Вижте резултатите от анкетата: Как гледате любимите си филми на своят телевизор ?

Гласували
157. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Blu-ray плейър (HDMI)

    13 8.28%
  • Вграденият плейър (USB)

    41 26.11%
  • Вграденият плейър (DLNA (LAN/WiFi))

    21 13.38%
  • Външен плейър / компютър (HDMI/VGA)

    99 63.06%
  • Web сервизи Smart TV (LAN/WiFi)

    5 3.18%
Отговори на анкетата
Страница 67 от 76 ПърваПърва ... 17576566676869 ... ПоследноПоследно
Резултати от 991 до 1,005 от общо 1139
Like Tree6Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    54
    #991

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    И аз се бях спрял на този

    - - - Обновено - - -

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Той в момента е на цената на по-смотани модели. По надолу ценово за 40", не бих препоръчал в момента, но пък зависи и от очакванията на потребителя му:rolleyes:
    Ето 32", но е малък за основен тв от разстояние 3м.http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l32e5e

    gopeto@
    Я се напъни финансово докрай и мирясвай: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E
    За мен няма проблем,но гаджето недоволства, че постоянно вдигам цената :D Другите са по 100hz, този защо е толкова много (2000hz) ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    133
    #992

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Българските търговци са странно племе - иначе няма как да си обясня парадокси от рода на това, че 50UT50 от по-ниската серия в момента е по-скъп от 50ST50, или това че моделите на Philips 40PFL8007 и 46PFL8007 са на една и съща цена

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #993

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте на всички в най-добрият форум . Решил съм да си направя подарък за коледа с размер 55-60 инча. Смарт функциите както и 3Д изображението не са ми приоритет,защото така или иначе имам отделен комп свързан към телевизора,а 3д заглавията ,които бих гледал са все още много малко.Телевизора ще се използва главно за гледане на X264 филми и спорт
    Разполагам със бюджет до около 4500 лева но днес забелязах http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-L55DT50E , който е на промоция от 2600 лева. Въпросът ми е удачен ли е изборът ми за целите за които ще ползвам телевизора,и ако има по-добър вариант какъв е той. Благодаря предварително.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #994

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    gopeto@
    Панасоникът е плазма:rolleyes: 2000Хц Задвижване на фокусното поле, т.е. времето за адресиране на клетките.
    Ако ти е интересно, може да прочетеш 1стр. на темата за плазми Панасоник. Както и за т.нар. разработване и малкото внимание при изполването им.

    По-важното за теб е, че моушън резолюцията на плазмите е почти перфектна за разлика от лсд-та, независимо дали са 100, 200 Хц., защото за сметка на подобряване на моушън резолюцията се появяват артефекти, при активирането им. При отделните марки лсд-та е различно нивото на артефекти де

    Щом ще го гледаш на тъмно/спалня:rolleyes:/ и под ъгъл, то плазмата е по-добра за теб, заради почти неограничен ъгъл на вижданв/2д картина/ и по-добра картина на тъмно.
    Този пост е редактиран от pilot; 14-12-12 в 18:20.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,455
    #995

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от evollete Виж публикацията
    Здравейте на всички в най-добрият форум . Решил съм да си направя подарък за коледа с размер 55-60 инча. Смарт функциите както и 3Д изображението не са ми приоритет,защото така или иначе имам отделен комп свързан към телевизора,а 3д заглавията ,които бих гледал са все още много малко.Телевизора ще се използва главно за гледане на X264 филми и спорт
    Разполагам със бюджет до около 4500 лева но днес забелязах http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-L55DT50E , който е на промоция от 2600 лева. Въпросът ми е удачен ли е изборът ми за целите за които ще ползвам телевизора,и ако има по-добър вариант какъв е той. Благодаря предварително.
    Има...... за 4500лева се намира по-добър:rolleyes: - идеален за спортни предавания
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P55VT50E
    http://www.panasonic.bg/html/bg_BG/%...065/index.html

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #996

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    hristoslav2 Благодаря за отговора , но може би забравих да спомена ,че предпочитам да не е плазма телевизора:rolleyes:

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #997

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от evollete Виж публикацията
    предпочитам да не е плазма телевизора:rolleyes:
    http://www.sharpbg.com/index.php?item=163&group=1

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    54
    #998

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    gopeto@
    Панасоникът е плазма:rolleyes: 2000Хц Задвижване на фокусното поле, т.е. времето за адресиране на клетките.
    Ако ти е интересно, може да прочетеш 1стр. на темата за плазми Панасоник. Както и за т.нар. разработване и малкото внимание при изполването им.

    По-важното за теб е, че моушън резолюцията на плазмите е почти перфектна за разлика от лсд-та, независимо дали са 100, 200 Хц., защото за сметка на подобряване на моушън резолюцията се появяват артефекти, при активирането им. При отделните марки лсд-та е различно нивото на артефекти де

    Щом ще го гледаш на тъмно/спалня:rolleyes:/ и под ъгъл, то плазмата е по-добра за теб, заради почти неограничен ъгъл на вижданв/2д картина/ и по-добра картина на тъмно.
    Благодаря за подробният отговор! Значи се насочвам към плазма Но както казах, Панасоника ми идва малко скъп, та... ще се огледам за нещо 8-900лв макс


  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1000

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от gopeto_86 Виж публикацията
    Благодаря за подробният отговор! Значи се насочвам към плазма Но както казах, Панасоника ми идва малко скъп, та... ще се огледам за нещо 8-900лв макс
    За по-евтина плазма не се оглеждай, по-добре лсд.Не за друго, ами отиваш към ниските серии на ЛГ, пък там нещата не са от най-розовите-попрегарят малко повече от необходимото:rolleyes:

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    64
    #1001

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте приятели! Ще моля за вашето компетентно мнение, че аз вече се обърках. Искам да си купя голям бюджетен (47" - 50") телевизор за стая без пряко слънчево осветление, ще гледам спорт и филми от вградения му плейър или от лаптоп с HDMI. Знам предимствата на плазмите и LCD, но явно не мога сам да реша, още повече, че не винаги мога да намеря техническите данни, които ме интересуват. Спрял съм се на LG 47LS5600 47" LED Full HD или LG 50PA5500 50" HD Plasma TV.
    За моите цели предпочитам плазмата, но от приятели чувам, че плазмите консумират много енергия, екраните им греят, чупят се лесно, но пък имат по-хубава картина. И двата са Full HD, цените им са почти еднакви.
    Какво бихте ми препоръчали? Може и да предложите друг вариант.
    Предварително Ви благодаря!

  13.  
     
  14. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    9
    #1002

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    hristoslav2
    В момента съм със Samsung LE46B650 T2WXXH , и съм много доволен от телевизора , но съм му намерил подходящо място в заведението си:rolleyes: . За Sharp-а съм съгласен - 5 инча са си 5 инча повече,но каква разлика ще видя при Samsung-a за тези 2000 лева ?

  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1003

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    evollete
    Ще видиш по-висок контраст:rolleyes: И при Шарп и при Самсунг.

    Emoo
    По-добре тази: http://www.technomarket.bg/products/...ic-tx-p50ut50e
    Този пост е редактиран от pilot; 14-12-12 в 19:35.

  16. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1
    #1004

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте.
    Искам съвет за този модел от новата брошура - LG 42LM620S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria или други предложения до тази цена и тези характеристики.

  17. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #1005

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Я да се присъединя към Anatoli Stefanov и да попитам LG 42LM620S или PANASONIC TX-L42ET5E или нещо друго може би?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 67 от 76 ПърваПърва ... 17576566676869 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе