Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 52 от 156 ПърваПърва ... 242505152535462102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 766 до 780 от общо 2331
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    85
    #766

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Имам проблем с програмата CyberLink PowerDVD. Когато дам да го направи филма от Side by Side в 3D ми излиза това:
    http://prikachi.com/images/793/5368793j.png
    Това ми излиза от няколко дни. Как да го оправя(малко пояснение субтитрите излизат половината в единия край на екрана, а другата половина в другия край на екрана това става когато филма го пусна от флаш памет и го конвертира телевизора(сигурно и субтитрите ги смята за Side by Side), но мисля че ако пусна филма с тази програма да го конвертира ще излиза както трябва, но като го пусна от лаптопа с HDMI кабела телевизора си разчита сигнала като 3D и го конвертира и субтитрите пак са в двата края на екрана, защото програмата неиска да го конвертира филма(излиза онази грешка) и с включен кабел и с изключен за да се оправи)?
    Също така искам да питам как да добавя български субтитри на blu ray(.iso) филм?
    Този пост е редактиран от radibg2; 12-10-12 в 11:23.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #767

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от iwan33 Виж публикацията
    Имам един малко странен въпрос. Мога ли от някъде да си сваля кратък филм в HD като тези, рекламните, които пускат по телевизорите в магазините? Преди време имах такъв на Samsung, но го изтрих и не мога да си спомня от къде съм го свалял...
    2D High Definition Trailers (HD) - Demo World

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    12
    #768

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте и на мен ми предстой пукупката на нов телевизор и след доста чудене, определяне на бюджет и т.н. се спрях на нещо 40-42", до 1100лв. Но много съм объркан... Клоня към активен 3D телевизор, смятам, че има повече предимства, пък и реално няма да гледам кой знае колко 3D филми (то като се разрових и не намерих много, много такива), че да си струва това, че пасивното 3D влошава 2D картината... Като цяло телевизора ще се ползва предимно за филми/сериали и за игри, SD качеството не ме вълнува особено, обикновенно като съм пуснал някоя телевизия е за разсейване. Мачове не гледам много, но ще се гледа HD Формула 1, както и други спортове като бокс, мма и т.н. Определено смятам, че 100hz истинки са ми задължителни...
    Този пост е редактиран от Lenks; 12-10-12 в 22:56.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    11
    #769

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    В крайна сметка се спрях на панасоника като ще рискувам и няма да взимам допълнителни 3 години гаранция.
    Малко впечатления.
    -Черното е посредствено, определено отстъпва на телевизорите с PVA матрици, от друга страна е доста равномерно за разлика от това което видях във ревютата на LG-тата които гледах, при тях все имаше някой светъл ъгъл.
    -Input lag-а е сериозно висок във всеки друг режим който не е Game, в True Cinema граничи с дразнещо даже при филми.
    -Липсва ръчна настройка за спиране на динамичната подсветка, май само в True Cinema е напълно спряна.
    -Цветовете на око, могат да се настроят чудесно и всичко изглежда супер, използвах настройките от хърватското ревю на телевизора за True Cinema режима. Game режима има нужда от много настройване за да станат добри цветовете, но се получава.
    -Звука е добър за толкова тънък телевизор, пак с ръчни настройки, "съраунд" ефектите поне при мен само развалят звука, предполагам заради мястото където е поставен.
    -Дистанционното е сякаш от по-евтина пластмаса от това на по-стария панасоник който има вкъщи, иначе общия дизайн е същия но с повече копчета, няма подсветка за жалост. Хванато е с винтчета, така че се отваря и почиства лесно след време и става като ново.
    -Аналоговите входове са със специфични преходници, няма опция за компонент и композит едновременно, както и няма директно S-Video, но може да се ползва преходник от SCART.
    -Може да се комбинира HDMI+аналогов вход за звука, в моя случай видеокартата на компа ми няма аудио и дъното няма SPDIF пинове, така че няма как да прекарам и да искам.
    -Aspect ratio настройката е глобална за всички канали а не индивидуална, но пък има индивидуален контрол на звука за всеки канал.
    -3D-то е приятно и без трептене, има си ръчни настройки за дълбочината на ефекта, 2D>3D конверсията работи принципно, но не е нещо което човек ще ползва на практика.

    Това са впечатленията за сега, все още не съм разучил всичко, последно си играх с Android приложението и много ме радва, че мога да си направя медия сървър от телефона и да стриймвам до телевизора с един клик, тепърва ще си играя с USB плеъра.
    В крайна сметка и LG 42LM640S не е лош избор, но само защото наистина до декември има 5 години гаранция от LG (които иначе струват 160лв в този ценови диапазон), но не ми се даваха 200лв отгоре за не по-добра картина и пак 50хц.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #770

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Lenks Виж публикацията
    Здравейте и на мен ми предстой пукупката на нов телевизор и след доста чудене, определяне на бюджет и т.н. се спрях на нещо 40-42", до 1100лв.
    Този е с реални 100Хц:http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-40EH6030

  7. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    60
    #771

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Помощ за избор на телевизор, до 40''-42'' , с бюджет до 1700.00 лева.
    да е с активна технология
    сателитен тунер
    възможност за четене на субтитри от USB флашка.
    Приемам и други предложения, не държа на марката ,а на качествен телевизор.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    63
    #772

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от valor Виж публикацията
    Помощ за избор на телевизор, до 40''-42'' , с бюджет до 1700.00 лева.
    да е с активна технология
    сателитен тунер
    възможност за четене на субтитри от USB флашка.
    Приемам и други предложения, не държа на марката ,а на качествен телевизор.
    От моя личен опит - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E
    Отлична картина и отговаря на повечето от изискванията ти. Само вградения плейър има известни кусури, но и той общо взето може да се ползва, така както смяташ ти.
    Ще ти останат пари и за очила (не са включени в офертата за ТВ)

  10. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    60
    #773

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Petar U Виж публикацията
    От моя личен опит - http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-P42ST50E
    Отлична картина и отговаря на повечето от изискванията ти. Само вградения плейър има известни кусури, но и той общо взето може да се ползва, така както смяташ ти.
    Ще ти останат пари и за очила (не са включени в офертата за ТВ)
    Благодаря за съвета , но той не разполага със сателитен тунер.

  11. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #774

    Re: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    @valor
    А защо държиш на сателитен тунер? Какво смяташ да гледаш?

  12. Novice
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    6
    #775

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравеите на всички!! Моля за съвет при покупка на нов 3Д телевизор...бюджета е 2600-800 лева. Спрял съм се на 4 модела.6те се гледа всичко/спорт,музика,филми от дискове и от Замунда-та и т.н/ бъкел не разбирам от флашки,УСБ-та,ХДМИ../ Технологията актив или пасив също е без зна4ение,издържам и на двата варианта LG 47LM765S :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria TOSHIBA 46YL863G :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria SHARP LC-46LE830E :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2012
    Мнения
    12
    #776

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от pilot Виж публикацията
    Този е с реални 100Хц:http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-40EH6030


    Аз към него май съм се насочил, други с истински 100Хц има ли до 1100лв?

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    60
    #777

    Отговор: Re: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от zlatko Виж публикацията
    @valor
    А защо държиш на сателитен тунер? Какво смяташ да гледаш?
    Имам старо оборудване от ITV Partner , да използвам сателитната антена за свободни програми.

  16. Moderator
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    699
    #778

    Re: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    @valor
    Това ОК, но не мисля че изборът ти трябва да се влияе от наличието на сателитен тунер. Един най-обикновен HD приемник ще ти излезе ~60лв. Избирай телевизор с най-добра картина, не обръщай внимание на тунерите.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2012
    Мнения
    85
    #779

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Какъв 3D Player(програма) използвате за да гледате 3D филми Side by Side от компютъра на вашия 3D телевизор с HDMI кабел? Също така какъв добър DLNA сървър можете да ми препоръчате?
    Този пост е редактиран от radibg2; 14-10-12 в 18:47.

  18. Banned
    Тук е от
    Mar 2006
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    30
    #780

    Re: Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Аз си плейвам филмите от външен хард закачен на тв-то. За плеери ползваm Powerdvd 12 и Gom( може да плейва 3д субтитри във формат idx).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе