Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 52

Предложения за телевизор?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #16

    Re:Предложения за телевизор?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    За три метра разстояние 32" са пркалено малко. Аз гледам 42" от два метра и са ми малко. Шарпа е много добър телевизор. Преди седмица и аз си купих телевизор и взех LG42LK430(http://technomarket.bg/products/09107598/lg-42lk430). Няма интернет, но има плеър с DivX и MKV със субтитри на БГ. Всичко това за 800лв. Бих си взел Шарп, но цените им са космически, а и не всички модели имат DVB-T+C Mpeg4.
    По-новите имат. От към края 2009г насам

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    30
    #17

    Re:Предложения за телевизор?

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Това с масичката ми звучи несериозно , ами ако се преместиш на ново по-голямо място - тогава ?
    По принцип е така..ама да не вземе да стане, докато взема че се преместя, вече да няма телевизор.. Ама ще видя пак какво може да се направи с масичката.

    Благодаря на всички за включването, ще разгледам предложенията. И не знам защо съм останал с впечатлението, че тази 32"-ка която гледах на Sharp беше Quattron..освен да са били на една стена сложени всичките. Ама ще отида да видя пак. Доста се бях наточил на Quattron ама явно ще се размине..

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #18

    Re:Предложения за телевизор?

    Може да бъркаш и по дизайна. Те са заоблени всички. И има някой модели в подобен цвят. Иначе най-евтиния куатрон до колкото знам е около 1500 лева. Успех и пиши да кажеш какво си взел.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    30
    #19

    Re:Предложения за телевизор?

    Ще отида тези дни до Техномаркет, Технополис и Интермаркет и там да ги разпитам..въпреки че като ги знам масово колко са "компетентни" малко не ми се занимава, ама ще пробвам.. Пък за казването, ще кажа...да се посмеете малко.. Че то след толкова канене и гледане като си знам късмета най-куцото ще избера..

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2011
    Мнения
    84
    #20

    Re:Предложения за телевизор?

    Цитат Първоначално публикувано от James87
    Ще отида тези дни до Техномаркет, Технополис и Интермаркет и там да ги разпитам..въпреки че като ги знам масово колко са "компетентни" малко не ми се занимава, ама ще пробвам.. Пък за казването, ще кажа...да се посмеете малко.. Че то след толкова канене и гледане като си знам късмета най-куцото ще избера..
    Във всяка верига има хора които разбират , но повечето за съжаление са ...

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    30
    #21

    Re:Предложения за телевизор?

    И още един въпрос..можете ли да ми кажете ориентировъчни размери (дължина и височина, дебелината не ме интересува толкова много) на 32", 37", 40" и 42" телевизори? Че като търсих ми излязоха доста фрапантни разлики, от сорта на 5 инча за дължина..а не ми се струва, че са им чак толкова големи панелите отстрани..

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #22

    Re:Предложения за телевизор?

    Което пишат в спецификациите е вярно, няма нужда да питаш за "ориентировъчни размери". Тук поне няма как (и няма защо) да лъжат.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    30
    #23

    Re:Предложения за телевизор?

    Днес се разходих до Техномаркет и Технополис във Варна и честно казано случих все на консултанти, които не ми помогнаха изобщо..то и като цяло нямаше кой знае какъв избор де, тъй като бюджета ми е около 1000 лева. Единственото на което се спрях са Toshiba 40LV833G за 759 лева и Philips 42PFL4606H за 999 лева. По принцип си бях харесал Samsung LE-40C650, но го няма в наличност, като гледам че в сайта на Техномаркет може да се направи запитване за него, като цената му е 1049 лева, но най-вероятно ще е някой мостра. Та въпроса ми е заслужава ли си да пробвам със Samsung-a или някой от другите 2 модела също са добри?

    ЕДИТ: А сега гледам в сайта на Техномаркет и LG 42LK430 и LG 42LK450 също са на промоция по 799 лева..Въобще ми се размъти главата вече..

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #24

    Re:Предложения за телевизор?

    За Самсунг 40С650 си заслужава всяка проба , но доста си закъснял - ще е мостра , убеден съм , не може да се намери у нас нов и запечатан ! Ако искаш пробвай с някой интернет - магазим , но за мен си е голяяям риск !

    От другите два , като че ли Тошиба-та за мен е по-добрия избор , но защо не ги сравниш на място при равни условия - осветеност , сигнал , съдържание - носи си нещо записано на флашка !

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2011
    Живее в
    София
    Мнения
    30
    #25

    Re:Предложения за телевизор?

    А за LG-тата какво ти е мнението? Тъй като в Технополис консултанта ми каза, че единствено Samsung и LG възпроизвеждат субтитри на български чрез вградените си плейъри. По принцип най-вероятно ще съм с HDMI кабел през лаптопа и това едва ли ще е проблем, но на по-високите резолюции филми по някой път ми сече и заради това искам да имам като опция и плейър.
    А ако е бил мостра Samsung-а, реално някакви забележими разлики може ли да има? Говоря като по-ненаситени цветове, по-лоша картина и т.н.? Или просто живота му е съкратен (което също не е маловажно де)?

    EDIT: Сега загледах и това - http://www.technomarket.bg/products/...51/lg-42le4500 и май даже към него почвам да клоня..ако ще е за тези пари...ама все пак някой ако изкаже мнение ще съм доста благодарен

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #26

    Re:Предложения за телевизор?

    Колега , и LG имат много добри модели , примерно LD650/750 от миналата година !
    LCD TV и да е бил мостра , не е проблем за матрицата и за цветовете , но не е приятно ако има забележки по външния вид и да ти го продават на цена като за нов !
    Това с субтитрите се променя в крачка и други модели ще ги поддържат , но засега вградения медиен плеъра на Самсунг се справя най-добре !
    Купи си хубав ТВ , а за плеър винаги може да си вземеш и външен такъв , не са скъпи , има голям избор и са по-добри от вградените ,но си има и неудобства - още кабели , дистанционно , захранване , място заема и подобни , но това за мен е маловажно и несериозно !

  14.  
     
  15. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #27

    Re:Предложения за телевизор?

    Търся 24 инча LED телевизор за всекидневна стая.В интернет намерих на атрактивни цени три оферти с прилични и сродни характеристики http://www.technoarena.bg/bg/catalog/id/778.html http://led.tv.zora.bg/catalog/produc..._fullhd_dvb_t/ http://led.tv.zora.bg/catalog/produc...th_led_24hdmi/ Според Вас кой от трите варианта е най-добър избор като качество? Вече не робувам на уж доказани марки - сегашният ми 28 инчов Panasonic от 2005 г още отлично си работи, но е почти 60 кг и е доста обемен. Ще го преместя някъде - за да не се налага постоянно да го обикаляме. Предварително благодаря на споделилите мнение.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #28

    Re:Предложения за телевизор?

    на теб DVB-C не ти ли трябва?
    Всички, които си изредил са само с DVB-T.

  17. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #29

    Re:Предложения за телевизор?

    Най-добре е май да се откажа от китайско-турските варианти. Измежду 24-инчовите LED TV,според Вас, дали сега има по-добър избор от този http://www.technopolis.bg/b2c/detail...1981End;saplb_*=(J2EE7368800)7368852

  18. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #30

    Re:Предложения за телевизор?

    Това ми прилича на компютърен монитор с тунер ! Вземи си нормален ТВ за същите пари !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Букшелф тонколони - предложения?
    От regned във форум Тонколони
    Отговори: 14
    Последно: 03-02-13, 17:31
  2. Отговори: 5
    Последно: 15-12-12, 22:04
  3. Отговори: 3
    Последно: 19-10-11, 21:13
  4. ИНТЕРЕСНИ GPS ПРЕДЛОЖЕНИЯ
    От thunder77 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 12-10-10, 11:48
  5. Отговори: 1
    Последно: 01-10-08, 13:34

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе