Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 43 от 45 ПърваПърва ... 334142434445 ПоследноПоследно
Резултати от 631 до 645 от общо 666

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #631

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Това Коди си е ташак-ставаш някой ден и няма.Не става за възрастни хора,все трябва да му баеш нещо.Имах предвид през Гугъл в онлайн филми.

  2.  
     
  3. Junior Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    148
    #632

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте, абонат съм на ЕОН. ТВ и Интернет.

    В двете стаи имам оптика и нещата да ок.

    В третата е един стар телевизор Филипс.

    Как мога да го направя смарт?

    С две думи, как мога да гледам програми на него, тъй като със стайна антена нищо не хваща.

    Моля, за най елементарният начин, ако има такъв, защото съм на Вие с техниката

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #633

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Да беше написал поне модела на телевизора.

  5. Junior Member Аватара на Legal76
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    148
    #634

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Стар Филипс:
    Модела е : 37PFL5405H/12

    Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    315
    #635

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ако тв има HDMI ,със еон у-во си готов.Ако няма такъв изход има преходници.Тв е просто един монитор.

  7. Senior Member Аватара на Rumb@ta
    Тук е от
    Mar 2011
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    1,709
    #636

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    В момента Виваком в Пловдив звънят да си пробутат гадната телевизия с програмка, на абонатите на N3. Нали ги купиха преди време. Ако искате телевизия с най-високо качество, не се навивайте да смените ТВ по коаксиал с CAM модул, за този който ви предлагат!

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #637

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    На мен ми пробутаха преди време (около 10-ина месеца) тяхната EON-ска дивотия. Съгласих се само защото на същата цена с двугодишен договор включиха "ексклузивно" и DiemaXtra пакет - излиза ми безплатно. Иначе си гледам старата коаксиалка на екс-НЕТ 1 докато я спрат. Уж щяха да я спират скоро, но все още работи...

  10. npb
    npb е офлайн
    Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    288
    #638

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Като качество на картината, кое ти по харесва. И при мен се мъчат да ми пробутат ЕОN. Но в офисите им ми изглежда много зле образа. Лошото е че май съм само аз на коаксиал в блока и в неделя като беше спряла ТВ и се обадих никои друг не беше се обадил за проблем. Няма как да съм вариянта при теб. Имам и аз колега които се отказа и 9 м още не са го гопрекъснали.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Живее в
    София
    Мнения
    54
    #639

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Честно казано, не намирам разлика в качеството на картината между EON и коаксиала. В хола гледам нов OLED TV, с приложението на Виваком. Телевизорът е вързан с LAN кабел към рутера, и коаксиал към кабелната телевизия на бившата НЕТ 1. В детската стая малкия гледа един по-стар LED TV с ТВ бокс на Виваком през WIFI. Там понякога лагва заради WIFI-то, че стаята е по-далече от рутера и се вързва на 2,4 GHz. И там има коаксиал. Освен Diema-та, хубавото на EON е, че можеш да превърташ напред-назад и да гледаш отдавна излъчвани предавания.
    Пак казвам, не намирам разлика в качеството на картината при двата телевизора, освен лагването заради по-слабия безжичен интернет в детската стая.

  12. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    4
    #640

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Здравейте,
    Някой да знае как се активира Eon приложението за Android TV. Имам Amazon FIrestick. Сложих си EON за android tv и ми излиза един код. Точно като на smart tv.
    Обаче не знам къде на сайта на Виваком да се сложи този код и да се активира.
    Според написаното в плановете освен мобилно приложение, трябва да има за смарт тв. Аз съм на EON Full. Ама в my.vivacom не виждам настройки за код.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #641

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Отиваш в Моят Vivacom на Настройки. Оттам отваряш менюто за Телевизията, после натискаш Управление на Smart TV устройства и там трябва да въведеш кода.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    4
    #642

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ssyanev Виж публикацията
    Отиваш в Моят Vivacom на Настройки. Оттам отваряш менюто за Телевизията, после натискаш Управление на Smart TV устройства и там трябва да въведеш кода.
    Мерси. Ама нямам такова . Прочетох условията. Може един бокц и смарт тв или 2 бокса. Аз съм с два. За това няма смарт тв. За допълнителен се плаща 3 лв.

    Този пост е редактиран от zdzdz; 31-12-23 в 18:11.

  16. Junior Member Аватара на vasettoo
    Тук е от
    Dec 2011
    Живее в
    Видин
    Мнения
    123
    #643

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от zdzdz Виж публикацията
    Мерси. Ама нямам такова . Прочетох условията. Може един бокц и смарт тв или 2 бокса. Аз съм с два. За това няма смарт тв. За допълнителен се плаща 3 лв.

    Ако не си ползвал вече смарт ТВ апликацията, трябва да ти е активен един слот, независимо от допълнителните физически устройства - виж в падащото меню, дали не излиза ЕОН ТВ устройство. Освен за план фул да не дават вече свободно едно приложение за смарт устройства - на премиум си има винаги един слот за такова устройство.

    Изпратено от моят motorola edge 30 с помощта на Tapatalk

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2021
    Мнения
    16
    #644

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    zdzdz А нета по оптика ли е или през 5G? Комбинира услуга с нета ли е или е самостоятелна?

  18. Novice
    Тук е от
    Jan 2024
    Мнения
    1
    #645

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Някой от форума има ли чести прекъсвания на EON TV? При ТВ, свързани с рутер, няма проблем, но през приложението има често накъсване на картината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1475
    Последно: 18-03-24, 11:28
  2. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 606
    Последно: 15-03-24, 15:56
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 10:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 15:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 01:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе