Вижте резултатите от анкетата: По какъв начин получавате връзка с Интернет?

Гласували
89. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Класически / аналогов Телефонен Модем

    2 2.25%
  • Цифрова телефонна линия / Ай Ес Ди Ен (ISDN)

    2 2.25%
  • Широколентов достъп през телефонна линия Ей Ди Ес Ел (ADSL)

    9 10.11%
  • Широколентов достъп през кабел за телевизионна връзка

    15 16.85%
  • Широколентов достъп през сателит

    1 1.12%
  • Широколентов достъп през мобилен телефон

    8 8.99%
  • Широколентов достъп през мобилно устройство (USB/Ю Ес Би)

    4 4.49%
  • Локална мрежа (LAN)

    48 53.93%
  • Друго

    14 15.73%
Отговори на анкетата
Страница 33 от 45 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследноПоследно
Резултати от 481 до 495 от общо 673
Like Tree95Одобрявам

Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #481

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Вчера забелязах, че не мога да вляза в My Vivacom от PC. Пробвах с няколко браузъра, но не се получава.
    Да не са го ограничили само за мобилните приложения? От тях могат да се очакват и по-големи идиотщини.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    527
    #482

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Нещо сайта им не работеше. Сега се влиза

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    258
    #483

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Ооооо тия идиоти скоро ще ги сменям. Имах проблем с нета - беше бавен. Дойдоха смениха буксата на оптиката и уж се оправи скоростта.. след няма и два дена пак същото. Обадих се отново, дойдоха (докато бях на работа и жената с бебето е била в къщи, въпреки,че им казах след 19:00 да минат и аз да съм там) и този път смениха рутера,че бил много стар. Ок. Скоростта си е както трябва ,но парола за рутера не оставили. Звъннах снощи на 123 - не можели да ми дадът парола и юзер за рутера, че те разбираш ли при пр8блем трябвало да имат достъп всеки един момент. Като им казах,че няма как да стане това да си имат достъп до моята мрежа по всяко време, н1къв тъпанар ми затвори. Второ обаждане - заплаха с КЗП и съд и много бързо дадоха и user и парола за рутера . Тааа само чакам да изтече договора и да си гледат работата тия

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    115
    #484

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения



    Този приемник на Виваком Full HD ли е? Доста е стар, няма надписи на него да се ориентирам за модела. Отзад има HDMI изход.

    Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #485

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Отдолу трябва да има етикет - Homecast е марката, модела не помня.
    HD е приемника.

    https://www.vivacom.bg/bg/tv/vivacom...tna-vivacom-tv

    https://www.vivacom.bg/bg/files/1262...l-homecast.pdf

  7. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    150
    #486

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Колеги, има ли измислен начин да си ползваме дистанционните на телевизорите с приемниците на Виваком? Q11 е модела..

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #487

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Да събудя темата.И аз питам - има ли начин да се ползва само дист. на телевизора,понеже бях свикнал тв да ме събужда,а това нещо няма такава опция.LG 7660.

  10. Junior Member Аватара на Varnenecat
    Тук е от
    Jan 2020
    Живее в
    ТРЪНКОВО
    Мнения
    66
    #488

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Може ли да се комбинира пакет ХЛ телевизия и нет 100 мбит?
    Смятам да ставам абонат от 1 февруари на оптичен нет и иптв телевизия - откакто прокараха оптика до входа.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    74
    #489

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Може всякак да се комбинират

    Изпратено от моят Mi 9 Lite с помощта на Tapatalk

  12. Junior Member Аватара на Varnenecat
    Тук е от
    Jan 2020
    Живее в
    ТРЪНКОВО
    Мнения
    66
    #490

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Няма я тази комбинация на сайта ХЛ пакет тв + 100 мбит и затова ме плаши да не би да е невъзможна?
    - ХЛ телевизия пакета с всички тв.канали е даден само в комбинация с дивашки скъпия пакет с 900 мбит. - който при мен с три телевизора идва на 80 лева.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #491

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Гледай "Комбинирай и спести", а не готовите промоционални пакети TV + NET. Но май там има само XL+ и не видях "чист" XL.
    После отиваш в магазина и питаш каките за същото. Все едно, че не знаеш нищо.

    p.s. С "Комбинирай и спести" IPTV XL+ (240+/ 75HD) и 100Mbps излиза по-скъпо (>51лв.),
    отколкото пакет 200+ и 300Mbps (32.85лв.).
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 02-01-21 в 21:20.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    74
    #492

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Мда, всъщност XL е сателитна, IPTV е XL+.

    Изпратено от моят Mi 9 Lite с помощта на Tapatalk

  16. Junior Member Аватара на Varnenecat
    Тук е от
    Jan 2020
    Живее в
    ТРЪНКОВО
    Мнения
    66
    #493

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    p.s. С "Комбинирай и спести" IPTV XL+ (240+/ 75HD) и 100Mbps излиза по-скъпо (>51лв.),
    отколкото пакет 200+ и 300Mbps (32.85лв.).
    Нещо се бъркаш.
    Само ХЛ+ телевизия пакета е 43 лева ако е самостоятелна услуга и 39 лева минимална цена когато е в пакет с домашен интернет.

    Та няма как ХЛ телевизия + 300 мбит да е по-малко от 53 лв. или 65 лв.за три телевизора в моя търсен случай.

    Явно че ще ходя до офис средата на януари....имам време...сегашният ми договор с м сат е до 31 януари.

    Единственото ясно ми стана че трябва да си купя собствен рутер за да имам хубави скорости до предложените....иначе не ми ясно мога ли да ползвам кам модулите за ЦИ слот от м сат да си гледам на тях и при виваком иптв и да искам само 4 К приемник за основния ми телевизор който единствен е смарт 4К....другите са стари лсд 32 инча.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Живее в
    Pleven
    Мнения
    100
    #494

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения

    как си го представяш да гледаш с модул айпитиви?невъзможно е.освен това виваком ползват ндс модули а на мсат са конакс.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,232
    #495

    Отговор: Vivacom - IPTV, DVB-S телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 33 от 45 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мтел - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От Nasko Hristov във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 607
    Последно: 04-04-24, 15:20
  2. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1476
    Последно: 04-04-24, 12:44
  3. Булсатком ТВ - телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 785
    Последно: 13-07-23, 09:57
  4. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  5. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе