Страница 33 от 74 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследноПоследно
Резултати от 481 до 495 от общо 1108
Like Tree59Одобрявам

М-сат кейбъл - кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #481

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Не може при доксис скоростта на ъплоуда да е голяма - самата система не позволява .
    За да не изглежда като спам само ще кажа че при оня мега доставчик скоростта на сваляне е 150 мегабита а качването е 6 . Обикновено ланките предлагат 1 към 1 ако ги натиснеш .

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    May 2009
    Мнения
    7
    #482

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    здравеите искам да попитам ,мога ли да си ползвам HDприемника NETA8400 OT msat,
    на друг оператор vivacom или BLIZOO .

  4. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #483

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    На Виваком - не . Те нямат кабелна телевизия , имат IPTV и сателитна .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #484

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    ако се върнем на темата за скоростите, искам да внеса едно уточнение...
    в договорите (и приложенията към тях) на потребителите са посочени само "скоростите за достъп до интернет" - предполага се, че това е скоростта на даунлоуд - например до 30 или до 60 Мбпс, но скоростта на ъплоуд не е фиксирана...
    доскоро при MNET SPEED 30 в сайта беше указано, че ъплоуда е 6 Мбпс, което явно е било грешка, от вчера на същото място ъплоуда e коригиран на 5 Мбпс... така че при MNET SPEED скоростите са 30/5 и 60/10...
    за мнозина ъплоуда едва ли има някакво значение, но за ъплоудърите на торенти е важно...

  6. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #485

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Как да не е важно , при провеждане на видео разговор с висока резолюция ? и да речеш в същото време да му пратиш и файл , кво става ? На никой не е излишна скоростта ---- друг е въпроса че доставчика доста си намалява разходите да пуска ТВ , интернет , телефония и след някой ден ток и вода ако може да пусне по един коаксиал ще хептем на печалба .
    Иначе си прав за договорите , скоростта е ДО ?? мегабита и никой не може да претендира

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Живее в
    РиоДеМаксуда
    Мнения
    77
    #486

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    3190806936.pngпреди месец в отговор на въпроса на hristoslav2 постнах снимка с максималната си скорост 30/5, като е ясно че към други дестинации тя е много по-ниска, тук например скоростта ми е към НюЙорк...

    молбата ми е към абонатите с оптичен интернет MoCA Net (40 или 80) да дадат коментар и снимки за скоростите си... струва ли си парите (щото не са малко)...?

  8.  
     
  9. Member Аватара на competition
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    393
    #487

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Пуснати са филмовите канали за празниците!Чак сега видях, то и темата доста замряла

  10. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #488

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Здравейте,
    Вчера си закупих ето този телевизор : http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-32eh4003
    Кабелният ми доставчик е М-Сат кейбъл.
    От изчетеното във форума разбрах, че модулите, които предлагат от М-Сат са марка BestCas.
    Въпросът ми е, от къде мога да си закупя такъв или някакъв друг модул , който да му върши работа? Целта ми е следната, вкъщи в момента имам дигитален приемник, който смятам да преместя в спалнята, а на този ТВ да сложа такъв СА модул ( или CI модул незнам как се казва) ...
    Ако въпросният СА модул го закупя от м-сат, ще поискат или да им върна приемника, който съм ползвал до сега или да им плащам всеки месец по 3 лв допълнително. А ако си закупя този модул от друго място , хем ще ми излезе по-евтино (предполагам) , хем няма да им плащам по 3 лв всеки месец..

  11. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #489

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Купуваш си го от Мсат - не се занимавай с други врътки!
    Ако им върнеш сеттопа, който сега ползваш - няма да ти се увеличи месечната такса. Ако не го върнеш ще имаш телевизия за още един тв с което ще ти се увеличи месечната такса с +3лв.
    Ако все пак се опитваш да минеш "метър" и търсиш да си закупиш от друго място конакс модул и той работи коректно с мсат пак трябва да си купиш карта и пак ще ти се увеличи сметката месечната с +3 лв...

    Програмите им повечето са кодирани - без карта от Мсат не можеш да ги гледаш или без да ти е регистрирано ИД-то на сеттопа в сървърите им...

  12. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #490

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Купуваш си го от Мсат - не се занимавай с други врътки!
    Ако им върнеш сеттопа, който сега ползваш - няма да ти се увеличи месечната такса. Ако не го върнеш ще имаш телевизия за още един тв с което ще ти се увеличи месечната такса с +3лв.
    Ако все пак се опитваш да минеш "метър" и търсиш да си закупиш от друго място конакс модул и той работи коректно с мсат пак трябва да си купиш карта и пак ще ти се увеличи сметката месечната с +3 лв...

    Програмите им повечето са кодирани - без карта от Мсат не можеш да ги гледаш или без да ти е регистрирано ИД-то на сеттопа в сървърите им...
    BestCas модулите били без карта до колкото разбрах... Така, че предполагам ако си намеря от тях, слагам кабела и толкова...

  13. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #491

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Стига някой да го плаща
    Това че няма карта не означава че няма номер по който от Мсат го разпознават и съответно пускат програмите според аб. план .

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    5
    #492

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Значи , няма не искам, няма недей
    Единственият кабелен оператор, хем иска пари за Са модул, хем и такса ти начислява
    Благодаря за бързите отговори!

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #493

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Аз Мсат малко не ги разбирам в някои отношения, но... реално съм на Мустанг ТВ от.... 1993 г., живял съм в 4 апартамента, и в четирите винаги е било Мсат, едно време се доплащаше 10лв за втори ТВ, идваха слагат сплитер и кабел, и толкова, а сега за два модула (по 70 лв всеки май бяха някъде) хем изсипваш 140 лв, хем ти вдигат с 3 лв таксата. А при мен, защото съм си местил адреса (последния договор изтекъл и се преподписва две години назад), вече съм бил клиент и т.н. и даже 1 месец промоция не ми дадоха. 20 години Мсат...още си спомням като имаха 8 канала и видео канала му пускаха програмата с 8 битов компютър.
    Но пък не ги сменям за нищо друго откъм ТВ, нета им едва го изтраях 2 години и никога повече, освен ако не го пуснат за 5 лв ( над 15 мегабита ъп и даун)

    - - - - - - - - - -

    Другото, заради което гласувам с две ръце за Мсат (за Варна ) е, че като има проблем и звънна по телефона (случвало ми се е няколко пъти) въпросът е "удобно ли е сега до 10 мин да дойдат техниците?"..... което ми се е случвало два пъти, и няколко пъти до няколко часа.
    Този пост е редактиран от nikolayvarna; 28-12-13 в 22:44.

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #494

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    3 лв. плащаш за да гледаш цифров сигнал, за аналогов не се плащаше такса на месец. Това с договора не го разбрах...? Промоцията им с безплатните такси, през последните години е, при изтичане на договор през декември и януари.

  18. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    374
    #495

    Отговор: М-сат кейбъл - цифрова кабелна телевизия и интернет/ обсъждане, мнения

    Ами последните 5 години се местя в две нови жилища, и все ме цакат на местене на адрес, нищо че договора е изтекъл, само и само да не ми дадат за нов клиент действащата промоция от 3 месеца фрии (нещо такова имаха), щот не съм нов клиент, ми нов адрес едва ли не. Ама то за 10-20 лв повече или по-малко.... , кофти им е политиката малко, както на повечето телекомуникационни фирми - гледат да хванат новия клиент с 15 лв такса, а изпускат стария с 5 услуги за 70 лв примерно .
    Nasko Hristov одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 33 от 74 ПърваПърва ... 23313233343543 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Net 1 - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От oggieasp във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 1477
    Последно: 15-05-24, 15:32
  2. RN-tv - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От SongBird във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 18-06-22, 14:08
  3. Blizoo - кабелна телевизия, интернет и телефон/ обсъждане, мнения
    От zdravko_1 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 401
    Последно: 07-05-18, 00:12
  4. Скат - кабелна телевизия, интернет и телефон / обсъждане, мнения
    От hristoslav2 във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 49
    Последно: 09-11-17, 12:44
  5. ББС кейбъл - цифрова кабелна телевизия / обсъждане, мнения
    От GearBoX във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 95
    Последно: 27-06-15, 22:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе