Вижте резултатите от анкетата: Как гледате любимите си филми на своят телевизор ?

Гласували
157. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Blu-ray плейър (HDMI)

    13 8.28%
  • Вграденият плейър (USB)

    41 26.11%
  • Вграденият плейър (DLNA (LAN/WiFi))

    21 13.38%
  • Външен плейър / компютър (HDMI/VGA)

    99 63.06%
  • Web сервизи Smart TV (LAN/WiFi)

    5 3.18%
Отговори на анкетата
Страница 35 от 76 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследноПоследно
Резултати от 511 до 525 от общо 1139
Like Tree6Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #511

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Svetlio1, 55" не е ли със Samsung панел?:rolleyes: Как позна, че е Шарп, защото и Самсунг не се калибрират лесно? Ама като се калибрират и двете
    Този пост е редактиран от pilot; 26-09-12 в 22:30.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #512

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    То и аз като колегата ,но имам два Самсунг-а и поне от "кино" режима като тръгнеш докарва прилична картина - тоя жълтееше и цветовате бяха прекалено наситени -искаше си и по допълнителните настройки на всеки цвят да се работи , а до него беше сложено Сони 55НХ750 и си беше доста по-добре.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #513

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Абе освен да е бил с друг панел, щото по мой наблюдения, Шарп розовеят/говоря за 3 цвята, а не с 4-те/, а Самсунг синеят преди по-сериозна калибрация. А пък в България и Германия не съм виждал 55" телевизор на Шарп, 55" доколкото знам имаше за Америка преди време:rolleyes:
    Този пост е редактиран от pilot; 26-09-12 в 22:43.

  5. Junior Member Аватара на jhonyx
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    25
    #514

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Ти виждал ли си ги на живо? Виж им картината, щото всеки с вкуса си. Относно + и - на моделите, прочети 1-вите страници за съответните марки.
    Аз лично бих взел Филипса, независимо с каква матрица е/ Шарп или Самсунг/. При Филипс като цяло не ми допада прекаляването с процесинга, ама като се изключат някои "подобрители", нещата идват на място. Панасоникът е с нисък контраст. За es6100, не виждам с какво е по-добър от EH6030, освен дизайн.
    За съжаление не съм ги виждал,смогнах да хвърля по едно око на LM620 и LM640 на LG-но те отпаднаха като вариант,както и ES6100-но 32" и беше закачен на 80см. над главата ми та нищо не разбрах от него,както и ЕН6030 също 32" той беше долу ниско но с пуснато някво смотано демо,пък и разликата в размера подлъгва дори и да са с еднакви панели,панасоника го нямаха в момента,а за филипса днес разбрах(преди това ги бях изключил като вариант защото от много време не са това което бяха) и от сутринта не сам ставал от компа да чета(днес съм почивка - защо в нито един сайт няма емотинка за пляскане по челото???винаги съм се чудил!!!)

  6. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #515

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Абе освен да е бил с друг панел, щото по мой наблюдения, Шарп розовеят, а Самсунг синеят преди по-сериозна калибрация. А пък в България и Германия не съм виждал 55" телевизор на Шарп, 55" доколкото знам имаше за Америка преди време:rolleyes:
    Може ,но Самсунг не беше ( освен толкова да са му били сбъркани настройките , че ...) , както и да е - отпадна за избор тогава и самия 55" вариант се различаваше сериозно от 40"-я , който беше на рафта зад него .

  7. Junior Member Аватара на jhonyx
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    25
    #516

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Абе с две думи от 3-те ми месеца интерес към избор на ТВ,нищо не разбрах,кажете кой от трите няма да насича при игра с компютър(не конзоли) и по динамични сцени от филми.Като цяло първо разбрах че Самсунг са с голям лаг а ЛГ с малък,но покрай ревюто на Филипс 5507 което hristoslav2 ми предостави разрових и други,и там 6100 се оказа като най-бърз,а ЛГ лм615,който е по орязан аналог(откъм екстри) на 620/640 се оказа най-бавен с най-голям лаг!,което си противоречи с общоприетото за марките като цяло(вярно е че там гледах конкретни ревюта на конкретни модели и тяхното представяне,но все пак),също явно и Панасоник-а няма да се окаже от най удачните за игра!Като цяло също останах разочарован,защото се бях засилил за IPS-панел заради цветовете и ъглите на виждане,както и пасивното 3Д идващо в комплекта с очила(на пук на всички манияци които държат на 100% за активно със всичките му недостатъци) и сега съм много раздвоен и разочаровън(Знаех много добре че немога да очаквам чудеса за 1500лв.както също че днешните ТВ имат много параметри и също и много кусури,но като всеки обикновен българин се надявах да си купя нещо горе/долу заслужаващо парите си,защото не е малка инвестиция)

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #517

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    E, чел си, пък не си разбрал. Вземай Панасоник плазма 42ST50 и преставаш да се терзаеш.

  10. Junior Member Аватара на jhonyx
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    25
    #518

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    E, чел си, пък не си разбрал. Вземай Панасоник плазма 42ST50 и преставаш да се терзаеш.
    Не искам плазма не е за мен! Philips 40PFL5507,Samsung UE-40ES6100 и Panasonic TX-L42ET5E? 6100 е добър многофункционален ТВ,но с много малки ъгли на виждане и най-неточно цветоподаване,но като чели точно това което не исках накрая ще трябва да взема(него)!

  11. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    21
    #519

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от jhonyx Виж публикацията
    Не искам плазма не е за мен! Philips 40PFL5507,Samsung UE-40ES6100 и Panasonic TX-L42ET5E? 6100 е добър многофункционален ТВ,но с много малки ъгли на виждане и най-неточно цветоподаване,но като чели точно това което не исках накрая ще трябва да взема(него)!
    В крайна сметка какво те отказва от Филипс-а? Аз изчетох няколко десетки ревюта и наживо го гледах. За 1329лв в комплект 2 чифта очила май се очертава най-добрто решение по отношение на качество на картината в 2D режим.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #520

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    80% от "кусурите" ,които обсъждаме изобщо няма да ги забележиш , особено ако нямаш база за сравнение (друг подобен ТВ ) или не се "забиеш" в ТВ да ги търсиш (по-добре недей ,че после погледа постоянно ги "търси") - според мен избирай между Самсунг-а и Филипс-а , като въпреки добрата картина (за мен) Самсунг-а е с леко предимство , точно заради лекотата на ползване и многото възможности за настройка ,които позволяват да се решат някои недостатъци (или поне да се сведат до приемливо ниво).

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #521

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Вместо да повтаряш едно и също, качи футболен мач и филм с повече тъмни сцени на флашка и избирай на място. Сложи ги и трите на режим "Кино".
    svetlio1 и rakim харесват това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    9
    #522

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    вчера взех 42'' LG 620S.
    ще стой в кашона няколко дни докато ми се нанеса в апартамента и ми пуснат кабелна. (то и това една драма се оказа) после ще пусна коментар доволен ли съм.
    Благодаря на всички за съветите.

  16. Junior Member Аватара на jhonyx
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    25
    #523

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    80% от "кусурите" ,които обсъждаме изобщо няма да ги забележиш , особено ако нямаш база за сравнение (друг подобен ТВ ) или не се "забиеш" в ТВ да ги търсиш (по-добре недей ,че после погледа постоянно ги "търси") - според мен избирай между Самсунг-а и Филипс-а , като въпреки добрата картина (за мен) Самсунг-а е с леко предимство , точно заради лекотата на ползване и многото възможности за настройка ,които позволяват да се решат някои недостатъци (или поне да се сведат до приемливо ниво).
    Да и мен също ме блазни лекотата при ползване и управление,но ме дразни факта че е с най-малкият зрителен ъгъл от всички ТВ,които съм изгледал от 3-месеца насам,бих преглътнал всичките му останали кусури и недостатъци,като неточно цветоподаване и др. и в крайна сметка ще ги гледам на място и двата за да реша!Много ме изкушаваше в началото панасоника но с Лага и времената на реакция ме притесняват повече от колкото контраста(на него не държа толкова)

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #524

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Ако не гледаш спорт (футбол,тенис) , то Панасоник-а не е лош избор , но пак си остава 3-ти за мен . Не се знае въпросната бройка на Самсунг-а с какъв панел е , макар че тая година са с преобладаващо техни панели (от 40" нагоре) .

  18. Novice
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    3
    #525

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте! Моля да ми помогнете в избора на нов телевизор. Последният път когато си взех телевизор беше преди 10-тина години,а преди няколко дни влязох в technomarket\technopolis и да си призная гледах като индианец. Търся нещо на цена между 1500 и 2000 лв. и ще се ориентирам по вашите коментари и предложения.
    Благодаря предварително

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 35 от 76 ПърваПърва ... 25333435363745 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе