Страница 3 от 223 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 3341

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #31

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Честита Нова година и от мен!
    dimomit, от 11.01.2006 LG 32LC25R е на промоция в Метро на цена 1498лв.Успех!
    P.S. 11.01.2007 !!!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    4
    #32

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте,аз също в момента съм на кръстопът-какъв телевизор,и как да се оправя с него?
    Може да ви прозвучи тъпо,но аз не разбирам много и..... искам да си купя телевизор/някой от тези,които коментирате/
    обаче...вчера ходих в Техномаркет с лаптопа...и нещо не можахме да се справим.Искам нов телевизор главно за да си гледам HD-филмчета,така и сега да ви разкажа
    -включихме лаптопа през pc-входа и на tv-то не ще да изкара по-голяма резулюция от 1024/768, а самият телевизор е с 1366/768 /не е ясно защо не иска/,после HD филм от диск си трагва,а обикножен филм от харда не иска да тръгне/вижда се 4ерна картина и само субтитри/ /и това не ми е ясно/.
    И накрая аджеба-как трябжа да се включи и къде да се пипне,за да тръгне като хората???
    Моля ви помпгнете,днес мисля пак да ходя да се боря
    Благодаря ви

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #33

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    За това че резолюцията е само 1024... е от телевизора. Явно толкова може. Повечето са с такава максимална резолюция. Чети характеристиките на моделите първо.
    Какво разбираш под обикновен филм, че не тръгва? Какъв тип е филма /DivX, DVD../? На самия компютър тръгва ли същия филм?...

  5. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    4
    #34

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    OK де,ама в характеристиката на tv-то пише,4е е 1366/768 ,а незнам защо работи на1024???А филма,който не иска да трагне,си върви на лаптопа,а на tv-то...само субтитри ,мисля че беше DVD/ма тва има ли значение/?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    58
    #35

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    А филма,който не иска да трагне,си върви на лаптопа,а на tv-то...само субтитри ,мисля че беше DVD/ма тва има ли значение/?
    Трябва от настройките на видеокартата за overlay или тв-изход да превключиш на primary или каквато подобна опция имаш TV, а панела на лаптопа да е secondary.При някои има и same to all,т.е. ще е еднакво и на ТВ и на лаптопа.

  7. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    4
    #36

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    OK,мерси
    А през кой вход?

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #37

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Тази резолюция е за видео. За PC си има други резолюции, които поддържа самия телевизор и обинковено е 1024х768.
    Ако филма е двд може да не ти го показва защото самия филм има защита и не може да го гледаш през TV-out-a.
    Както казва AMDuser трябва да смениш тв-то да ти е Primary. С пиратски двд-та май няма да имаш проблем.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    4
    #38

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Довечера отивам пак,най много да ме изгонят ,но ще пробвам всички варианти

  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #39

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Кажи кой модел гледаш. Може някой, който го има или го е тествал да ти помогне повече.

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2
    #40

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Харесала съм за подарък за мъжа ми TOSHIBA 32WL66Z .......имате ли някакви впечатления за този телевизор?
    И понеже вкъщи сме на ИТВ......вярно ли е, че картината на сателитните телевизии е ужасна на ЛСД-тата? И дали няма да е по добро решение тогава някой кинескопен телевизор?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    29
    #41

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Честита Нова Година на всички.
    Да сте живи и здрави.
    Дано новата година да е по-добра от старата!!!

    ЗАМАЯХ СЕ от четене    и немога да взема решение...

    Предстои ми закупуването на 32 инчов LCD и съм се спрял на две марки
    Samsung LE 32S71  или  Sharp LESA1E

    Но, както вече казах, не мога да взема решение
    LUDIA казва: "....Ами кажете как да си КУПЯ СКАПАНИТЕ САМСУНГ...."

    miro_vampiro казва добри думи за тях....

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #42

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от diana81
    Харесала съм за подарък за мъжа ми TOSHIBA 32WL66Z .......имате ли някакви впечатления за този телевизор?
    И понеже вкъщи сме на ИТВ......вярно ли е, че картината на сателитните телевизии е ужасна на ЛСД-тата? И дали няма да е по добро решение тогава някой кинескопен телевизор?
    Ако под ИТВ имаш предвид Itv Partner значи ще виждаш много добре на ЛСД-то. Виж, обикновените кабелни се виждат лошо според мен. Дори по-лошо отколкото на кинескопа.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    20
    #43

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте на всички и за много години
    Та значи купих си миналата седмица LCD телевизор TOSHIBA 32WL66Z
    Мога да ви кажа че за стандартна ТВ няма по-добро от него в сферата на LCD до към 2500-3000 лева (според мен де)
    Никакви артефакти, размазване и т.н. И това на обикновенна ефирна ТВ. Много добър контраст, черно и цветове.
    Не съм го пробвал още на HD, но според ревютата и английските юсзъри е почти на нивото на V2000 на SONY
    Така че горещо ви го препоръчвам

  17. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2
    #44

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Точно за Itv partner става въпрос, но комшията чул (от гошо, той от пешо, а той от незнам си кой), че картината не била добра,нямало смисъл да се купува. Мен не ме интересува де......рядко гледам ТВ, но мъж ми....
    Сега остава и някоя добра дума да чуя за тази тошиба или нещо друго да предложите, че и да гледам в магазима с майка ми...нищо не разбираме...просто 1700 лв, уж известна марка със "съвременни" характеристики....на теория е добре.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    25
    #45

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравей, аз съм със Samsung 32S71. Преди няколко дни се свързах към Булсатком.
    Качеството е доста добро, но е хубаво да се гледа от 2-3 метра, в противен случай
    се виждат по-големи квадатчета. В сравнение с HD е по-лошо, но мисля че е по-добър
    избор от обикновенна кабелна ТВ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 223 ПърваПърва 123451353 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе