Страница 3 от 38 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 559
Like Tree55Одобрявам

Сателайт БГ - сателитна телевизия / FAQ

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #31

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети,

    Цитат Първоначално публикувано от naumovi
    Говори се за висока цена от 38 лв. добре хората дават 2 карти примерно имате роднина като разделим става 19лв.
    Да ама при другите оператори втората карта е 5 лева , нали и 15+5 = 20 лв. демек двама по 10 лв
    +5 + 5 = 30 и четри човека по 7/8 лв.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #32

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Извинете, че се намесвам, но съм провокиран от Златков. Аз съм обикновен потребител, не съм бабичка, не съм и циганин, но не може да ме убедите, че не ми е нужно HBO и Discovery. Да не говорим за Cinemax-ите. Освен това спортната ви програма е откровено бедна. Тенисът също ли е чалгаджийски спорт? А американските спортове? Един ESPN America си е задължителен. Похвално е, че се опитвате да подбирате, но засега ми изглеждате доста бедни и има един кабелен оператор и един сателитен пред които не бих ви предпочел - главно защото те се грижат за абонатите си с по-богато спортно и филмово разнообразие.

  4. Member
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    527
    #33

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Кендьо що не си гледаш и булсата и от време на време прочитай и тяхния цезуриран форум, дето на абонатите им се повдига от тенис и само тенис. Разбира се чалга и тенис а HBO и техните двата канала ще дадат един хубав филм за цял месец, но с повторенията програмата се пълни човек се пита за какво плаща?. Точно сатбг ви превъзхождат филмово и с HD и 3D програми. Преди месец и половина смених вашата скопена от към качество и звук телевизия със сателит бг. и за момента съм от повече доволен. Имам и същевременно и близу и при съпоставяне за качество булсата си е чиста боза от към картина!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #34

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Няма ви, ни, аз НЕ съм абонат на булсатком, а на кабелен оператор. Тонът ти обаче не струва.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #35

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Щеше да е хубаво ,ако в темата пишат повече ползватели на satellite.bg , а не само критикари и философи . Това предлага телевизията като канали и на мен ми харесва - не гледам спорт , а изобилства от научно-популярни и музикални програми като повечето са ХД - кеф (като ми изтече договора със сегашните ми ще им дам шанс) . Филмови канали нямало - и да има ХД аудио няма да имат , за какво са ми ? За влака и пътниците лафа предполагам го знаете .
    Всеки си разполага с бюджета - може да си сложиш и две чини ,ако ти липсва нещо при едните . Ако нямаш средства - ами не всеки кара нов Бенц , нали ?

  7. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #36

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    @DigiPro
    Какво точно се опитваш да покажеш с този screenshot?! Аз виждам съвсем нормална HD картина.
    Kendo
    Явно не четеш написаното. Твой проблем.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    59
    #37

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Напротив, аз съм клиент и не рекламирам нищо - мога да дам съвсем обективно мнение. Както виждам не съм единствения в тази тема, който отбелязва, че филмовите и спортни предложения са бедни. Дори качеството на картината да цепи мрака, един скучен канал не става по-интересен с HD.

    Да се разберем, не целя да клеветя, но успех ако искате да убедите хората, че нямат нужда от HBO и Cinemax каналите заради Холмарк, примерно.

  10. Member
    Тук е от
    Sep 2009
    Мнения
    281
    #38

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети,

    Цитат Първоначално публикувано от Kendo
    Напротив, аз съм клиент и не рекламирам нищо - мога да дам съвсем обективно мнение. Както виждам не съм единствения в тази тема, който отбелязва, че филмовите и спортни предложения са бедни. Дори качеството на картината да цепи мрака, един скучен канал не става по-интересен с HD.

    Да се разберем, не целя да клеветя, но успех ако искате да убедите хората, че нямат нужда от HBO и Cinemax каналите заради Холмарк, примерно.
    Ето тука грешиш нагледен пример моята жена никога не е гледала научно популярни канали но от както сам на "салатата" се заглежда доста често Нешънъл Джиографик ХД а преди това бях на "булсатаната".Но важното е също да имаш сносен приемник и хубав телевизор ПОЗДРАВИ.

    Пък и какво значи скучно за теб едно е скучно за друг не е...........

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #39

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    @zlatko Все си мисля, че FullHD резолюцията е 1920х1080, а не показаната на screenshot-a 1280x1080

  12. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #40

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети,

    @DigiPro
    Не знаеш как се излагаш в опитите си да напишеш нещо лошо.
    Хубаво е човек, когато участва в някакво обсъждане, още повече когато се опитва да дава мнение и да критикува нещо или някого, внимателно да се запознава с фактите и понятията, защото изглежда смешно за другите участници.
    След като се изявяваш като такъв "разбирач" кое какво е, защо не знаеш, че оригиналната резолюция на изходния сигнал на LuxeTV HD е 1280х1080?! И че минимална деградация на картината се получава, когато върху изходния сигнал се прилигат минимум интерполатори? С цел максимално качество всеки един HD канал при SatelliteBG се излъчва с ОРИГИНАЛНАТА си резолюция. За да си наясно и да научиш още нещо тази вечер, ето и списъка на всички HD канали с резолюция различна от 1080i:

    Viasat Nature/History HD 1280x720
    iConcerts 1440x1080
    Deluxe Lounge HD 1280x1080
    Mezzo Live HD 1440x1080
    LuxeTV HD 1280x1080

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #41

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    За мен няма логика някой да снима и излъчва в нестандартна резолюция. Като отвориш сайта http://www.luxe.tv/ там пише следното: LUXE.TV is the number one International TV channel dedicated to the world of luxury and lifestyle, broadcasting from Luxembourg in full HD 24 hours a day, 7 days a week.
    Хората казват, че излъчват в full HD, което по стандарт си е 1920х1080. Сега вие откъде вземате сигнал не ме интересува и не ме бърка.
    И за да не кажеш, че само вас критикувам нека да напиша и за другите хубавци Булсат:
    Спряха Irdeto кодировката без официално предупреждение (само слухове имаше). Не предлагат CA модули с новата кодировка Bulcrypt. Aко не ми бяха сменили безплатно/без договори Irdeto картата за HD приемник веднага щях да избягам от тях. Кабеларките в града предлагат каналите които ме интересуват на сходна цена. Не гледам спорт. Приемника ZHD100 е доста скопен откъм софтуер, и единственото поради което го търпя е доста приличната картина (на 42" от 3 - 3,5м)

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #42

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    LUXE TV на 9°E, който е официален сорс за всички оператори, е с резолюция 1280x1080. Освен ако не искаш да ъпскейлват самички от СатБГ, няма откъде да дойде на 1920х1080.

  16. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #43

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    @DigiPro
    Защо продължаваш да се излагаш, че даже цитараш разни рекламни лозунги и вадиш заключения от тях?! Като нямаш необходимите познания - признай си грешката или просто си замълчи.
    Колкото до критиката ти:
    1. Пишеш пълни глупости както видяхме.
    2. За Bulsatcom има друа тема - използвай я ако мислиш, че има какво да кажеш. Тук не е мястото!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    14
    #44

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Да бедна е от канали и то доста. Висока цена за нищо. Без HBO, Холмарк и т.н. програми с филми не става.

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    211
    #45

    Re:Сателайт БГ - сателитна телевизия / съвети, обсъждане, мнения

    Добре zlatko. Tи си прав, а аз бъркам може би. Понеже някой хора писаха, че Булсат режели резолюциите на някой телевизии, та затова съм се заблудил и за вас. Явно това е практика и на други оператори и няма нищо нередно. Незнам само какъв е смисъла видеокамерите да снимат 1920x1080 а телевизиите после да си орязват качеството сами.
    Иначе не виждам да си модератор на темата/раздела или форума та да ми правиш забележки кое да пиша и кое не. При обсъжданията не виждам проблем да се сравняват различните оператори.
    Ако преценят модераторите да ми изтрият този и/или другите постове. Спирам да пиша в тази тема и нека само колегата zlatko да пише в нея суперлативи за работодателя си и да набира клиенти.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 38 ПърваПърва 1234513 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сателитна телевизия DVB-S2/ FAQ - обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 272
    Последно: 02-09-22, 19:02
  2. Въпрос за сателитна телевизия.
    От Djeff във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 15-01-14, 16:36
  3. VIVACOM пуска сателитна телевизия директно до клиента
    От granity във форум Коментирай новина
    Отговори: 12
    Последно: 13-09-10, 12:26
  4. Цифрова сателитна телевизия
    От Cvetanov във форум Технологии
    Отговори: 26
    Последно: 11-06-10, 08:03
  5. САТЕЛИТНА телевизия - да или не?
    От Кrassy във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 67
    Последно: 17-11-09, 12:07

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе