Страница 11 от 99 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно
Резултати от 151 до 165 от общо 1473

Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #151

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    @hristoslav2
    Е то нямамного приемници, които поддържат 1080р на HDMI изхода си. А и като цяло е безсмислено, защото няма разпространено сателитно или кабелно излъчване в прогресивен формат. Аз знам само 2, но при тях е налично тъй като могат да работят и като медиа центрове, така че можеш да пускаш записани файлове в този формат.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    13
    #152

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Благодаря ти hristoslav2 , по добре да си остана на безплатния сет топ бокс , май...

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #153

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    @ zlatko
    Писах го само информативно - vale22 попита дали подържа 1080I
    Цитат Първоначално публикувано от vale22
    Благодаря ти hristoslav2 , по добре да си остана на безплатния сет топ бокс , май...
    Със старият ще гледаш само SD програмите.

  5. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #154

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Къде го продават тоя Топфийлд за 229 лв?

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    326
    #155

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    @ zlatko
    Писах го само информативно - vale22 попита дали подържа 1080I Със старият ще гледаш само SD програмите.
    Струва ми се,че в анкетата трябва да има отделно : Цифрова кабелна с вграденият кабелен цифров тунер (DVB-C) без Cam modul ,много хора гледат тв по този начин

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    13
    #156

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Знам ,че е само за SD програми Но след този отзив просто А има ли друг HD приемник ,който да си купя и да ползвам с МСАТ ? Цената на топфийлда вече е 260 лв. с договор към МСАТ , проверих преди малко в офиса им

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #157

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Всеки, който поддържа Conax, става. На практика това са почти всички HD DVB-C тунери. Най-евтино по мои сметки можеш да минеш с Neta.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #158

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от harvi5
    Струва ми се,че в анкетата трябва да има отделно : Цифрова кабелна с вграденият кабелен цифров тунер (DVB-C) без Cam modul ,много хора гледат тв по този начин
    Готово-вече е добавено

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Къде го продават тоя Топфийлд за 229 лв?
    В офисите на М-сат
    Цитат Първоначално публикувано от vale22
    Знам ,че е само за SD програми Но след този отзив просто А има ли друг HD приемник ,който да си купя и да ползвам с МСАТ ? Цената на топфийлда вече е 260 лв. с договор към МСАТ , проверих преди малко в офиса им
    - аз го взех за 229лв

  11. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2
    #159

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Не става. Имам два варианта- да отида в сервиза и да се договоря да ми поставят чипа с MPEG-4/ какъвто има в 42PFL7603H/ или да си взема карта и оня NEOTON транскодер/от MPEG-4 на MPEG-2/за който дадох линк по-назад в темата. Иначе си имам закупен от М-сат външен приемник Topfield 7700HCCF и гледам с него.
    имам същия проблем . Телевизор с DVB-C и DVB-T тунер, но подържа само MPEG-2. Искам да гледам 2-та HD-канала на кейбълтел, но не мога. За NEOTON-а транскодер/от MPEG-4 на MPEG-2/ми казаха , че става само за SD -програми, но не и за HD=. Така ли е . Дайте идея как да ги гледам тези HD програми.През сервиз със смяна на чипа, както казахте по-горе ще се получи ли. Телевизора е Сони KDL 40U4000.

  12. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #160

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от dimdim
    имам същия проблем . Телевизор с DVB-C и DVB-T тунер, но подържа само MPEG-2. Искам да гледам 2-та HD-канала на кейбълтел, но не мога. За NEOTON-а транскодер/от MPEG-4 на MPEG-2/ми казаха , че става само за SD -програми, но не и за HD=. Така ли е . Дайте идея как да ги гледам тези HD програми.През сервиз със смяна на чипа, както казахте по-горе ще се получи ли. Телевизора е Сони KDL 40U4000.
    За твоя модел няма как да стане с чип. Само с външен приемник с МPEG-4 ще може да гледаш HD програмите.

  13. Novice
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2
    #161

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Разбрах.Благодаря.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    88
    #162

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    колеги имам прекарана кабелна тв на Евроком(3-та услуга - тв, нет и телефон) и ползвам един ТВ. бих желал да си пусна и втори ТВ, затова споделете SPLITER, TAP или какво друго да си закупя, както и колко MHz да е ?
    вторият ми въпрос е какъв галваничен разделител да монтирам и къде точно (предполагам преди ... разделителя, а не непосредствено преди всеки ТВ)?

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    277
    #163

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Не става ясно каква ти е телевизията - цифрова, аналогова, комбинирана. При мен, по препоръка на кабелния техник, използвам трипътен ТАР(10 dB) + един аут: трите изхода ТАР заминават към трите цифрови приемника, а аута (който е без затихване) - подава аналоговия сигнал към четвъртия телевизор. Галваничния разделител съм монтирал преди трипътния ТАР, естествено, не е нужно да има пред всеки телевизор. Купих си марков холандски (уж), но не ми се качва сега до тавана да видя марката - беше по нашите сайтове за сателитна техника, но изглежда солидно направен ( най -малкото доста тежи).

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #164

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от deian
    Прав си, Златко, може и да плащат права (надявам се да го правят), но го има и другия момент, че лесно може да се получи сорс на HBO от вас, докато доста ще се озорят с PowerVu на първоизточника. А ако проблем са 2-3 антени повече, то за какъв оператор си говорим изобщо...
    Доста от цифровите кабеларки предпочитат да свалят от DTH заради вградените субтитри на повечето канали. Тъй като при вас вече на доста канали не са вградени, се преориентираха към другия DTH оператор. Някои (основно по-малки) цифрови кабелни пък директно трансмодулират цели ваши и на конкуренцията транспондери и изобщо професионализмът кипи . Но пък наскоро и една уж голяма компания я излових, че сваля няколко канала (европейски) от DTH, вместо от първоизточника... какво да се прави.
    Сигурно имаш превид КТ СКАТ- преди около месец /два както си гледам "От местопрестъплението" по AXN ми ичезва картината и се появява скрийнсейвъра на Бул...м !?! На въпроса ми към дежурния "какво става...и т.н." следва отговор -"ами те от "Булсат..м"правят нещо ".....Както казваш - "професионализъм"!

  18. Member Аватара на ceco7
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    619
    #165

    Re:Кабелна телевизия и оператори DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от tottenham
    колеги имам прекарана кабелна тв на Евроком(3-та услуга - тв, нет и телефон) и ползвам един ТВ. бих желал да си пусна и втори ТВ, затова споделете SPLITER, TAP или какво друго да си закупя, както и колко MHz да е ?
    вторият ми въпрос е какъв галваничен разделител да монтирам и къде точно (предполагам преди ... разделителя, а не непосредствено преди всеки ТВ)?
    Викни си техниците от Евроком да ти вържат гелевизора и ..срещу 10 лв такса ще имаш професионапен монтаж с гарантиран по качество и параметри TAP
    http://ekk.bg/mod_newinfo_1_1_50.html (Инсталационна такса включване на втори абонатен контакт *
    10,00 )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 11 от 99 ПърваПърва ... 9101112132161 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  2. Цифрова кабелна телевизия DVB-C / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 409
    Последно: 22-03-21, 20:28
  3. Интерактивна телевизия и оператори IPTV / FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 73
    Последно: 30-05-20, 18:03
  4. TV NET - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От citizen във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 3
    Последно: 10-08-17, 17:13
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе