАЛАН (вече МЕНТЕЛ) за интернет повече от 6 год, смених ги с НЕТ 1 преди година. Предимството на НЕТ 1 е в по-високата скорост, особено в P2P, драстично по-ниската цена и наличието на DHCP (може би вече и МЕНТЕЛ са на DHCP, не знам).
    По-горе колегата казва за един недостатък на НЕТ 1, а именно липсата на форум какъвто имаШЕ МЕГАЛАН. Акцента от 20.06.2014 г. е върху думата имаШЕ, защото вече форум няма или по-точно има "форум" към сайта на МЕНТЕЛ. Който е ползвал форума на МЕГАЛАН от време оно, знае за какво иде реч и защо слагам форума в кавички. Та в този ред на мисли и този недостатък на НЕТ 1 дефакто вече не съществува, просто МЕНТЕЛ за пореден път прецакаха всичко, което можеше да се прецака.
    Кабелната телевизия за мен е прекрасна, на относително стар 32" ТВ с вграден цифров тунер всичко върви без грижа. Можеш да накачиш сумати ТВ (ако имаш такива разбира се) без допълнителна такса. Цифровата им телевизия не е кодирана, т.е. не ти трябва декодираща карта за основният пакет и свързаното с нея забавяне при смяна на каналите. Кодирани се САМО пакетите с HBO и еротичните канали, но това са вече екстри, които се ЗАПЛАЩАТ ДОПЪЛНИТЕЛНО.

    Относно договорите, абсолютна лъжа! В средата на месец май ми изтече договора за кабелна телевизия, в момента съм на безсрочен, никакви грижи, цената не се променя, всичко е перфектно.
    Интернета ми е на предплатени 6 месечни вноски, в този случай трябва след всеки 6 месечен период да подновяваш договора, като се предплаща сумата за периода, но това е особеност на самият договор, никакво автоматично подновяване няма.

    Ще се радвам да пуснеш линкове към местата където си чел мненията, които са те притеснили.
    ockac23 одобрява това.

  13. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #566

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    ...

    Ще се радвам да пуснеш линкове към местата където си чел мненията, които са те притеснили.
    Мнения за: Кабелна Телевизия и Оптичен Интернет от НЕТ 1 | poTV.bg

  14.  
     
  15. Junior Member Аватара на Pezilink
    Тук е от
    Feb 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    105
    #567

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Офертата изглежда добра,но това доплащане за оборудването не ми харесва.

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    627
    #568

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Благодаря колега, забавно четиво!
    Написаното там, ме провокира да напиша следващите редове, които определено не са по темата, за което се извинявам.

    1. Чукча писател, той не читател - казано просто, ЧЕТЕТЕ си ДОГОВОРИТЕ и ОБЩИТЕ УСЛОВИЯ към ТЯХ! Ако отделите поне 10 мин за да се запознаете с общите условия, които са публикувани на сайта на ВСЕКИ един доставчик, без значение кой е той, ще си спестите много главоболия след това. Договор, първо се чете, после се подписва.
    2. Имам n-боря "компове", значи съм гУОЕм спец - ами не, не си гУОЕм спец, ако ще и 10 компютъра да имаш у вас, ако не знаеш как да си служиш с тях, все тая. За това, придобийте поне начална компютърна грамотност, научете се да си държите системите чисти.
    С инсталацията на 5-6 антивирусни една връз друга, освен да убиете "компа" друго няма постигнете. Когато налетите на сайт, който ви казва, че точно ти гУОЕмия спец, точно сега пИчелиш байфон за един чувал пари, ами НЕ, не печелиш НИЩО, печелиш само поредният малуеър. Мацката която цял живот виси на някакъв продънен сайт и чака точно теб гОУЕмия пич, бъди сигурен, определено не чака теб. Това което теб те чака е поредният малуеър. Изключете си малоумният ауторън и не завирайте флашките си във всяко УСБ което ви се изпречи пред погледа.
    Ъпдейти за любимият джам и офис по мейла не идват, НИКОГА. Спрете да приемата простотии през СКАЙП, МАЙП и други лигни. Картинките НЕ СА изпълними файлове. Никой, никога няма да ви даде пари по мейла, щото виждаш ли точни ТИ си гОУЕМия тарикат. Няма програма, която да направи от дъртата ви "кошница" нов новеничък хасПел, ако имаше подобно чудо никой нямаше да купува нови компютри.
    3. Искам хубав и евтин рутер - добрЕЕЕ!!! А аз искам Астон Мартин, но ходя пеш, проблем? Хубави и евтини неща няма, ФАКТ, за съжаление! Винаги се прави компромис. Ако искаш да нямаш грижи бъди така добър да си платиш. Не казвам, че трябва да се купи рутер за хиляди лева, но за 20 кинта няма как хем торент клиента да е набичен на максимум, хем интернета да лети и рутера да не забива. Приличен рутер е поне 50-60 лв. Тук е мястото да спомена, че има изобилна информация в нета на тема рутери. Потърсете мнения преди да купите, ще си спестите мнооого ядове.
    4. Посочените скорости на интернета НЕ СА ГАРАНТИРАНИ - няма как за 15-20 лв. някой да ви гарантира 50 Mbit към всяка точка на географията, НЯМА КАК! Дори и наетата линия (която струва прилична цифра) не ви гарантира безумна скорост към сървъра на бай Венко от Долно Уйно, просто защото не знаете дали бай Венко не е на 15 лв тарифа. За P2P дори не ми се пише, скоростта на обмен не зависи само от ТВОЯ доставчик, зависи и от свързаността на всички които сте в рояка и обменяте информация. Не на последно място зависи и от това дали и какъв рутер ползвате, дали сте на жичен или безжичен интернет, скоростта на дисковата система, количеството памет, а в някои случаи дори и процесора може да се окаже лимитиращ фактор.

    Съжалявам, че написаното по-горе не е по темата, но все повече започват да стават подобните изцепки на разни гОУЕми разбирачи, търсещи вина в всеки друг но не и в себе си. Малко труд от страна на всеки потребител би била достатъчна за решаване на поне 90% от "проблемите". Има толкова информация в мрежата, всеки от нас може да потърси и да прочете, винаги има какво ново да се научи.
    ppbgbg и ockac23 харесват това.

  17. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #569

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от wrathchild Виж публикацията
    Благодаря колега, забавно четиво!
    Написаното там, ме провокира да напиша следващите редове, които определено не са по темата, за което се извинявам.
    ...
    @ wrathchild да не би случайно да си сисадмин ? Голям си хейтър ей !

    Ясно е че има хора, които сами са си виновни за проблемите и за това исках да събера и мнения от друго място.

    От друга страна има недоволни потребители и това си е факт, може те да са си виновни че не са чели подробно договорите и не са си настроили рутерите но пък е тъпо непрекъснато да се оглеждаш от къде ще те прецакат и да не получаваш нужният съпорт когато се налага.

    Хората са платили едни пари, едни усмихнати консултанти са и обещали звездите и там нататък те очакват добри услуги. Ходи им обяснявай ти че скоростта на интернета не е гарантирана понеже са си платили евтино.

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    София
    Мнения
    283
    #570

    Отговор: Net 1 - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Javore,

    за подобни потребители само ще кажа, че невежеството не е добродетел ;-) И трябва да се научат най-накрая на основни неща.

    Относно теб, само ще добавя, че не виждам защо нападаш wrathchild, след като единствено той ти отговори доста детайлно на въпроса, освен това според мен е разбрал доста добре проблематиката.

    Поздрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 38 от 99 ПърваПърва ... 2836373839404888 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1107
    Последно: 18-07-22, 16:57
  3. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  4. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  5. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе