Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 62
Like Tree1Одобрявам

iptv от Виваком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #16

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от emos Виж публикацията
    Не си спомням кой от форума беше написал в подписа си, че постове след 22ч да не се вземат насериозно. Че да си сложиш и ти такъв подпис, но с коригиран час - тъй като гледам 12 ще е добре.
    Вече сериозно - то бива да пишеш глупости, но на тези направо се зачудих - това тенденциозно ли е или просто не знаеш за какво друго да си чешеш клавиатурата?!?
    Вместо да дрънкаш глупости, кажи къде греша, че отдавна гледам да нямам взимане-даване в БТК.
    Искаш да кажеш, че пускат TV през мрежите на другите оператори, така ли?

    И наистина дай определение за "хубав кабел"?

    Имах още един въпрос, които евентуално ще се препокрие, ако отговора на първия ми въпрос е да. Но все пак.
    Питащия консултирал ли се е с БТК и споменал ли е, че интернета му е от друг оператор, или просто си чете офертите от сайта им...

  2.  
     
  3. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #17

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Вместо да дрънкаш глупости, кажи къде греша, че отдавна гледам да нямам взимане-даване в БТК.
    Искаш да кажеш, че пускат TV през мрежите на другите оператори, така ли?

    И наистина дай определение за "хубав кабел"?

    Имах още един въпрос, които евентуално ще се препокрие, ако отговора на първия ми въпрос е да. Но все пак.
    Питащия консултирал ли се е с БТК и споменал ли е, че интернета му е от друг оператор, или просто си чете офертите от сайта им...
    Айде стига се се дърлили.... да ви кажа как е положението

    Ако има оптика - може да се ползва САМО IPTv БЕЗ интернет.
    Ако е меден чифт - не става защото услугата IPTv се конфигурира в/у ADSL - т.е. задължително TV+ Net
    За целта линията +модема трябва да поддържат поне 18Мбита - 6 за IPTv и 12 нет. - това е "хубав кабел"


    Цитат Първоначално публикувано от goro21 Виж публикацията
    Здравейте някой да е чувал за промоция на виваком фибър нет +иптв30-за 24,90лв като към тази промоция ти подаряват LDC NEO 19" като тя била регионална -аз съм от Варна. В договора не пише нищо за подарък телевизор , а за нея няма инфо нито в брошура нито в старницата на виваком. Казаха че след като доидат и го инсталират тогава отивам в магазина им с протокола от инсталацията и тогава получавам телевизора. Промоцията я има от началото на лятото, затова си мисля че ако има някой който е минал на нея или ечувал нещо да сподели. Защото ми мирише на голяма измама тук!! Помагайте до 01.10.12 да се отказвам докато нее късно..
    Напълно възможно, защото преди време видях в един от офисите на Виваком (в Кауфланд Варна) една камара такива телевизори (пакетирани).

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    19
    #18

    Отговор: iptv от Виваком

    Колеги като човека който открих темата да кажа какво стана.Оказа се,че иптв бен нет неможе.А един в магазина ми се кълнеше че можело като го попитах как ънка мънка и накрая се оказа че неможе.Така че смятайте койко са грамотни продавач консултантите на вивакома...

  5. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #19

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от vortex1587 Виж публикацията
    Колеги като човека който открих темата да кажа какво стана.Оказа се,че иптв бен нет неможе.А един в магазина ми се кълнеше че можело като го попитах как ънка мънка и накрая се оказа че неможе.Така че смятайте койко са грамотни продавач консултантите на вивакома...
    Абе то всичко може. Ама нали трябва да си пробутат "хубавите услуги" затова е цялата работа.
    А за TV през ADSL-a не е възможно за ОБИКНОВЕН потребител. Щото обикновения потребител като си пусне 2-3 торента и ще гледа ТВ ама друг път...

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #20

    Отговор: iptv от Виваком

    Телевизията е с по-висок приоритет. Колкото и торента да имаш пуснати в момента в който включиш телевизията скоростта на останалия трафик пада. Така че по-скоро ще ти падне скоростта на сваляне отколкото да не можеш да гледаш Тв.
    През АДСЛ не се препоръчва да се гледат HD канали , а само SD.
    Този пост е редактиран от Pat; 27-09-12 в 13:08.

  7. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #21

    Отговор: iptv от Виваком

    Аз лично Интернет през ADSL нямам нерви да ползвам, камо ли ТВ :D. ADSL е морално остаряла технология.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #22

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от Pat Виж публикацията
    Телевизията е с по-висок приоритет. Колкото и торента да имаш пуснати в момента в който включиш телевизията скоростта на останалия трафик пада. Така че по-скоро ще ти падне скоростта на сваляне отколкото да не можеш да гледаш Тв.
    През АДСЛ не се препоръчва да се гледат HD канали , а само SD.
    Абсолютно точно - един приятел си е пуснал телевизия през ADSL-a. Правихме тестове - телевизията не мърда обаче трафика пада, понякога яко. Освен това ДОРИ И да не гледаш телевизия трафика ПАК ПАДА макар че с по малко. Единствено като изключи от контакта приемника нещата се оправят и няма забавяне. Той не е много доволен от тази работа, но все пак кара с включване и изключване на приемника. Но както писах явно резервират канал за телевизията - защото тя не мърда - дори и на HD каналите.

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #23

    Отговор: iptv от Виваком

    И как ги претикват тия ХД канали през ADSL-а? Толкова ли са намачкани, щом успяват да вървят без сеч при тази келява скорост?

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #24

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от deian Виж публикацията
    И как ги претикват тия ХД канали през ADSL-а? Толкова ли са намачкани, щом успяват да вървят без сеч при тази келява скорост?
    Ами то и аз се чудя същото. На 32 ка много не личи как е качеството, но сигурно е яко компресирано.

  12. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #25

    Отговор: iptv от Виваком

    след една седмица ще ви кажа как е на 50"

    в очакване на оптиката им реших да си преподредя разходите по медия, което доведе до решението ми да пробвам iptv-то през адсл-а...

  13. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #26

    Отговор: iptv от Виваком

    Ами как да е. Вземи един Blu-Ray филм, окастри го така, че да стане 700МБ и виж ще има ли разлика в качеството

    Между другото FearMe също е фен на Viva, ама не ги хвали така ревностно, като един друг колега

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #27

    Отговор: iptv от Виваком

    голям оффтоп ама ...
    всички са се юрнали да събират клиенти като за последно , дори чух че безкрайните телци се качат на сателит до края на годината. виваком пък слезли по адсл-ите тв да пускат. боже боже , изненади, изненади.

    аз догодина като почнат да плащат глобите нашите хубавци че не са цифровизирали и най-накрая пуснат 10тината двб-т канали ще си резна кабела на кабеларката и 20 лева в джобчето за бирички.
    хейтърските новини мога да не ги гледам и на сайта на Втора тв.
    пак по сайтовете можеш сам да си избереш качеството с което да гледаш.
    хубаво каза дянков че можем да прескочим дтв-т че е стара технология и да минем директно в нета.

    честно ако намеря как да тегля дисни и картуна дори и с един ден забавяне мога да отрежа жицата.

  16. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #28

    Отговор: iptv от Виваком

    Гледам не е минало 23:00, но щом те устройва да гледаш максимум 5-10 SD канала, OK . Аз ще си давам <20-те левчета, пък ще гледам 30-тина HD + още 100-тина SD.

  17. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #29

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от estqwerty Виж публикацията

    честно ако намеря как да тегля дисни и картуна дори и с един ден забавяне мога да отрежа жицата.
    Със сателит
    Между другото вчера гледах, със сателит се хващат СВОБОДНО 10 БГ програми

  18. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #30

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от deian Виж публикацията
    И как ги претикват тия ХД канали през ADSL-а? Толкова ли са намачкани, щом успяват да вървят без сеч при тази келява скорост?
    При МПЕГ 4 със 6 мегабита си вървят :rolleyes: визуален контакт съм имал само на 14 инча кинскоп ще изчакам колегата с 50 инча да каже .

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    след една седмица ще ви кажа как е на 50"

    в очакване на оптиката им реших да си преподредя разходите по медия, което доведе до решението ми да пробвам iptv-то през адсл-а...
    Е , той през оптиката няма да адсл

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung 40H6400 IPTV
    От yavoor във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-14, 16:30
  2. Vivacom IPTV или Traffic Broadband Communications IPTV (TBCHD) ?
    От sevastaki във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 02-05-14, 16:23
  3. Отговори: 7
    Последно: 22-12-13, 21:14
  4. Въпрос за IPTV
    От antoo във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 14-01-13, 15:58
  5. Най-много HD... Виваком IPTV или Blizoo
    От azsamsancho във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 16
    Последно: 22-10-12, 17:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе