Страница 5 от 223 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 3341

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #61

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Цитат Първоначално публикувано от Инженерът
    Интермаркет - Ал. Стамболийски 50
    цена - 3899 + подарък DVD
    Аз няколко пъти ходих там, но го нямат изложен и никой не ти обръща внимание да разпиташ. Сега вече имат ли го?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    29
    #62

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Това с обръщането на внимание май е всеобщ проблем....
    Не е редно да изръсиш толкова пари, в който и да е магазин и да не получиш нужната ти информация!!!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    29
    #63

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Едно интересно линкче за Sharp
    http://www.sharp-cee.com/index.php?id=27

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #64

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Поздрави ,много добра тема.Въпреки,че и аз съм бил в бранща научих доста нови нещта.
    П<П Според мен офертата на Метро за lg32lc25 e супер за този клас тв.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #65

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    COBA, оставам снимките сами да говорят. Използвах оригиналното ДВД на The Signs. Сигнала идва от ДВД система на Самсунг HT-Q20, към Шарпа отива Скарт-скарт, към Самсунга е на чинч-чинч връзката.
    , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
    Обърни внимание на значката на полицайката, как лъщи хубаво на ШАРПА, а на Самсунг-а е не така изразено. Съжелявам за гадната светлина, но точно наскоро ги пуснаха тея лампи отгоре и няма как да се спрът, понеже се оправляват от компютър с хронометър. Надява, се да съм бил полезен и да съм помогнал в избора на правилният ТВ-р.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    29
    #66

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    LUDIA много благодаря!!!!
    Много полезно!!!! Имах някакви съмнения но сега нещата вече се изяниха поне за мен!!!
    Поздрави :-)

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    29
    #67

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    LUDIA
    В Софийското Метро 2 има само черен.... докато при теб е сив, както се вижда от снимките, който изглежда по - добре!!!!
    Има ли начин да си взема сив????

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    77
    #68

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    здравейте,
    един въпрос към Лудия - кой е най-добрият 32 инчов Шарп. Видях сравнителните снимки между Шарпа и Самсунг и наистина разликата е ОГРОМНА.

  11. Novice
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    4
    #69

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Предполагам, че има има и под-добри Sаmsung-и от сравнявания Samsung LE 32S71. Примерно N или M серийте... Ако LUDIA отговори, кой е най-добрия 32'' Sharp, трябва да попитаме и на каква цена е. До колко си заслужава човек да си вземе 32'' TV за 3000-4000 лв.?!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #70

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    COBA, имам и черни и сиви. Моделното име на сивите е 32SV1E, а на черните 32SA1E. По принцип е това което ми докарат от склада, нямам възможност да искам цветове. Да ти кажа предпочитам GUNGRAY цвета на GA моделите, понеже това сиво е сребристо и мъчи очите има голяма контратс между самият цвят на дисплея и цвета на пластмасата. Черното пък лесно хваща прах и се вижда от километри. Хубавото е, че е матов цвета и лесно се забърсва. Няма да ви кажа каква мъка е всеки ден да видя XD1E с цял тон прах по него, защото е с гланцирана пластмаса, а тя по-лесно привлича пръха и се вижда адски много. Ако има възмжност избягвайте ТВ-и с гланцирани повърхности. Самсунга е също гланциран.
    acho_pacho, над SA са вече GА моделите които са с truD чипа, доколкото имам информация цената на 32" е 2300, а около 2500 на GD тези които имат и цифров тунер.

  13. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #71

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Всички които са вкл. телевизор към компютър без значение през какъв изход вярвам се са сблъсквали с проблема на гоненето на Уиндоуса по ъглите на ТВ-а. Оше когато ми доставиха XD1E ми дадоха и DVI към HDMI кабел. Вързах го дадох на 1920й1080, но уви малка част от десктопа вечно беше скрита. Друг въпрос е, че фирмата които са сглобявали компа са си оставили ръцете по УИН-а и са сложили най калпавата карта 7-мо поколение на НВидиа. 7100 и заради това има само накъсване на сигнала като пусна HD клип. Но малко се хванах да пооправя работите. Сложих 93.71 драйвери и искачиха доста интересни менюта които не бях виждал преди това никога, освен това Тв-о се разпознава като SHARP HDMI. .
    След доста бърникане из тези менюто в помощ ми влезе опцията HDTV Overscan Configuration. Първоначално ползвах overscan, но след доста безплодни опити стана с underscan опцията - .
    От там отидох на Overscan Compensation. Появява се ето този екран и с него коригирате с определни граници размера на екрана - .
    Накрая OK и вече имах цялият десктоп показан на екрана, като се получи следната резолюция .
    Вторият аналогов монитор, който се исписва при клонирането е 42" Шарп, вързан през RGB-то. , .

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    15
    #72

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    Здравейте,
    Значи лаптопа ми е вързан за тв-то,за съжаление нямам DVI,и макс. резолюция на SHARP през RGB за PC e 1024х768,поне на моя модел GD8E е така,а реалната на матрицата е 1366х768.Но с разпъване на картината от тв-то става като 2-рия монитор на снимката на Лудия до XD1E и образа е деформиран леко.И с разпъване и от самия плеар по вертикала става нормално,компромисен вариант за мен.
    Въпроса ми е може ли след като RGB входа и component-a са заедно на тв-то и в комплекта има предходник RGB-component,да си взема същия и за лаптопа и дали ще мога да пусна по висока резолюция...???Като мисля,но не съм сигурен,през component-a мога да пускам на тв-то до 1080i ???
    А truD чипа е в GD/GA9E на SHARP и по-скъпите модели в моя няма,а разликата в цената между двата е +300лв за 9серия.
    Евалата на лудия за постовете

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    14
    #73

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    @LUDIA
    Опитай да плейваш HD клипове и филми с помощта на The KMPlayer! Аз лично го използвам на FX 5600, а и съм го инсталирал и на мои приятели също със стари видоекарти (AGP) и всички си гледаме HDTV филмчета и клипчета без никакви проблеми (без накъсвания, прекъсвания на картината)!

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    598
    #74

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    От 2 дни съм вече с PANASONIC TH-42PV60EH в хола.От почерпки все още не съм правил никакви тестове.Купих го от Technopolis,които ми го доставиха от Technomarket,тъй като не обичам този магазин.В него всички викат,създават една паника и в повечето случаи са пълни неграмотници/субективно отношение,не искам да обиждам/.В Technopolis всичко е подредено,чисто,консултантите те гледат в очите и имат специално отношение към клиента.След като им казах,че искам точно този модел,но искам да го купя от тях,те създадоха само за мен бар код,тъй като не продават модела/вносител е Technomarket/ и срещу 100лв. капаро ми го доставиха в къщи за 2 дни и то в 8 часа вечерта за новините/Минах в магазина само да го пробваме и да го платя/ .Ето това ми достави пълно удоволствие.Първите впечатления са за почти триизмерен образ,мека и дълбока картина,с чисти и естествени цветове.В същото време,менюто е убъркано и нелогично,а по грозно дистанцинно не сте виждали.След като два пъти ходих до София и не можах да си купя SHARP/все нямаше модела ,който си бях харесал/,си доставих душевна чи..я,с покупка от вкъщи.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    6
    #75

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007

    n8852
    Честито! Да си го гледаш дълго и с удоволствие!
    Аз това го правя вече втори месец и съм адски доволен от избора и покупката си.
    Нямаше как да избегна Техномаркет, но пък Миро и неговото отношение към клиента компенсираха всичко.

    P.S. Това е първият ми пост за тази година - затова Честита Нова 2007 на всички форумци, да сте живи и здрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 223 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе