Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 61

Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #46

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Еми венчали сме се , едни за 12 други за 18 месеца

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #47

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    И при мен беше така и не можах да се отърва защото непрекъснато удължаваха тъпия договор АД!

  4. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #48

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Еми, ще прекъсват и удължават, когато не си търсите правата се получава така.Аз ги резнах жестоко и ги заплаших със съд !

  5. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #49

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Бл

    Цитат Първоначално публикувано от Mario_83
    Еми, ще прекъсват и удължават, когато не си търсите правата се получава така.Аз ги резнах жестоко и ги заплаших със съд !
    Малеее , ти си им изкарал акъла Кого ще уплашиш - баба ти Пена комшийката ли ?
    Всеки може да плаши , но тия са се застраховали от всякъде .

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #50

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Да бе, мислиш ли ? Аз говорех абсолютно сериозно, колкото и комично да звучи. Брат ми е адвокат и повярвай ми, както и да са се застраховали - винаги може да се намери някое изходче от ситуацията и то в твоя полза

  7. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #51

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от Sotris
    И при мен беше така и не можах да се отърва защото непрекъснато удължаваха тъпия договор АД!
    Няма как да са ти продължили автоматично договора. След изтичането на срока минава във безсрочен и винаги можеш да се откажеш. Точно тогава е момента и да си изпросиш нещо за да подпишеш пак. Последния път ми дадоха пълен пъкет на цената на орязания и един HD пакет без пари.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #52

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Лазарус - не е така ! Защото и на мен ми се е случвало - не ме информират и директно го удължават - след, което отивам да се разправям и се разбира, че не мога да го прекъсна лесно. Измислили са всичко, за да набутат клиента !

  10. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #53

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Мисля, че преди поне година въведоха забрана на всички компании да продължават така автоматично договорите.
    Вече за втори път ми изтича договор към тях и ми се обаждат по няколко пъти да го преподпиша и винаги ми предлагат разни "промоции".

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #54

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от Mario_83
    Лазарус - не е така ! Защото и на мен ми се е случвало - не ме информират и директно го удължават - след, което отивам да се разправям и се разбира, че не мога да го прекъсна лесно. Измислили са всичко, за да набутат клиента !
    Хм, аз, ако съм недоволен и искам да се отърва, едва ли ще забравя кога ми изтича договорът. Напротив. Но и на мен ми се обаждат, преди да ми изтече договорът.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #55

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Еми....евала, ама на мен не ми се обадиха ! И бях ужасно разгневен и ходих да им вдигам скандали .....
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1344512877[/time]_________________________________________________

    и това, ако не е подсъдно ? ...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #56

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    e, братленце че е подсъдно - подсъдно е,ама кой ще ги осъди ? Иначе кривнахме от темата мегалан си заслужават особено в сравнение с тея от близу

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    59
    #57

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Близуто са толкова зле, че само ми дадоха устройствата и пропуснаха да ми дадат договор А им ползвам промоционалните условия за 18 месеца

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    118
    #58

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Бл

    Значи моята сага:
    Преди години бях на: Телевизия - Евроком, Интернет - Мегалан, Телефон - БТК. Всичко беше супер, но скъпо.

    Да де, ама Евроком отидоха в Blizu и реших да взема пакетна поръчка с цел намаляване на разходите - избрах Мегалан за Телефон, Интернет и Телевизия (всичките по IP). Близу след 1 седмица още не можеха да ми активират тестово интернет, а си представям ако съм им абонат ...
    Нашите си взеха по-рано пълен пакет от Близу. След 1 година минаха на Мегалан без дори да ме питат дали съм доволен - явно случая беше спешен и не се изтрайваше.

    След 1 година равносметката:
    За Интернет и поддръжка МЕГАЛАН са абсолютния връх - да не давам много примери, но веднъж като прекъсна интернета в 3 часа през нощта за малко, звъннах им и в 3:30 дойде техник - направо изумях.

    За телевизия - при тези цени на HD пакетите им и наличието на 50" плазма сега съм на Satelite.BG на шеринг с мое оборудване и съм във възторг. Ще видим как е зимата като задухат бурите ...

    За телефон - ами прекъсва, заглъхва ... бъгава работа. GSM-а е за предпочитане.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    22
    #59

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Много ясно Мегалан или НЕТ 1 ...тея близувци са безумци :D

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #60

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Говори си, се едно някой те слуша МА

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 28-09-13, 11:43
  2. Мегалан - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От jabkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 43
    Последно: 09-06-12, 15:09
  3. Отговори: 7
    Последно: 23-01-12, 19:54
  4. Не мога да подкарам цифровата ефирна телевизия на ТВ с DVB-T
    От Styx_1972 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-11, 18:59
  5. Искам да сменя твърдият диск
    От sailorbg във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 28-11-07, 13:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе