Страница 16 от 99 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно
Резултати от 226 до 240 от общо 1476

Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #226

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    в началото на темата ПФЛ9603 е посочен като препоръчан модел та затова го гледах.
    В този сайт го хвалят http://www.trustedreviews.com/tvs/re...42in-LCD-TV/p1
    В друг тошибата е по-хвалена http://www.hdtvorg.co.uk/reviews/lcd...a_42z3030d.htm

    в техномаркет не можаха/пожелаха да ми пуснат един и същ сигнал към двата телевизора. реално на тошибата неможах да видя кой-знае какво.

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #227

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Аз не отричам качествата на 9603. Даже може и да е малко по-добър от Тошибата, но е прекалено скъп и разликата не е оправдана.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #228

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Ако човек има парите свяка стотинка при Филипс е заслужена. За съжаление няма качество без цена, но разни хора разни идеали.
    Единствения модел към който нямам нито 1 забележка и е най-доброто правено някога от LCD технологията е Samsung 46M86BD!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    120
    #229

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Прекалено, прекалено много се обръща внимание на технически характеристики. Важното е какво на човек му харесва. Аз подходих без предубеждения и без да съм се увличал в големи четения. Набелязах няколко модела по характеристики, след това отидох и ги сравних - кой ще ми допадне на око. Въпросния Филипс е наистина по-скъп от аналозите на други фирми. Силата му обаче е във вярното цветопредаване, перфектното скалиране, забележително по-качествения звук - все неща който няма как да се напишат със цифри. Естествено и глезотийките си казват думата - амбилайт, мрежа, УСБ. Не случайно въпреки цената си, това са едни от най-продаваните модели в Европа.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #230

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    lazarus18 Ambilight-a при Филипсите е един от плюсовете. Как ли не въртях и избирах, но очите винаги гледаха към тази марка. Абе добре си вършат работата тия момчета!

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #231

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    lazarus18 Ambilight-a при Филипсите е един от плюсовете. Как ли не въртях и избирах, но очите винаги гледаха към тази марка. Абе добре си вършат работата тия момчета!
    Имам странното чувство ,че ако си купиш GRUNDIG и него ше почнеш така да го възхваляваш.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #232

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    granity как позна, че имам и GRUNDING.
    Ето моделчето: http://www.grundig.de/index.php?id=917&no_cache=1&L=1,
    но не е като при Филипс нещата и М86!

  10. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #233

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    granity как позна, че имам и GRUNDING.
    Ето моделчето: http://www.grundig.de/index.php?id=917&no_cache=1&L=1,
    но не е като при Филипс нещата и М86!
    Абе човек ти с колко телевизора си! ?!?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #234

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    elcos голяма фамилия сме и живеем в четириетажна кооперация. На всички съм избирал "модерни" ТВ-та и всички са с "претенции" за по-добро качество и постоянно все променяме нещо или го сменяме. Трудно се съгласяваме с прецакването. В магазина едно показва, но в къщи "цъфват бъгчетата" на прехваления модел. От там и възможността да имам по-голямо домашно наблюдение на доста голям диапазон модели и марки.

  12. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #235

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от soon
    granity как позна, че имам и GRUNDING.
    Ето моделчето: http://www.grundig.de/index.php?id=917&no_cache=1&L=1,
    но не е като при Филипс нещата и М86!
    На Грундиг единственото "немско" им остана абвентурата на сайта ....
    За Филипс съм съгласен, че от 2-3 години оправиха качеството. Защото през 90-те години съвсем бяха сдали багажа. Самсунг (Гнусмас - прочетено на обратно) не разбирам защо ги възхваляват всички ? Посредствени модели в разнообразни кутии или цветове. 2-3 годишни електроники сложени на нови панели и ето ти 40 медела за тая година. Пълна боза са новите им модели на нормален сигнал, за това са ги издули в магазините на фирмени блуреи да предават. Май само за споменатия М86 беше направена "грешка" и предаваше нормално, дори аз позалитнах към него .... но се осъзнах

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #236

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    пробвах да действам разумно и взех 42Z3030D... на булсат през скарт(няма друг изход приемника) качеството е разочароващо, незнам кабели ли да сменям, какво ли. не мога да му се зарадвам.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #237

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Ако ползваш кабела от приемника го смени. СЛед това настрой приемника да предава RGB. Погледни настройките на MPEG NR.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    22
    #238

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    смених скарт кабела с филипс, мпег2 нр е на мидиум... ргб предава приемника, но не е това истината !
    добре че гледам рядко тв.

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #239

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Кое точно те притеснява в картината? Цветове, черно, резолюция? От какво разстояние го гледаш?

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #240

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Гледам че пак са започнали критиките срещу Самсунг и отново се лансират мнения че М86 е най-добрия модел, но някой други марки с много по добри.
    Аз лично не мога да разбера какво толкова не му харесвате на Самсунга и с какво толкова другите в повечето случай доста по скъпи марки са по добри. Ще разсъждавам от позицията на собственик на 46А656. Най - големия проблем - коректното цветопредване се настройва изключително лесно благодарение на многото настройки които са налични в стандартното меню и многото публикувани в нета настройки. Сигнала на SD аналогова кабелна е просто без забележки! Телевизора се справя много добре - да не кажа отлично. Относно HD сигнал просто няма никакви забележки там нещата са отлични! Връзка с компютър - също отлично! Всички резолюции включително и екраните на BIOS без никакво разместване и никакъв overscan, както през HDMI, така и през D-SUB. Черното - матрицата е на Самсунг е много добро. Същото важи и за зрителния ъгъл - от доста широк ъгъл не се забелязва нито промяна в цветовете, нито в яркостта.
    Та след всичко това се чудя кое не му е хубавото на телевизора и с какво другите марки и по стария М86 модел го превъзхождат? Питам понеже това което виждам от SONY и Philips и то от върховите модели определено не е много по различно като картина, ама цената им е доста солена! Този уикенд ще разходя отново из магазините току виж съм забелязал нещо по добро във топ моделите със солените цени!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 16 от 99 ПърваПърва ... 614151617182666 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  2. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-08-09, 20:10
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе