Вижте резултатите от анкетата: Как гледате любимите си филми на своят телевизор ?

Гласували
157. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Blu-ray плейър (HDMI)

    13 8.28%
  • Вграденият плейър (USB)

    41 26.11%
  • Вграденият плейър (DLNA (LAN/WiFi))

    21 13.38%
  • Външен плейър / компютър (HDMI/VGA)

    99 63.06%
  • Web сервизи Smart TV (LAN/WiFi)

    5 3.18%
Отговори на анкетата
Страница 65 от 76 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно
Резултати от 961 до 975 от общо 1139
Like Tree6Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #961

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от gopeto_86 Виж публикацията
    http://www.technopolis.bg/b2c/catalo...9056218BC&rf=y

    Toзи не е ли по-добър ?
    Кой? Дай линк за конкретният модел, а не общо!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,563
    #962

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ozone Виж публикацията
    Здравейте,
    Ще подменям старото LG 32" LCD и се оглеждам за нещо 47" с повечко функцийки Като цяло основната му задача ще ХД филми от компютър(WLAN/LAN) и USB, поради това е добре да има безжична мрежа и читав плеър.Второто ще са спортните програми. Може би ще ползвам Ютуб, но едва ли ще се задълбоча в интернет през ТВ. Стаята е доста светла и предполагам, че плазмата няма да е добър вариант(обмисля да сложа и пердета, не само на щори, но това не е в моята компетенция ? Ще се гледа от около 3м. Бюджетът ми не е много добър - 1600лв до евентуално 2000, ако си заслужава. По прочетох темите тези дни, но обема е доста сериозен. Като цяло се ориентирам към Самсунг и ЛГ.


    LG 47LS5600 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - 1299лв - просто малко по-стар?
    LG 47LM615S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - 1649лв
    LG 47LM620S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - 1699лв - имат ли разлика тези модели ?
    LG 47LM640S :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - 1899лв - този е малко по-скъп, но какво му е съществено по-доброто от другите ?

    SAMSUNG UE-46ES6100 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - 1849лв
    SAMSUNG UE-46ES6710 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - 2099лв.
    http://technomarket.bg/products/09118714/lg-47lm660s - 2000лв в Метро + Саундбар и 3Д камера...

    Предполагам , че най-скъпия е най-добър в случая, но струва ли си ?
    Последно следях, по-сериозно, ТВ технологиите и екстрите преди повече от 5г, когато купувах въпросното ЛГ, затова ви моля за съвет.

    Благодаря.
    LM611 и 615 не подържат DTS
    LM620 черен цвят + смарт + DTS
    LM640 черен цвят + дизайн и Wi-Fi модул / няма magic дистанционно в комплекта
    LM649 черен цвят с метална лайсна + дизайн и Wi-Fi модул / няма magic дистанционно в комплекта
    LM660 черен цвят + маджик дистанционно + Wi-Fi модул http://electron.bg/images/LG_42LM660S_NB2020A.jpg
    LM669 същият като 660, но бял на цвят и с друг дизайн на стойката
    LM670 същият като 660, но в сребрист цвят
    LM671 същият като 660, нов цвят шампанско http://electron.bg/images/lg_42lm671s.jpg

    Цитат Първоначално публикувано от vasko_izgrev Виж публикацията
    Благодаря за съвета, можеш ли да ми препоръчаш някой Самсунг, който според теб е добър?
    Благодаря за съвета, привърженик съм на Самсунг, ако може да ми препоръчаш някой Самсунг?
    SAMSUNG UE-46ES6710 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    и плазмен за 3.5 метра разстояние
    SAMSUNG PS-60E530 :: Плазмени телевизори :: Плазмени телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    54
    #963

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Извинявам се,този имах в предвид http://www.technopolis.bg/b2c/detail...Y-KDL-32EX650B

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    10
    #964

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, ще помоля за съдействие като ме посъветвате кой 46-47" LCD да купя.
    По принцип се спрях на Panasonic TX-L47ET5E. Знам че е в ниския клас, но ми хареса как предава. По-високия клас ми идва скъп. Иначе видях че имат по-добър контраст. Бюджета ми е там накъде, 1800 лева. Хич не ми се дават повече.
    Другия вариант е Samsung 46ES6100. Него обаче почти във всеки магазин го видях с пусната само някаква анимация и не можах много да си направя изводи как се справя.
    Гледах и Philips 46" 5507K - в Технополис незнам как са го настроили но предаваше ужасно. В Техномаркет беше по-добре на едно филмче заснето по поръчка от филипс. Реално ми хареса какви разработки има в тъмните и светлите тонове, но май отпада като вариант. LG не са ми симпатични, а Toshiba изобщо не ги познавам моделите.

    Накратко да ме посъветвате за 46-47" модел LCD (плазма не искам) до цена 1800 лева някъде.
    Моята класация е:

    Panasonic TX-L47ET5E (пасивното 3Д го предпочитам)
    Samsung 46ES6100 (реално също ми хареса, но много малко съм го проучвал)
    И от тук нататък вече ще съм благодарен за препоръка от ваша страна.

    Ще го ползвам за кабелна (Мегалан) и гледане на филми. Няма да го ползвам за монитор. Не ме интересува да има хубав вграден плеър, защото вероятно ще си купя медиа плеър.

    Благодаря предварително!
    Поздрави.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #965

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от gopeto_86 Виж публикацията
    Извинявам се,този имах в предвид http://www.technopolis.bg/b2c/detail...Y-KDL-32EX650B
    Аз по принцип не съм фен на IPS матриците, но при 32" модели, поставяните матрици в 90% от случаите са кофти. А Панасоник и ЛГ/ не всички модели/ за разлика от другите производители нямат лотария при малките диагонали. Та в случая Панасоник е по-добрият избор от това Сони.

    Petri@
    Запиши на флашка един филм с повече тъмни динамични сцени, както и един мач и така пробвай набелязаните модели. Като предварително всички ги даваш на "Кино" режим. Които ти дипадне най-много, го вземаш. Ти ще го гледаш! Иначе си се спрял на правилни модели за посочения бюджет, кото сам знаеш че не можеш да очакваш много от тях като цяло.
    А защо не искаш плазма? В момента има добро предложение- Панасоник 50ST50- превъзхожда, като картина всички по-горе посочени от теб.
    Този пост е редактиран от pilot; 11-12-12 в 19:51.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    54
    #966

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Благодаря за отговорът Не съм запознат с матриците,но... ще имам в предвид че при 32 инчовите Панасоник са най-добре

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    10
    #967

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Pilot, мерси за съвета. Можеше да взема плазма, но те нямат 46-47" тази година (за панасоник разбира се говоря). 50" ми идва голям, не за друго ами, защото няма да влезне в нишата, която иззида майстора преди време за телевизор - мястото ми е ограничено. Иначе плазмата ми трепти, ходих гледах - трепти ми... Също ме притеснява, че бабата ни идва на гости 2-3 пъти през годината и подхваща Диема по цял ден. Не съм много запознат с прегарянията, но ако прецака плазмата заради някакви сапунки определено ще ме е яд. И заради тези 3 фактора не искам плазма.
    Другия вариант е да изчакам да паднат още малко по-високите модели на панасоник...

    За самсунг нещо можеш ли да ми кажеш 46ES6100, как е като контраст например, на колко херца реално работи?

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #968

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Petri Виж публикацията
    Pilot, мерси за съвета. Можеше да взема плазма, но те нямат 46-47" тази година (за панасоник разбира се говоря). 50" ми идва голям, не за друго ами, защото няма да влезне в нишата, която иззида майстора преди време за телевизор - мястото ми е ограничено. Иначе плазмата ми трепти, ходих гледах - трепти ми... Също ме притеснява, че бабата ни идва на гости 2-3 пъти през годината и подхваща Диема по цял ден. Не съм много запознат с прегарянията, но ако прецака плазмата заради някакви сапунки определено ще ме е яд. И заради тези 3 фактора не искам плазма.
    Другия вариант е да изчакам да паднат още малко по-високите модели на панасоник...

    За самсунг нещо можеш ли да ми кажеш 46ES6100, как е като контраст например, на колко херца реално работи?
    Ей, тия секции и ниши!
    Видях, че коментираш за по-високите серии лсд-та Панасоник, че са с по-висок контраст Ами, надали цялата им гама ще изкара повече от 1000:1.
    Ето ти едно ревю на топ моделът им: http://reviews.cnet.com/flat-panel-t...-35118048.html
    Ако ще чакаш да паднат малко цените на по-високите серии лсд-та се огледай за Sony 46HX850!

    Относно Самсунга- относително висок контраст, реално е 100хц.
    Този пост е редактиран от pilot; 11-12-12 в 20:46.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    27
    #969

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравей,
    това което за мен е по-важно в случая е техническата поддръжка и гаранционните условия. Имах нещастието да търся гаранционно обслужване за Панасоник и познай - няма такова, прехвърлят вината на клиентите за да откажат гаранцията..
    Панасоник ползват сервиз, чието име няма да спомена, но всички се сещат за кой става въпрос. Телевизора ми е плазма TX-P42G20 с 5годишна гаранция. Закупен е ноември 2010г.
    It's up to you, но аз определено никога не бих взел отново техен продукт!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    10
    #970

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Pilot,
    за по-високите серии на панасоник имах предвид, че ги гледах един до друг и видях, че са по-добри. Изобщо не гледам кой модел с какви характеристики е. Със сигурност няма да взема най-високите серии, иначе гледах го сонито HX850, но цена около 3к не е за мен
    ОК, мерси отново.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    60
    #971

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    А този Панасоник как се справя с филмите и субтитрите?
    Тези 150hz реални ли са?
    Благодаря

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #972

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Jikata Виж публикацията
    А този Панасоник как се справя с филмите и субтитрите?
    Тези 150hz реални ли са?
    Благодаря
    1. Добре се справя за вграден плеър. Субтитрите идват малко дребни.
    2. НЕ! 50Хц -реално.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    42
    #973

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    LM611 и 615 не подържат DTS
    LM620 черен цвят + смарт + DTS
    LM640 черен цвят + дизайн и Wi-Fi модул / няма magic дистанционно в комплекта
    LM649 черен цвят с метална лайсна + дизайн и Wi-Fi модул / няма magic дистанционно в комплекта
    LM660 черен цвят + маджик дистанционно + Wi-Fi модул http://electron.bg/images/LG_42LM660S_NB2020A.jpg
    LM669 същият като 660, но бял на цвят и с друг дизайн на стойката
    LM670 същият като 660, но в сребрист цвят
    LM671 същият като 660, нов цвят шампанско http://electron.bg/images/lg_42lm671s.jpg
    Мерси за отговора. Поразгледах ги и в магазините. Определено и ЛГ и Самсунг си подобряват дизайна(лично мнение) Т.е. си заслужават общо взето - LG LM660(не включвам цветовете), Samsung ES6100 и Samsung ES6710. Но не разбрах, кой ТВ бихте ми препоръчали от всичките. По-горе съм написал, разстоянието не е малко, но пък е сравнително светло и ще се гледа и ХД от ПЦ и Спорт. Плазмата я изключваме за тези функции ? 3Д не ми е приоритет.
    Благодаря.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    54
    #974

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    1. Добре се справя за вграден плеър. Субтитрите идват малко дребни.
    2. НЕ! 50Хц -реално.
    Ами щом е 50хц реални... то тогава сонито за което писах по-горе е по-добрият вариант?

  18. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #975

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от gopeto_86 Виж публикацията
    Ами щом е 50хц реални... то тогава сонито за което писах по-горе е по-добрият вариант?
    А, Сонито колко Хц мислиш, че е реално? Отиваш с флашка, сравняваш и вземаш, което ти допада. Ти ще го гледаш все пак.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 65 от 76 ПърваПърва ... 1555636465666775 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе