Страница 5 от 300 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 4486

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    28
    #61

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Тогава надали Мсат ще ги раздават безплатно....

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    10
    #62

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Имам едно въпросче при бързо движещи се обекти например топка в шампионската лига кое е по добро LCD или плазма. Мерси предварително.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    44
    #63

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Моля ви за коментар на този телевизор SAMSUNG LE-46N87BD
    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09029726

    Накратко 46 инча, Фул ХД, 100 херца - 3199лв.
    Досега имах ЛГ, но не ми харесва нячина по които компенсира преминаването от 4:3 към 16:9, но това е друг въпрос.

    Благодря ви предварително за отговорите.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    469
    #64

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    SAMSUNG LE-46N87BD не е 100Hz на сайта са се оплескали,доста зле предава цветовете.като плюсове добри нива на контраста и приличен ъгъл на виждане притежават и добър чипсет на Trident,ако човек не се вглежда чак толкова е добър за парите си.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    44
    #65

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от madmaxx
    SAMSUNG LE-46N87BD не е 100Hz на сайта са се оплескали,доста зле предава цветовете.като плюсове добри нива на контраста и приличен ъгъл на виждане притежават и добър чипсет на Trident,ако човек не се вглежда чак толкова е добър за парите си.
    Благодаря за бързия и точен отговор.

  7. Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    350
    #66

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте
    madmaxx не са му толкова зле цветовете, даже са си добре, стига да не се използват запаметените настройки, а сам да си ги нагласиш! Плюс си е че не е 100 херца, и за парите си е повече от добро решение !
    ПП, ти тества Тошиба 42X3031, че в момента съм в ревизия в магазина и не са ми докарвали такъв да го видя дали си заслужава!?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    27
    #67

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Здравейте на всички и за много години!
    Помогнахте ми много за избора на климатици, сега Ви моля и за помощ при избор на ЛСД.
    Модела, на които съм се спрял е SHARP LC-32WD1E !

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #68

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008


  11. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #69

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    По ясно от това, което са казали хората от HDTV Test не знам. Аз си поиграх малко с него и съм доста впечатлен. Хубаво, но скъпо.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2006
    Мнения
    56
    #70

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    ЧНГ на всички
    Вярно е Х3500 е скъп, ама хубавите неща струват пари. Това не важи само за Сони.
    Виждал съм го как работи на HDTV в Tехномаркет беше пуснат филма Ghost Rider и останах силно впечетлен.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    27
    #71

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    SOON, От два месеца имам 46Х3500 и съм много доволен,
    40 е със същите характеристики единствено 70 има разлика
    относно HDTVTEST тук един червен моторист от метро изрази мнение
    че са лъжци
    Мислих да пиша впечатление за Х но ми изтриха поста в който оспорих безпристрастноста на мненията тук
    ако се интересуваш бих споделил

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    16
    #72

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от didkoband
    Здравейте на всички и за много години!
    Помогнахте ми много за избора на климатици, сега Ви моля и за помощ при избор на ЛСД.
    Модела, на които съм се спрял е SHARP LC-32WD1E !
    Здравейте.
    За много години на всички и от мен.
    Добър избор.Имам същият модел от 18.12.2007 и съм много доволен, но както се казва в този форум, когато занесеш телевизора в къщи и нямаш база за сравнение той става най-добрият.Като впечатления бях писал в старата тема за избор на LCD за 2007, но ще се повторя и тук.Гледам го от 1,8-2,2м. на булсатком.Качеството на картината се определя от програмите, независимо че са сателитни.През HDMI кабел не съм го пробвал защото не съм си купил.Когато го купувах в магазина вървеше някакво рекламно филмче на SHARP през блурей устройство и бях доста впечатлен от качеството на картината.Телевизора и по-точно марката и модела го взех предвид мненията на някои от знаещите във форума, които така и не намериха време да пуснат тема за телевизорите от различните марки по ценови класове и размери, които си струва да бъдат купени.
    Ами това е от мен.Надявам се да съм бил полезен.

  16. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    180
    #73

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Панасоник" представи най-големия плазмен екран на света с диагонал 150 инча, съобщи АФП. Той изпревари 108 инчовият LCD екран на „Шарп”. Според специалистите обаче плазмените екрани отстъпват по качество на екраните с течни кристали , които са предпочитани от клиентите.

    Според компанията "Дисплей сърч" LCD екраните се продават 4 пъти по-бързо от плазмените - продажбите по света са скочили с 86% през третото тримесечие на изтеклата година спрямо същия период на предходната, а при плазмените екрани увеличението е само с 20 на сто.

    lev.bg

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    27
    #74

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Цитат Първоначално публикувано от baigrozdan
    Здравейте.
    За много години на всички и от мен.
    Добър избор.Имам същият модел от 18.12.2007 и съм много доволен, но както се казва в този форум, когато занесеш телевизора в къщи и нямаш база за сравнение той става най-добрият.Като впечатления бях писал в старата тема за избор на LCD за 2007, но ще се повторя и тук.Гледам го от 1,8-2,2м. на булсатком.Качеството на картината се определя от програмите, независимо че са сателитни.През HDMI кабел не съм го пробвал защото не съм си купил.Когато го купувах в магазина вървеше някакво рекламно филмче на SHARP през блурей устройство и бях доста впечатлен от качеството на картината.Телевизора и по-точно марката и модела го взех предвид мненията на някои от знаещите във форума, които така и не намериха време да пуснат тема за телевизорите от различните марки по ценови класове и размери, които си струва да бъдат купени.
    Ами това е от мен.Надявам се да съм бил полезен.
    Благодаря ти!
    Четох и по старата тема и ще взема да го поръчвам вече този телевизор, че само чета вече 1-2 м. и нищо не правя по въпроса
    И аз ще гледам на него сат.програми на Булсата, така че се надявам качеството да е повече от добро.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    11
    #75

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008

    Вижте заблудените юзери и мембъри на сайта http://www.hdtvtest.co.uk/news/2007/...v-plasma-2007/ каква класация са спретнали:

    Best 32″ LCD TV - 2007


    Best LCD TV (40″ & Above) - 2007


    HDTV Of The Year 2007


    Да ги ожалим дружно за заблудата в която живеят!!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 300 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 10:16
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2006
    От spacedigital във форум Телевизори
    Отговори: 560
    Последно: 17-10-07, 22:50
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе