Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 70
Like Tree44Одобрявам

Поредно увеличение на сметките от Виваком

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на sclera_bg
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    475
    #46

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от sclera_bg Виж публикацията
    аз и семейството ми сме в Yettel (Globul) и засега няма, но се обазалагам на произволна сума че скоро (до дни) ще има.
    SMS от преди малко:

    "Информираме Ви че месечните абонаменти за мобилни услуги ще бъдат индексирани със средногодиншния индекс на потребителските цени на Национален Статистически Институт за 2022 г. с 15.3% считано от м. февруари"

    не си играят другарите....

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,554
    #47

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Като им знам тарифите,че са около 30-тина лв, 4.50 лв минимум отгоре. Бахти гладните.

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    590
    #48

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Честито и на абонатите на ментел. От 1-ви март с 15,3% за услуги с месечна до 25 лв и 2лв увеличение на услуги с месечна над 25 лв.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #49

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от CubanLinx Виж публикацията
    Честито и на абонатите на ментел. От 1-ви март с 15,3% за услуги с месечна до 25 лв и 2лв увеличение на услуги с месечна над 25 лв.
    Тези с планове до 7 лв няма да имат увеличение
    berpan одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #50

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Сигурно ли е това? Има ли такива останали?
    Едно време имаше A1 ONE 6, ама вече не помня с колко вдигнаха абонамента миналогодишното увеличение.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #51

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Сигурно ли е това? Има ли такива останали?
    Едно време имаше A1 ONE 6, ама вече не помня с колко вдигнаха абонамента миналогодишното увеличение.
    Има и Оne 4 на безсрочен. Тези Special с 2 кинта отстъпка.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #52

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    От днес съм при друг оператор(А1), при значително по-добри условия и значително по-ниска месечна такса(мобилни услуги и домашен итнтернет), с включена инфланция(ха), да не говорим, че текущите им предложения(на вивакомци) при по-добри условия са на по-ниска цена, спрямо това, което плащах след инфлацията( при А1 са по-добри, ти да видиш, инфлация).
    За неустойки не мога да говоря още, чакам ги да ги видя, доста неща им написах, но сякаш комуникирах с програмиран оператор със средно образование.
    hgeorgiev одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #53

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Ще споделиш ли подробности?
    Вероятно са някакви скрити предложения, защото мобилна услуга + домашен нет от сайта на A1 не мога да намеря. А комбинациите ТВ + нет след първите 3 месеца да доста скъпи. Най-евтината комбо тарифа 100+100 е 34лв.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #54

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    При вивите, след актуализациите бях на 43 кинта за 12гига мобилен(ограничен) и 50мб домашен, сега при А1 за 33 кинта съм на неограничен мобилен 50мб и 75мб домашен(за целият срок на договора), който в час пик удря 60+, при вивите беше между 30 и 40мб.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #55

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Да, сериозна разлика, особено като се отчете 24м срок на договорите.
    Явно всички обявени публични оферти са прах в очите на слепите.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,536
    #56

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Досега винаги са ми вадили оферти от под тезгяха, независимо дали съм сменял оператор или преподписвал, това е традиция.
    Но актуалните предложения повдигат въпроса за икономически обоснованото поскъпване на текущите договори, които ги превъзхождат само по цена, но не и по условия.
    За мен това си е чисто изнасилване, което разчита на законовата и морална немощ на нацията.
    hgeorgiev одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #57

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Какви икономически обосновки? Единствената причина е алчност.
    Както и при всички производители и доставчици на каквито и да било услуги. Един да вдигне цените и всичките моментално тръгват след него.
    А ако някой ги свали, ще го изядат жив! Справка Марешки (не съм му фен) и бившият вече директор на LB Bulgaricum.

    Аз преди 5 години бях на Viva мобилен план за 11лв. 2000минути/ 2000 MB. След 2 години същото беше вече +2лв., а от миналото лято 2000/ 8000MB (1-та година, после 4000) за 17. След "инфлацията" - 19. Е, следващият път ще ме извинят.
    От 1 седмица ми звънят упорито от някакъв Call Centre за A1. Писна ми и най-сетне приех разговора.
    Учтиво изчаках рецитацията на каката, въпреки, че много бързах.
    Оферта А1 ONE 15: 1000/ 1500 за 15лв. Иначе бил 17лв. (ONE Special 17), преференциален Xiaomi A1 някакъв. Можело да си намаля таксата с още 2лв., ако си плащам online и т.н.
    Учтиво отказах на двойката, обаче тя нахална като телефонните измамници. "Ще Ви предложа за 13лв. 500/ 800, като с 2г договор си гарантирате доставяните услуги." Аз контрирах, че не си гарантирам месечния абонамент и този филм вече съм го гледал с "конкуренцията" им от триалистичния монопол. Последният термин го използваше една позната от техническия мениджмънт на Mtel преди много години.
    Сега след "инфлацията" плащам na А1 11лв. за 200/ 200, безсрочен. За съжаление вече не мога да мина на предплатена карта, а иначе се губи смисъла с друг оператор. Просто на едно място само A1 имат нужното покритие.
    Този пост е редактиран от Gena_bs; 16-03-23 в 22:52.

  16. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #58

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs Виж публикацията
    Сега след "инфлацията" плащам na А1 11лв. за 200/ 200, безсрочен....
    Еее бати ти си на далавера, мен ме цакат с 10лв за 100/100 . Фактически договорът ми е за 8,70 ама преди няколко години своеволно го вдигнаха (без мое съгласие и подпис), и понеже не ми се занимава с глупости си стои така. Обаче съм решил този път ако я увеличат с онези 15% дето ги разправят, смятам ей така за кеф да подам жалба в ЗП от къде я взимат тая сума при договор от 8,70 .

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #59

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    Преди години им бихме шута с договорите и минахме на предлатенo към Виваком Free2Go. За по-малко пари получаваме повече - направо двойно.
    Най-голямата благина е натрупването на неизолзваните минути/мегабайти Минус - минималната продължителност на разговор е 180 секунди
    Много важно, че нямало 5Г, Волте, Волфе, ХДМИ 2.3 и подобни ненужници.

    Чат-пат звънят да пледлагат планове с договор за 5 10 лева Любезно им благодаря и казвам, че получавам повече и отказвам
    Този пост е редактиран от brotzki; 17-03-23 в 09:55.
    hgeorgiev одобрява това.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,252
    #60

    Отговор: Поредно увеличение на сметките от Виваком

    @vencifcl,
    Аз съм на същия план като теб. Аналогично са ме прехвърляли без мое знание и съгласие от старите планове на Mtel към актуалните на A1.
    Също чакам фактурата след "инфлацията" 2023 и ще реша какво да правя с номера.
    То толкова говоря по него, ама пусто покритие...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 5 ПърваПърва ... 2345 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Програма за увеличение на карти
    От yoyo1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 09-05-13, 23:03
  2. Брюксел гласува поредно намаление на роуминга
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 1
    Последно: 13-05-12, 13:04
  3. УСТРОЙСТВО ЗА НАМАЛЯНЕ НА СМЕТКИТЕ ЗА ТОК??
    От tanito1886 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 29
    Последно: 15-07-10, 18:58
  4. оптичното увеличение при сапунерките
    От MAKAPOB във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 15
    Последно: 22-04-08, 13:48
  5. Отговори: 44
    Последно: 26-04-03, 19:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе