Вижте резултатите от анкетата: Коя 3D технология избирате за себе си?

Гласували
696. Не можете да гласувате в тази анкета
  • С активни очила

    265 38.07%
  • С пасивни очила

    245 35.20%
  • Не харесвам 3D

    48 6.90%
  • Чакам 3D без очила

    138 19.83%
Страница 75 от 156 ПърваПърва ... 2565737475767785125 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,111 до 1,125 от общо 2328
Like Tree98Одобрявам

Мнения и Избор на 3D телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #1111

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Точно Plesio работят с TBI няма да имаш никакви проблеми, но като гледам модела е свършил .

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jan 2010
    Мнения
    176
    #1112

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Въобще не се изненадвам. Предишният път от много чудене изтървах един Филипс в комплект с очила... Ще поразмисля още ден-два, ще изчакам още някой да се включи и вероятно ще взема 620S. Или ще остана със старият JVC...

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    46
    #1113

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Прати им писмо за модела, евентуално кога ще го имат в наличност.
    iwan33 одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    17
    #1114

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Здравейте.Моля за предложения за най-добре похарчени пари (до2000лв)за покупка на 3д телевизор.Понеже нищичко не разбирам искам само да уточня ,че ми трябва 46-47 инчов модел.Предпочитам да е спасивно 3д ,но не е толкова важен критерий.Благодаря предварително.

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #1115

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Какъв телевизор да избера!?...Другата седмица се връщам за 4-5 дни до БГ.Обещал съм да купя на щерката телевизор,цената да е до 2000лв или ..около тази сума.На нея лично не и пука,вика татко,каквото купиш,ама внука иска да е "много тънък " и да бил"с очила"!?...Майтап,аз не разбирам от телевизори,гледам Шарп,ама гледам основно публицистика и малко музикални канали по Булсатком тук,в Словакия..Ни очила ми трябват ни нищо.....Но,..явно всяко нещо е с времето си!..Та какъв телевизор да им взема,а,да ,забравих-46-47 инча да е!Благодаря на отзовалите се предварително!

    - - - - - - - - - -

    PS. Не държа модела да е от февруари т.г.,искам да е качествен и надежден и да е в унисон с изискванията на внука!
    Този пост е редактиран от slovaka; 07-04-13 в 02:00.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    17
    #1116

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka Виж публикацията
    Какъв телевизор да избера!?...Другата седмица се връщам за 4-5 дни до БГ.Обещал съм да купя на щерката телевизор,цената да е до 2000лв или ..около тази сума.На нея лично не и пука,вика татко,каквото купиш,ама внука иска да е "много тънък " и да бил"с очила"!?...Майтап,аз не разбирам от телевизори,гледам Шарп,ама гледам основно публицистика и малко музикални канали по Булсатком тук,в Словакия..Ни очила ми трябват ни нищо.....Но,..явно всяко нещо е с времето си!..Та какъв телевизор да им взема,а,да ,забравих-46-47 инча да е!Благодаря на отзовалите се предварително!

    - - - - - - - - - -

    PS. Не държа модела да е от февруари т.г.,искам да е качествен и надежден и да е в унисон с изискванията на внука!
    Еми аз май попитах за същото.Не знам дали е коректно да се пита за едно и също в два последователни поста?

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #1117

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Съжелявам и се извинявам,просто не съм погледнал,беше доста късно!.....А дали е коректно...ами хал хабер си нямам как ще реагират модераторите,но пак казвам-не съм го направил съзнателно!....Лошо е,че няма ни едно мнение на знаещите тази материя!!..

  10. Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    252
    #1118

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Най-добре ще е да похарчите парите за PANASONIC TX-P50ST50E или PANASONIC TX-P50ST60E

    Ако все пак държите телевизора да е LCD . Може да погледнете тези

    PANASONIC 3D TX-L47DT50E

    PANASONIC TX-L47WT50E

    PHILIPS 47PFL6007K

    SAMSUNG UE-46ES6530

    PANASONIC TX-L55ET5E - Ако държите на по-големия диагонал
    Този пост е редактиран от Soma; 07-04-13 в 13:34.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2013
    Мнения
    17
    #1119

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от slovaka Виж публикацията
    Съжелявам и се извинявам,просто не съм погледнал,беше доста късно!.....А дали е коректно...ами хал хабер си нямам как ще реагират модераторите,но пак казвам-не съм го направил съзнателно!....Лошо е,че няма ни едно мнение на знаещите тази материя!!..
    Ами те хората не са длъжни да седят постоянно тук.Надявам се като се появят да ни отговорят Бих искал да помоля за ммнения от hristoslav2 , svetlio1 , lazarus18 -хора които са много дейни в този форум и с големи познания в тази област.След като попрочете човек малко си личи кои са знаещите и можещите

    - - - - - - - - - -

    Благодаря за предложенията от Soma.Сега изниква в мен един друг въпрос.Доколкото знам телевизорите са с реални 50 100 200 HZ или нещо подобно.А тези многото които ги пишат за какво тояно се отнасят и има ли смисъл от тези многото херци и ако да-за какво спомагат те?

  12. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    872
    #1120

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    ...Да,знаещите са наистина тези,аз също четох/честно,не,че прочетеното го разбирам де в по голямата част!/.....И уточняващ въпрос към Soma-къде е събиран този Панасоник ..47DT50E и до колко има общо с продаваните тук DT60E?...И възможно ли е телевизор,ако го купя от тук,от Словакия,образно казано да "запецне" в БГ!?......Защото има модели които са със 100 и нагоре евра по евтини тук......

  13. Member
    Тук е от
    Mar 2013
    Мнения
    252
    #1121

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Най-вероятно в съседна Чехия е сглобяван .
    DT50E - e модел от 2012г
    DT60E e от 2013г
    Едва ли ще има проблеми с тунерите (DVB-T и DVB-C) ако го купиш от Словакия а го ползваш тук .
    Въпроса с гаранцията и евентуално транспорта до Словакия, ако се наложи ще е проблем .
    При много изгодна оферта може би ще е добре да се възползваш . Все пак провери как стои въпроса с гаранцията .

    пп Ако внука е геймър вземeте LCD .
    Този пост е редактиран от Soma; 07-04-13 в 14:32.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #1122

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    LCD до около 2000лв - за мен в момента това са най-добрите предложения -
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IC-TX-L47WT50E
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-47LM765S
    - за съжаление не виждам нищо с VA панел , което да е на нивото на тия . В момента за мен не е много добре да се залага на новите 2013г модели - по-високи цени и твърде много неизвестни .

    п.п. В ТМ гледам най-накрая се е появил и Тошиба WL9 TOSHIBA 47WL968G :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria - също би бил добро предложение , но не съм го гледал още "на живо" - иначе е добре ,че има и всички тунери (+ DVB-T2) .

  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #1123

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Този пост е редактиран от hristoslav2; 08-04-13 в 13:50.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    51
    #1124

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Някой дали е сравнявал (на живо) 55DT50E и 50ET60E ? Понеже съм се замисли да взимам в скоро време телевизор и "на хартия" тия двата модела покриват нуждите ми. Ходя по магазините, но 50ET60E го няма никъде изложен, все по складовете го крият и не мога да го видя. Запознат съм с това какво имат и какво нямат двата телевизора, също така разликата в размера не е от значение, това което ме интересува е качеството на картината

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,504
    #1125

    Отговор: Помощ за избор на 3D телевизор / ръководство на първа страница

    Гледах изложени един до друг ЕТ50 и ЕТ60 (в демо режим) технополис Варна, вторият определено не ми хареса - розовееше и картината сякаш беше леко мътна. Може би е имало разлика в режима на картината.

    P.S.
    Говорих с консултантите и наистина режима е бил друг. При изравнени настройки -картината е чудесна.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 19-04-13 в 13:29.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LED Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030 - Мнения и препоръки
    От firefly във форум Samsung телевизори
    Отговори: 31
    Последно: 18-05-17, 10:02
  2. Мнения за 3D Телевизор SAMSUNG UE-40EH6030
    От iva6ki във форум Samsung телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 22-07-13, 19:30
  3. Мнения за телевизор ТВ LED LCD Sony KDL32EX340BAEP
    От vasko_grudov във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 07-04-13, 08:49
  4. Мнения за телевизор NEO LED-26975
    От piron45 във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 30-12-11, 12:49
  5. Търся мнения за телевизор SONY KDL-32EX710AEP
    От ivoradev във форум Sony телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 29-08-11, 11:00

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе