Страница 65 от 99 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1476

Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 10.12.2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #961

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    ...аз откога питам за В850 ... сравняват го с V10 като картина и настройки, дори е по-тънък значително, обаче тука си говорят за G10 и G15 само да не е Samsung
    Както сам си забелязал досегашните модели плазми на Самасунг имат сериозни проблеми с панелите. Ако това, което казват, че вече са го решили, то явно това е много добър модел. Остава само да му смъкнат цената, че сега е прекалено близо до Kuro 5090. Или пък най-сетне да се изчерпат тези количества на Pioneer, че само затрудняват продажбите на другите телевизори във високия клас

  2.  
     
  3. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #962

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от jovanoty
    ...adtomov какво по точно те интересува? Както казах до него на около 1.5 метра бяха ЛГ Лед и Сонито, еми не бих си зел нито ЛГ то нито Сонито и двата телевизора предаваха все едно са прани в пералня няколко години! Незнам какво има в БГ, но ти лично гледал ли си Самсунг ЛЕД до някой друг ТВ специално на ХД? Имали разлика ако си? ...
    Привет jovanoty:-)
    Приемам личните ти наблюдения така, като си ги представил, нищо повече. Аз LG LED още не съм виждал на живо. Тук в БГ имаме Sony LED - 55X4500, сравнително стар модел. Имайки пред вид матрицата му, която е точно определена - S-PVA WCG (абсолютно същия тип матрица имам и в моя телевизор), си мисля, че при едно добро калибриране дори и сегашните модели на Самсунг няма да могат да бият този конкретен модел на Сони по картина. За съжаление, не съм имал възможност да проведа преки измервания на панела. Надявам се, че и lazarus18 може да каже нещо по въпроса.
    Това, което си видял в магазина, може да бъде с всевъзможни неадекватни настройки на яркостта и цветовете, така щото нарочно да изпъкне контраста на Самсунг.
    Не ме разбирай погрешно - не съм враг на марката Самсунг. Просто се опитвам да подредя нещата колкото може по-обективно.
    :-)

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    218
    #963

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Sorry, pak Sam ot tel. V edin magazin Sam I Ima razprodajba na tv- ta. Samsung Led 40" 1200$, 46" 1600$ qko. Koga li v bg shte napravqt takava promociq.

    P.S. adtomov tuk na Dali nqkoi Im bara nastroikite. Te gi vadqt ot kashonite I gi slagat na stenata. Za cenata po gore ne bih se I zamislil za samsung.

  5. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #964

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от jovanoty
    Sorry, pak Sam ot tel. V edin magazin Sam I Ima razprodajba na tv- ta. Samsung Led 40" 1200$, 46" 1600$ qko. Koga li v bg shte napravqt takava promociq.

    P.S. adtomov tuk na Dali nqkoi Im bara nastroikite. Te gi vadqt ot kashonite I gi slagat na stenata. Za cenata po gore ne bih se I zamislil za samsung.
    ...да беше казал поне модела на Самсунга, та да знаем струва ли си да се хапем по г*** от яд ...В9000 няма още, за В8000 си струва, за В6000 не ...за В7000 не знам

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    218
    #965

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    6 I 7 seriq. Zashto da ne si Struva? Kvo Im e? Za tiq pari si striva ne mi I oshte kak!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2008
    Мнения
    34
    #966

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Как ми се ще да имаше още едно обновяване на препоръките за телевизорите и най-вече за бюджетните решения на 32 инчовите модели, които в момента изобщо не са налични според посочените линкове.

  8.  
     

  9. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #968

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от jovanoty
    6 I 7 seriq. Zashto da ne si Struva? Kvo Im e? Za tiq pari si striva ne mi I oshte kak!
    ...ако не друго, чистенето на тия дървета означава скорошно идване на истинските неща, дето ги чакаме

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #969

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от moonwind
    Как ми се ще да имаше още едно обновяване на препоръките за телевизорите и най-вече за бюджетните решения на 32 инчовите модели, които в момента изобщо не са налични според посочените линкове.
    ...32 инча, отдавна не е интересен размер, монитор за настолен компютър

  11. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #970

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    ...32 инча, отдавна не е интересен размер, монитор за настолен компютър
    Привет samara69 :-) Aко постваш така изречение след изречение, рискуваш да си спечелиш забележка от модераторите :-) Колкото до истинските неща... След 2-4 години моделите на LED подсветка ще са на светлинни години напред от сегашните local dimming :-) Управлението ще бъде сведено до отделен диод.
    :-)

  12. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #971

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от adtomov
    Привет samara69 :-) Aко постваш така изречение след изречение, рискуваш да си спечелиш забележка от модераторите :-) Колкото до истинските неща... След 2-4 години моделите на LED подсветка ще са на светлинни години напред от сегашните local dimming :-) Управлението ще бъде сведено до отделен диод.
    :-)
    ...ами, да ме извиняват...модераторите ... обаче никой не говори за брой зони при В9000, един господ знае какво и колко ще се управлява

  13.  
     
  14. Member Аватара на adtomov
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    861
    #972

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от samara69
    ...ами, да ме извиняват...модераторите ... обаче никой не говори за брой зони при В9000, един господ знае какво и колко ще се управлява
    Ще ги има, колкото и да са. Затова и ще има все още halo-effect. Снимки ще се появят в мрежата. Да се надяваме да е по-минимален от досегашните модели. Освен това, не забравяй, че LCD панелът във всички случаи няма да е IPS-Pro или A-TW-IPS, така че зрителният ъгъл ще ти е ограничен в една или друга степен. По този показател няма как да минеш плазмите засега.
    :-)

  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    125
    #973

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    Както сам си забелязал досегашните модели плазми на Самасунг имат сериозни проблеми с панелите. Ако това, което казват, че вече са го решили, то явно това е много добър модел. Остава само да му смъкнат цената, че сега е прекалено близо до Kuro 5090. Или пък най-сетне да се изчерпат тези количества на Pioneer, че само затрудняват продажбите на другите телевизори във високия клас
    Подкрепям мнението на 100%,Пионера така ме побърка,че вече трета седмица не смея да погледна друг телевизор,даже си съкратих морето,за да се върна и пак да си го гледам,и още немога да си му се нагледам!
    И това за изчерпване на количествата е вярно,колкото и да е жалко!

  16. Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    258
    #974

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от adtomov
    Ще ги има, колкото и да са. Затова и ще има все още halo-effect. Снимки ще се появят в мрежата. Да се надяваме да е по-минимален от досегашните модели. Освен това, не забравяй, че LCD панелът във всички случаи няма да е IPS-Pro или A-TW-IPS, така че зрителният ъгъл ще ти е ограничен в една или друга степен. По този показател няма как да минеш плазмите засега.
    :-)
    ...пълното щастие би било по диод на всеки пиксел и всеки със собствено управление, ама ... и ъгъла не ми е чак такъв проблем, така или иначе имам точно определена позиция заради звука

  17. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,834
    #975

    Re:Препоръчвани модели LCD и плазма HDTV! - 07.01.2009

    Цитат Първоначално публикувано от adtomov
    Ще ги има, колкото и да са. Затова и ще има все още halo-effect. Снимки ще се появят в мрежата. Да се надяваме да е по-минимален от досегашните модели. Освен това, не забравяй, че LCD панелът във всички случаи няма да е IPS-Pro или A-TW-IPS, така че зрителният ъгъл ще ти е ограничен в една или друга степен. По този показател няма как да минеш плазмите засега.
    :-)
    halo ефекта ще се елиминира и преди да стигнат до управление на всеки диод. Даже не мисля и че ще стигне развитието до там.
    Като ходиш да тестваш по магазините обаче пусни някой от motion resolution тестовете примерно от тези дискове - BD-FPD Benchmark Software for Professional, Hi-Definition.Reference.Disc. Ще видиш един много неприятен дефект при движение на тъмни обекти на светъл фон. Local dimming-a се опитва да гаси диодите зад тъмния обект, но докато го направи той се е преместил и се явява една следваща го сянка по сетлия фон. Забавянето на гасенето/светването на диодите е все още огромно и напрактика тази екстра е добра само за статични образи и такива без ясно изразени контрастиращи големи обекти.
    Живот и здраве ще видим как са се развили в тепърва излизащите модели тази година. Дано има напредък.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 99 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  2. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  3. Отговори: 3
    Последно: 16-08-09, 20:10
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. LG - модели 2009
    От pantsiani във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 24-01-09, 13:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе