Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 61

Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    879
    #31

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от etg
    Вероятно виртуалната машина при рестарт си сменя МАК адреса, и затова получаваш различно ИП и се налага да се логваш.
    Знам, рутерите по мак адреза дават винаги едно и също ип дори и да преместиш картата на друг компютър, ако преди това си се връзвал с тази карта към рутера, но в моя случай, няма вариант на виртуалната лан карта да се смени от само себе си ип-то, а също така с предишния рутер по същия начин му го е правил. Според мен проблема е, че техния dhcp сървър не раздава еднакво ип на един и същи мак адрез, щото 2 пъти ми даде ип на локална мрежа. Явно някакви шмекерии свързани с недостиг на свободни ип-та!

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #32

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от backinblack
    И никога ли не ти променя ип-то при рестарт на рутера!? Когато при рестарт или изключване и включване системата му даде нов ип тогава излиза този начален екран за въвеждане на юзер и парола и иска да се рестратира компютъра/рутера. Рутера получава ип по dhcp и явно защото при не всяко рестартиране го сменя и поради тази причина и успях да се закача. Като разправях на друг приятел в нашия град, който също е клиент на близу, и той беше учуден. Но в моя случай щото рутера беше виртуална машина и го виждах как при всяка конекция получава различно ип и иска рестарт и накрая когато след пореден рестарт получи отново предишното и си тръгна нета. От този приятел знам, че и преди, с другия рутер също са го имали този проблем.
    Не съм много наясно с тези работи, но когато изключа захранването (всичко ми е включено към един разклонител) и след това го включа не ми иска нищо, просто си тръгва.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #33

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Някой дръзва ли въобще да ползва рутел на Близу вече аз твърдо се съмнявам че някой ползва и нета им след всичко което се изписва по форумите най малко
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1342349411[/time]_________________________________________________

    Мегалан са стабиларка пъто в сравнение с тея хаховци близуу

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #34

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Не знам кой е хахо и кой не е, но аз неведнъж съм казал и подчертавал, че МТЕЛ предлагат добри услуги, същото е мнението ми и за МЕГАЛАН. Иначе, си имам фаворит за нет и цифрова тв

  6. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #35

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Сега да не обидя останалите, де :Д

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #36

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от Sotris
    Някой дръзва ли въобще да ползва рутел на Близу вече аз твърдо се съмнявам че някой ползва и нета им след всичко което се изписва по форумите най малко
    Съмнявай се, колкото си искаш. Но това не променя действителността.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #37

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev
    Съмнявай се, колкото си искаш. Но това не променя действителността.
    Абе...да ти кажа правичката по-добре мегалан и, каквото и да е било и нет1 от колкото близу...аз имам чувството, че да се бацна на някой селски нет и цифрова, пак ще е по-добре
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1342782384[/time]_________________________________________________

    Димкараганчев - дали действителността е такава, много от хората, които познавам отдавнааа отдавнааа са се махнали от близу ... и това е факт

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #38

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    и аз мислех че е така, ама явно не е. Има си хора, които не искат да се махат или изпускат тъпите им срокове и все още си висят на тея измекяри нещастни.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #39

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    В момента, в който им натресат едно договорче за още 12 месеца без да са ги питали - бързо ще си променят възгледите

  12. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Живее в
    гр. Сопот
    Мнения
    2,204
    #40

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от Mario_83
    Димкараганчев - дали действителността е такава, много от хората, които познавам отдавнааа отдавнааа са се махнали от близу ... и това е факт
    Тези хора от Сопот ли са? За други градове не знам как се представя Близу, пък и въобще не ме интересува. Ако в Сопот се появи нещо по-добро от тях не си мислете, че няма да мога да си прекратя договора. Това е лесната част. Трудната е да се появи достойна конкуренция в близко бъдеще.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    93
    #41

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Цитат Първоначално публикувано от dimkaraganchev
    Тези хора от Сопот ли са? За други градове не знам как се представя Близу, пък и въобще не ме интересува. Ако в Сопот се появи нещо по-добро от тях не си мислете, че няма да мога да си прекратя договора. Това е лесната част. Трудната е да се появи достойна конкуренция в близко бъдеще.

    ооо, не знаех, че си от Сопот - така може ! Аз живея в София и тук положението поне е разнообразно....

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #42

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Аз да се похваля че днес нет1 ми прекъсна :D

  16. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #43

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    А пък аз да се похваля че Близу кодираха вече и Premier League HD

  17. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #44

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    A...и на тебе ли?
    Аз си мислех, че само на мен са ми го погодили тоя номер,заради жалбата ми в КРС, а то явно било за всички

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    63
    #45

    Re:Искам да сменя цифровата телевизия на Близу с тази на Мегалан-заслужава ли си?

    Ми, сменете ги ! :D Да не сте се венчали за тях ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 19
    Последно: 28-09-13, 11:43
  2. Мегалан - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От jabkata във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 43
    Последно: 09-06-12, 15:09
  3. Отговори: 7
    Последно: 23-01-12, 19:54
  4. Не мога да подкарам цифровата ефирна телевизия на ТВ с DVB-T
    От Styx_1972 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 5
    Последно: 11-01-11, 18:59
  5. Искам да сменя твърдият диск
    От sailorbg във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 28-11-07, 13:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе