Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 62
Like Tree1Одобрявам

iptv от Виваком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #31

    Отговор: iptv от Виваком

    6 Mbit/s е малко за HD канал, ама айде.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #32

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от jonov Виж публикацията
    При МПЕГ 4 със 6 мегабита си вървят :rolleyes: визуален контакт съм имал само на 14 инча кинскоп ще изчакам колегата с 50 инча да каже .

    - - - Обновено - - -



    Е , той през оптиката няма да адсл
    "компресия" е дума чудна, може 5 HD-та едновременно да прекара през 6 мегабита

    понастоящем съм на стар договор на adsl - 25 лв за 12 мегабита, плюс 13 на булсата = 38
    с новия договор става 10 мегабита + 60 канала през iptv = 20 лева

    когато дойде оптиката ще ми сменят безпроблемно adsl-a на оптика, така че там е друга песен (дано скоро)...

  4. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #33

    Отговор: iptv от Виваком

    СИгурен ли си, че тези 20 лв не за първите 6 месеца от 2 годишния договор...
    Да не станат после 30 + 6 ДДС
    Макар, че за 10МБ интернет(това е уникална скорост, при положение, че всички други вдигат, а тия свалят)...

    И другото. Никога не бях повярвал на празните приказки на някои от виваком. Докато подпишеш договора всичко може да ти говори... Ама после да не се откаже, че може, ама като си платиш неустойките по 2 годишния договор...

    По нагоре в темата, на колегата му казали, че можело през друг интернет да се пусне ИПТВ. Ама на края се оказало, че не може. И хубаво не се е подписал, че с подписа, щеше да си пусне и АДСЛ-че

    Така, че колега. Виваком като ти кажат нещо. Искай го на хартия нотариално заверено... Щото те ще измънкат нещо(не чул, не разбрал) а ти ще плащаш като поп...

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #34

    Отговор: iptv от Виваком

    Цени за домашен телефон, интернет, мобилни & пакетни услуги

    "животното" горе вдясно от 15.80 + допълнителни 20 канала за "плюс 4.90"

    в момента adsl-ът ми е на 12 мегабита, така че падането от 12 на 10 няма да ме осакати кой знае колко

    истинската ми дилема беше дали да не взема отделни нов adsl на 20 мегабита и отделно тв, но предвид високата степен на вероятност да ми покрият района с оптика в най-скоро време, сметнах, че е по-добре да жертвам 2 мегабита за няколко месеца

    фен съм на бтк, простете, виваком, защото наблюденията ми върху оптиките във Варна, и в частност тези, достъпни в моя квартал показват, че по-добро от виваком (поне на този етап) няма. по същия начин бях и фен на AMD, докато не дойде моментът (залезът на athlon xp и относително добрите А64/А64 Х2), от който нататък ща - не ща, станах фен на Intel

    дойде ли нещо, което безкомпромисно да детронира виваком, дотогава съм им "фен"

  6. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #35

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    СИгурен ли си, че тези 20 лв не за първите 6 месеца от 2 годишния договор...
    Да не станат после 30 + 6 ДДС

    И другото. Никога не бях повярвал на празните приказки на някои от виваком. Докато подпишеш договора всичко може да ти говори... Ама после да не се откаже, че може, ама като си платиш неустойките по 2 годишния договор...

    Така, че колега. Виваком като ти кажат нещо. Искай го на хартия нотариално заверено... Щото те ще измънкат нещо(не чул, не разбрал) а ти ще плащаш като поп...
    Всичко си е описано най-подробно на страницата с оферти, ама чукча не читател , чукча писател....
    http://vivacom.bg/FileHandler.ashx?s...sOffline=False

    Даже в момента не е 21.80лв (стандартната цена) а 15,80лв за ЦЕЛИЯ период на договора!

    Макар, че за 10МБ интернет(това е уникална скорост, при положение, че всички други вдигат, а тия свалят)...
    10 Мegabita са съобразени с възможностите на линията му. Ако беше по-"качествена" щяха да са повече.

    По нагоре в темата, на колегата му казали, че можело през друг интернет да се пусне ИПТВ. Ама на края се оказало, че не може. И хубаво не се е подписал, че с подписа, щеше да си пусне и АДСЛ-че
    Цитирай ми къде казва автора на темата това нещо!

  7. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #36

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията
    защото наблюденията ми върху оптиките във Варна, и в частност тези, достъпни в моя квартал показват, че по-добро от виваком (поне на този етап) няма
    Това не го вярвам. Незнам какъв идиот трябва да си, за да имаш оптична мрежа, и да не може да пуснеш качествен сигнал по нея...
    Вариантите за които се сещам са - или входящия интернет да е скапан по някаква причина (примерно на шефа да не му се дават пари за хубав интернет), или да ползват скапани устройства които да забивам. Като второто ми се струва нелогично, при условие, че са налели толкова пари в оптика...

    Колеги като човека който открих темата да кажа какво стана.Оказа се,че иптв бен нет неможе.А един в магазина ми се кълнеше че можело като го попитах как ънка мънка и накрая се оказа че неможе.Така че смятайте койко са грамотни продавач консултантите на вивакома...
    10 Мegabita са съобразени с възможностите на линията му. Ако беше по-"качествена" щяха да са повече.
    Стига бе. Значи викаш индивидуална оферта а


    Вижте си peearing картата към варна. Едва ли само БТК има точка там...

    Тука има много интересни неща - http://www.speedtest.net/wave/b889a1aa205ef9ad
    Този пост е редактиран от glowndark; 03-10-12 в 23:52.

  8.  
     
  9. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #37

    Отговор: iptv от Виваком

    Стига бе. Значи викаш индивидуална оферта а
    Като се има предвид състоянието на по-голямата част от трасетата, тази скорост е съобразена с възможностите им. Защото ако ти кажат че ти дават 20Мб а линията не може да ги поеме ще оревеш орталъка да се оплакваш, че не ти доставят това за което си плащаш.

    Другото което е... доколкото ми е известно основната дейност на Виваком не е доставка на интернет и телевизия. Това са екстри които се дават на потребителите вследствие на конкуренцията м/у операторите Така че фирмената политика налага основните сили и средства да се съсредоточат към основната дейност.

    Колеги като човека който открих темата да кажа какво стана.Оказа се,че иптв бен нет неможе.А един в магазина ми се кълнеше че можело като го попитах как ънка мънка и накрая се оказа че неможе.Така че смятайте койко са грамотни продавач консултантите на вивакома...
    Не виждам някой някъде да казва че ще се ползва чужд оператор за пренос на каквото и да е....
    Освен това малко по-горе съм писал кога може и кога не може нет без Тв.... така че има го и варианта за IPTv БЕЗ интернет.
    Този пост е редактиран от Pat; 04-10-12 в 00:50.

  10. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #38

    Отговор: iptv от Виваком

    10 MB download и 1 Mb upload не е ИНТЕРНЕТ... Това е някаква пародия

    А ако ти вземат 6 от 10-те за телевизия 4 на 1

    Pat пак нещо не четеш. Човека спомена, че е имал интернет кабелен. И е отишъл в офис на виваком да си пусне телевизия. И са му казали НЕ МОЖЕ...

  11. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #39

    Отговор: iptv от Виваком

    6 ПЛЮС 10 е, а не 6 ОТ 10... (на теория, на практика ще видим как е)
    само да уточним

    и второто уточнение е, че против всяка логика, и макар че Варна не е София, тук интернетът е именно това - пародия

  12. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #40

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe Виж публикацията

    и второто уточнение е, че против всяка логика, и макар че Варна не е София, тук интернетът е именно това - пародия
    Възможно е, ама като гледам скорости на тестовете от 300Мбпс ... И средни скорости от 80-100 Мбпс... Явно хубавия нет е само някъде и само за някои

  13. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #41

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    Pat пак нещо не четеш. Човека спомена, че е имал интернет кабелен. И е отишъл в офис на виваком да си пусне телевизия. И са му казали НЕ МОЖЕ...
    Точно така, защото там няма оптика -> не може само Тв. А неговия интернет няма нищо общо с виваком.
    Този пост е редактиран от Pat; 05-10-12 в 20:01.

  14.  
     
  15. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #42

    Отговор: iptv от Виваком

    От толкова хубави канали да избереш точно чалгата

    Иначе точно за домашното ползване трябва бърз интернет. В офиса, дето се пращат меили и се гледат страници и виваком може

  16. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #43

    Отговор: iptv от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от glowndark Виж публикацията
    От толкова хубави канали да избереш точно чалгата
    'Ми.... к'во да направя като си падам по хубави жени, а не по животни

  17. Moderator
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    5,563
    #44

    Отговор: iptv от Виваком

    Ама и тези ядат от чуждата салата яко... Златкоо, Златко.

  18. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #45

    Re: iptv от Виваком

    @deian
    <offtopic>
    Хаха - и аз като видях помислих, че е пакета на SatelliteBG :D
    Но в случая е работа на съответните държавни органи да защиват правата на всеки. ОчевАдно това не се прави. Как после някой да залага на ексклузивно(интересно) съдържание, да инвестира след като всеки най-нагло краде без никакви последствия?!
    В карйна сметка от това губят всички по веригата - зрители, оператори, държава. Освен самите крадци...
    </offtopic>
    Този пост е редактиран от zlatko; 05-10-12 в 12:28.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Samsung 40H6400 IPTV
    От yavoor във форум Samsung телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 04-06-14, 16:30
  2. Vivacom IPTV или Traffic Broadband Communications IPTV (TBCHD) ?
    От sevastaki във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 2
    Последно: 02-05-14, 16:23
  3. Отговори: 7
    Последно: 22-12-13, 21:14
  4. Въпрос за IPTV
    От antoo във форум Технологии
    Отговори: 3
    Последно: 14-01-13, 15:58
  5. Най-много HD... Виваком IPTV или Blizoo
    От azsamsancho във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 16
    Последно: 22-10-12, 17:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе