Страница 222 от 223 ПърваПърва ... 172212220221222223 ПоследноПоследно
Резултати от 3,316 до 3,330 от общо 3341

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    1
    #3316

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте сите тука.
    Рекох да зема да си зема едно тънко тв, че у колибата нема мноо место.
    Ама язе съм стар и глупав, четох тука, ама нищо не отбирам - деинтернещо, скартове, хъдъмъ дивиай - ай -ай , дъвъбъ - тъ и цъ - се сложни неща. матрици, пип и други също е сложно.
    Много хвалите острите телевизори и един модел убавец 42 хъ 20, ама нещо нагорно на биджета ке доде - 32 овце, бабата нема да даде толкоз да продам
    та дали си струва питам азе.
    Най-паче ке го използвам за тв вечер, ама и да глеа унучето на мобилното пеце некои филмец ке е добре. дивексце или па хъ 264
    глеам тоиа: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027071
    само 20 овце.
    та не знам , думайте съвет за стария.
    аа, и още, като си вземате, пишете го на фирма винаги, да белким ддс спестите, аз моите овце сите са ми на етъто.
    Айде со здраве и благодарско.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    1
    #3317

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Много питах и четох, но явно не толкова много -резултата SONY-KDLW2000-2899 FUL HD как да използвам високата резолюция като БУЛСАТА не предлага такъв изход а аз имам 2 HDMI входа .Отговориха ми че до 5г.няма да има такъв сигнал.За 2899лв няма дори PIP.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #3318

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Да си ни жив и здрав balkandjia!!!
    Това с овцете,много ми хареса!Браво!!!

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #3319

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    balkandjia - еДин савет: Мина на кестерме от овце на краве. Иди бърже у ТехноМага и си земи баш хубавеца 42 хъ 20-е само срещу две бройке от тея су ругата!
    Айре, сполайти и да .... бабатъ!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    15
    #3320

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    za mnogo godini na vsi4ki v foruma.dosta popro4etoh tuk i se izviniavam za banalnia vupros,no moje li da mi kajete nai dobroto lsd 40-42 inc. za 3000-4000lv.mnogo blagodaria

  7. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #3321

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Прочети последните 3 страници и ще разбереш!

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5
    #3322

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    От известно време следя тази тема.
    Поразрових се и доста назад във страниците.
    Аз също мисля, че в този форум има прекалено добро мнение за LCD телевизорите Sharp.
    Два месеца си избирах телевизор. Навъртях километри ВЪВ хипермаркетите, оглеждайки десетки
    (ако не и стотици) модели.
    Едно от нещата, с които мога да се съглася е, че нивото на телевизорите Samsung като цяла наистина не е много високо, просто това си е абсолютна ширпотреба, само високия клас "стават" за нормално гледане.
    Но 95% от хората просто не знаят какво да гледат и как да сравняват телевизорите, да не говорим, че "информацията", давана в етикетчетата под телевизорите е направо нищожна , изпълнена със абсолютно безполезни и маловажни параметри от рода на "БГ-телетекст, стойка за маса, HD-ready, запаметяване на 100 програми" и разни други подобни глупости...
    Не знам защо в този форум не се коментира марката JVC, гледах няколко не чак толкова лоши модела, особено ми хареса модела 32P80B, но цената малко надвиши възможностите ми, а и накрая се оказа, че трябва да избирам мизмежду моделите на промоция за изплащане с карта ОББ-VISA...
    Много ме разочароваха моделите 32AD5 и 37AD5 на Sharp, към които се бях насочил (под влияние на написаното във форума, разбира се!!!)
    Направо бях тръгнал вече да купувам 37" - вия модел, но - нито в Метрор нито в Технополис ми хареса как работят.
    В последна сметка се спрях на недолюбваната в този форум марка - Sony - моделът 32S3000K.
    Освен промоцията за изгодния лизинг при този избор надделя и наличието (единствено при Sony) на DVB-C тунер.
    Ето и впечатленията ми за една седмица с този телевизор.
    Мога съвсем честно да кажа, че НЕ СЪЖАЛЯВАМ за направения избор.
    Телевизорът работи повече от чудесно, даже надмина моите опасения за това как ще се справя с относително лошия сигнал на кабеларката.
    Цветовете са много естествени. При различните режими апроксимацията е чудесна, без загуба на качество, а режимът "smart" (с леко изрязване отгоре и отдолу) е чудесен за гледане на формата 4:3 .
    Няма нужда да казвам, че цифровия тунер е перфектен и "безплатно" лови над двадесет цифрови програми от Евроком-а.
    Има и PCMCI слот, но не знам дали ще може да се изпиратства пълен достъп до всички цифрови програми.
    Има изобилие от всевъзможни входове, само DVI вход няма (не, че другите телевизори имат, де!), ама не ми и трябва.
    За да не изглеждам предупеден, нека да кажа и няколко недостатъка.
    При гледане от по-голям ъгъл, и се влошава черното ( екранът светлее, както например при лаптопите)
    Още не съм сигурен дали това не може да се оправи с някаква регулировка.
    Мисля, че освен по PC-вход, този модел няма PIP, което определено ме дразни.
    Днес си купих HDMI кабел и тези дни ще си поиграя с проби за връзка от компютъра.
    Естествено, има и още един недостатък - лекото замазване на бързо движещи се контури, в това отношение JVC-то беше просто перфектно!!!
    Ама човек трябва специално да следи за този "ефект", за да го дразни, пък и това го има и при много по-скъпи модели.
    Та - това е, колеги, идеален телевизор няма, но - наистина при купуване човек трябва да знае какво точно очаква от един телевизор и какво точно търси, за да не съжалява после и да се ядосва, че си е хвърлил парите на вятъра!

    Успех на всички при избора, пожелавам ви след покупка да сте доволни поне колкото мене!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    74
    #3323

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от balkandjia
    Здравейте сите тука.
    Рекох да зема да си зема едно тънко тв, че у колибата нема мноо место.
    Ама язе съм стар и глупав, четох тука, ама нищо не отбирам - деинтернещо, скартове, хъдъмъ дивиай - ай -ай , дъвъбъ - тъ и цъ - се сложни неща. матрици, пип и други също е сложно.
    Много хвалите острите телевизори и един модел убавец 42 хъ 20, ама нещо нагорно на биджета ке доде - 32 овце, бабата нема да даде толкоз да продам
    та дали си струва питам азе.
    Най-паче ке го използвам за тв вечер, ама и да глеа унучето на мобилното пеце некои филмец ке е добре. дивексце или па хъ 264
    глеам тоиа: http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09027071
    само 20 овце.
    та не знам , думайте съвет за стария.
    аа, и още, като си вземате, пишете го на фирма винаги, да белким ддс спестите, аз моите овце сите са ми на етъто.
    Айде со здраве и благодарско.
    Разгледай и това:http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09034596
    Тук малко незаслужено не се коментираToshiba. Скоро си купих C3003PG и съм много доволен.Ето спесификация на модела 3500:http://www.toshiba.de/consumer/files...s/37c3500p.pdf

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    11
    #3324

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    zerow определено
    невероятно LCD имам го същия и съм очарован

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #3325

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Направете едно ревю на Toshiba-та ако ви се занимава това DCDi Faroudja трябва да върши добра работа,тази марка както и JVC наистина има какво да предложат въпреки,че не се шуми около тях.
    Цитат Първоначално публикувано от stan4opan4o
    как е този модел /Sony Телевизор LCD BRAVIA KDL-40S2510/ .....на цена 2100лв? Струва ли си?
    Не струва стар модел и не предава добре ориентирай се към нещо по ново.
    Цитат Първоначално публикувано от halotan
    za mnogo godini na vsi4ki v foruma.dosta popro4etoh tuk i se izviniavam za banalnia vupros,no moje li da mi kajete nai dobroto lsd 40-42 inc. za 3000-4000lv.mnogo blagodaria
    3000лв.- PHILIPS 42PFL7962 или JVC 42P80
    4000лв.-Pioneer 4280 или PHILIPS 42PFL9632

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    68
    #3326

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от halotan
    za mnogo godini na vsi4ki v foruma.dosta popro4etoh tuk i se izviniavam za banalnia vupros,no moje li da mi kajete nai dobroto lsd 40-42 inc. za 3000-4000lv.mnogo blagodaria
    LSD?
    PHILIPS 42PFL9632D
    SHARP 42XL2
    Sony x3500 - малко по скъп е.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    3
    #3327

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте!

    След допитване тук и при консултанти, а и приятели - си взех Philips 42PFL7962D/12. Много съм доволна, и искам да ви кажа , че въобще не е голям за хол 3/4,6м. Защото тук четох, че е голям 42',но не е! перфектен е, дори ми малее

    Телевизорът е уникален, страхотен звук вади...и картината е супер. Само ме притеснява, че има забавяне на каналите, като сменям. ( 1-2 сек черен екран и след това другия канал), аз съм с Евроком кабеларка...може би от там е проблема. Мисля да сменя кабелната- препоръчайте някоя.

    Поздрави и весела Нова Година!!!!


  16. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2006
    Мнения
    22
    #3328

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Като допълнение към горния пост. Имам Sharp 37Ad5 и за няколко дни си преместих дивана на 2.5 м от него. Размазах се от кеф като гледах HD филми от компютъра и Булсат. Нормално го гледам от 4.5м и пак е добре ама вече взех да си мечтая за по-голям Така че съвета ми към хората които се колебаят между 32 и 37 е да вземат по-големият!! Дори вече взех да си мисля че за хора като мен които няма да забележат незначителни разлики в качеството на картината е по-добре да се вземе телевизор с по-малко екстри и известни недостатъци но с по-голям диагонал. Не мога да си представя да си бях взел някой от топ 32' моделите с 100Hz, Full HD 500лв отгоре и накрая да го гледам от 4м и да се чудя защо не си взех по-голям.
    Пак казвам нямам набито око за подробности и това си ми е личното мнение

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    161
    #3329

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Същият Sharp го гледам от 2,8м и е добре .4,5м е далеч, помисли за разместване на мебелите.32'' до 2м.
    elivassileva бавното превключване май е нормално за всички ТВ с цифрова обработка на картината, забелязах го за пръв път преди години на CRT Panasonic 29'' 100Hz

  18. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    62
    #3330

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Забавянето е от тИлИвизора, според мен.
    Само да питам нещо, може и да не е много по темата.
    Размерът, разбира се, че има значение, та не е ли по-добре да си вземем един прожектор и да го използваме само за филми и разни спортни събития. Вярно че трябва да сменяме лампи на еди колко си време, в зависимост от вида и модела на прожектора, но все пак диагоналът е

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе