Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 61

Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #16

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Не се шегувам нито за едното, нито за другото Но да оставим сега Нет1, кажи повече за интернета на Спектрум и Мегалан както и за PPPoE връзката. С други думи ако продължа да ползвам интернета на Спектрум и взема телевизия от Мегалан общо ще плащам 80лв месечно. Ако направя пакет на Мегалан със скорост като тази която сега ползвам от Спектрум излиза 60лв. А 20лв. са си 20лв Ако си спестя тези 20лв. качеството ми на доставка на интернет ще се запази ли същото?
    P.S. Вчера се разрових в сайта на Спектрум и видях, че тарифата която ползвам(reload 35лв) вече не се предлага. На нейно място има някаква за 30лв. месечно с леко намалена скорост. Дали при мен си е валидна скоростта на reload или си плащам 5лв. отгоре а всъщност ми доставят интернет по новия план заместител на reload?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #17

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?


    Аз плащам 29 лв, ползвам Интернет със скорост 50 Mbit/s (постига си ги), цифрова ТВ на 3 телевизора (пълен пакет канали) и ползвам CA-модули.
    Как ви жулят не е истина...

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    226
    #18

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от deian

    Аз плащам 29 лв, ползвам Интернет със скорост 50 Mbit/s (постига си ги), цифрова ТВ на 3 телевизора (пълен пакет канали) и ползвам CA-модули.
    Как ви жулят не е истина...
    на кои доставчик си не спомена

  5. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    1,378
    #19

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    PPPoE е протокол за осъществяване на връзка с доставчика. Това е накратко. Има и други начини, но резултатът е еднакъв - РС-то ти получава адрес от мрежата на доставчика.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #20

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    PPPoE е протокол за осъществяване на връзка с доставчика. Това е накратко. Има и други начини, но резултатът е еднакъв - РС-то ти получава адрес от мрежата на доставчика.
    С други думи дали ще влизам всеки път с юзър и парола или връзката ще е постоянна няма никакво значение от към сигурност?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #21

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от modac
    Здравейте, от доста време съм клиент на Кейбълтел- вече Близу, но вместо да стават по- добри нещата вървят надолу. Говоря за телевизията. Интернет ползвам от Спектрум нет и съм много доволен. От няколко дни разглеждам офертите за цифрова телевизия и съм се спрял на офертата на Мегалан. Според вас качеството ще бъде ли по добро от това на Близу и имате ли наблюдения относно приемника им(как се държи технически и софтуерно)
    Аз също не съм доволен от Близу и като теб си търся някаква друга оферта.Гледах тези на НЕТ1, в момента имат някви промоции, ако искаш виж ги, има добри отзиви за тях в нета. http://www.net1.bg/promotions/

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    92
    #22

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Колеги давайте съвети, че скоро ми изтича предплатеното

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    1
    #23

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от modac
    Колеги давайте съвети, че скоро ми изтича предплатеното
    мтел-мегалан подкрепям с две ръце. Имаха до сега някакъв боклук дистанционно, което трябваше да се насочва с мерник и ме нервеше от време на време- и си пусках Булсата- там пък бурите ме нервиха и си пусках пак мегаланката, но с новата им кутия и дистанционно всичко съм твърдо за мегалан. Близу комшията има - толкова пъти ми е разправял за грижи, че освен ако не си мулти маниак за управлението на телевизора с две дистанционни/ и не ти се дават 40лв за комбинирано такова, а ти се дават 60лв за CAM модул/ не виждам грам смисъл.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #24

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Привет ! И аз да се включа в тая тема...ползвам нет1 и съм доволен и то доста, това с вирусите са пълни глупости - не може да стане такова нещо :D Преди бях на близу и поздравявам всички, които искат да се махнат от него - МЕГАЛАН е добър и сигурен интернет и в това съм убеден, защото го ползваме в работата. Сега мтел ги държат и се наливат доста пари в тях. Аз лично съм ЗА Мегалан.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #25

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    А риск пак да ме напсувате ще дам своят глас за Мегалан-а

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #26

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Явно никой не пише по тая тема не ми обръщате внимание много жалко

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #27

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    На скоро слагах рутер на един приятел който ползва близу и ебати и ужаса!
    Някакви автоматични настройки имат, при първо свързване иска да влезеш с юзер и парола за да се настроела системата, после иска да рестартираш рутера и след рестарта, получава ново, различно от първото ИП и пак иска логване и настройка и пак рестарт и така няколко пъти, докато улучи на следващото включване да даде същото ип, па изключиш ли го после за рестарт, цирка започва отново!
    Без пари да са ми, такова нещо не бих изтърпял!

  16. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #28

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    На скоро слагах рутер на един приятел който ползва близу и ебати и ужаса!
    Някакви автоматични настройки имат, при първо свързване иска да влезеш с юзер и парола за да се настроела системата, после иска да рестартираш рутера и след рестарта, получава ново, различно от първото ИП и пак иска логване и настройка и пак рестарт и така няколко пъти, докато улучи на следващото включване да даде същото ип, па изключиш ли го после за рестарт, цирка започва отново!
    Без пари да са ми, такова нещо не бих изтърпял!
    Нещо, не ми се вярва да е така. Аз съм на Близоо и също ползвам рутер в къщи. Такива глупости просто няма. Поне не и в гр. Сопот.

  17. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #29

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev
    Нещо, не ми се вярва да е така. Аз съм на Близоо и също ползвам рутер в къщи. Такива глупости просто няма. Поне не и в гр. Сопот.
    И никога ли не ти променя ип-то при рестарт на рутера!? Когато при рестарт или изключване и включване системата му даде нов ип тогава излиза този начален екран за въвеждане на юзер и парола и иска да се рестратира компютъра/рутера. Рутера получава ип по dhcp и явно защото при не всяко рестартиране го сменя и поради тази причина и успях да се закача. Като разправях на друг приятел в нашия град, който също е клиент на близу, и той беше учуден. Но в моя случай щото рутера беше виртуална машина и го виждах как при всяка конекция получава различно ип и иска рестарт и накрая когато след пореден рестарт получи отново предишното и си тръгна нета. От този приятел знам, че и преди, с другия рутер също са го имали този проблем.

  18. etg
    etg е офлайн
    Administrator
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,393
    #30

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Вероятно виртуалната машина при рестарт си сменя МАК адреса, и затова получаваш различно ИП и се налага да се логваш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 28-09-13, 11:43
  2. Мегалан - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От jabkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 43
    Последно: 09-06-12, 15:09
  3. Отговори: 7
    Последно: 23-01-12, 19:54
  4. Не мога да подкарам цифровата ефирна телевизия на ТВ с DVB-T
    От Styx_1972 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-11, 18:59
  5. Искам да сменя твърдият диск
    От sailorbg във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 28-11-07, 13:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе