Страница 223 от 223 ПърваПърва ... 173213221222223
Резултати от 3,331 до 3,341 от общо 3341

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    3
    #3331

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте,
    Отдавна чета форума и разбрах че Sharp LC-42X20E e най-добрият избор. Обаче има един проблем този телевизор го няма никъде
    Ходих в ИСУ Варна, като предварително се обадих да питам дали го имат. Отговора беше че има една останала бройка Обаче на следващия ден като отидох в магазина го нямаше изложен. Веднага провериха дали го има в наличност и се оказа че имало един в склада. Единия консултант отиде да порвери и се оказа че всъщност няма телевизор в склада. Как е възможно да го има записан в наличност, а в склада да е изчезнал? Все пак телевизорите нямат крака! Все пак след малък разговор стана ясно че управителя на магазина бил капарирал телевизора, но не е на работа и не отговаря на служебния си телефон.
    Обиколихме всички техно-та, но и там го нямаше.
    Моля ви за помощ- ако някой знае къде може да го има този ТВ в България да каже, защото на Нова година ми се гледаше на нов хубав телевизор.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #3332

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Още с официалната информация за неговата поява в България почти на 90% бяха заявени за покупка бройките. Когато нещо е хубаво, то свършва моментално. А вносителите не са били и помислили, че ще има такъв голям интерес точно към този модел защото към другото му събратче с 100 Hz интереса почти е нулев. По това което чета из европейските форуми победителя от новата продукция на ШАРП е именно 42Х20.
    вСЕ ПАК УСПЕХ В ТЪРСЕНЕТО! М/у другото ако си го поръчаш ще ти го доставят до 2 седмици.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    11
    #3333

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    а какво ще кажите за toshiba 32c3500pg . Има го в промоция с двд в техноматркет за 1300лв. ...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    11
    #3334

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    zimai go :P nqma da sbarkash

  6. Senior Member Аватара на VeleV.Klima
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Pleven, Bulgaria, Bulgaria
    Мнения
    4,991
    #3335

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от Ross_vs
    Здравейте,
    Отдавна чета форума и разбрах че Sharp LC-42X20E e най-добрият избор. Обаче има един проблем този телевизор го няма никъде
    Ходих в ИСУ Варна, като предварително се обадих да питам дали го имат. Отговора беше че има една останала бройка Обаче на следващия ден като отидох в магазина го нямаше изложен. Веднага провериха дали го има в наличност и се оказа че имало един в склада. Единия консултант отиде да порвери и се оказа че всъщност няма телевизор в склада. Как е възможно да го има записан в наличност, а в склада да е изчезнал? Все пак телевизорите нямат крака! Все пак след малък разговор стана ясно че управителя на магазина бил капарирал телевизора, но не е на работа и не отговаря на служебния си телефон.
    Обиколихме всички техно-та, но и там го нямаше.
    Моля ви за помощ- ако някой знае къде може да го има този ТВ в България да каже, защото на Нова година ми се гледаше на нов хубав телевизор.
    има го ето тук http://www.sharpbg.com/index.php?productID=246

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    9
    #3336

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте отново!
    Страшно интересен форум ,макар че е целенасочен!
    Който знае какво е търсил ,сигурно е разбрал или е научил това което му трябва!
    Защото в тая бедна родна страна,която ни е мила на ВСИЧКИ все още си броим дребните пари и гледаме да вземем най доброто за най- малко пари за да останат и за друго ,а и за по-дълго ползвуване!
    LUDIA,здравей!
    Чел съм и напред и назад даже и повече от това което трябва да зная,чел съм много и мага да кажа ,че НИЩО НЕ ЗНАМ за много неща на които Вие обръщте внимание ,но не мога да търпя незнаещи търговци от (ИСУ 0886424400)на които главния мотив за да си купя SHARP LC-32WT1E е , че е произведен в Япония !!!!
    Велико!!! Почти бях написал ПИН кода , но се отказах за момета и почти съм сигурен вече какво ще взема та дори и да сгреша!

    ВЕСЕЛА КОЛЕДА И ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА ! И ДАНО ТОВА КОЕТО СИ КУПИТЕ ДА Е НАЙ ДОБРОТО ! ДА МУ СЕ РАДВАТЕ! ДА ПИШИТЕ ЗА НЕГО КОЛКО Е ДОБРО, И ДА ЗНАЕТЕ ЧЕ ЗДРАВЕТО НА ДЕЦАТА Е ПРЕДИ ВСИЧКО!

    С уважение:Николай Христов

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    9
    #3337

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    petertz- 43 годишен Висшист ,Главен механик , подготвям докторат ,със син на две години! Не слушаите търговците -те нищо не разбират а само правят реклама за невежи!
    с уважение : Николай Христов

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #3338

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    nikberk,
    Христков ли се казвате или Христов?"Вишист" ли сте или сте висшист?
    И като сте чели толкова много,защо поне не се научихте да си пишете името правилно,пък после да давате съвети?!
    P.S.И как успя да си напишеш ПИН кода/?! каквото и да означава това/ за LC-32WT1E ,като изрично е написано в сайта,че точно този модел е изчерпан в момента и се чака внос?!

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    3
    #3339

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от VeleV.Klima
    Там пише че го има. Но в магазина казват друго за съжаление.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    74
    #3340

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Този форум започва да заприличва на тоталитаризма на Шарп. Веднага се потулват будните идеи, отварящи очите на хората.
    Мисля, че модераторите ми дължат обяснение за изтриването на последния ми пост.

  13. aad
    aad е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Oct 2007
    Мнения
    87
    #3341

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    petertz моля ти се не говори така с предубеждение за шарпа че е внос от япония. те ги карат всяка сутрин с товарния влак(колкото и всяка диня на пазара е от любимец и всяко зеле е кьосе).какво толкоз че е сглобен в япония да не би тия дето не са правени в официалните заводи са сглобени с някои части от РМЧ(руска материална част)

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 223 от 223 ПърваПърва ... 173213221222223

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе