Страница 20 от 98 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно
Резултати от 286 до 300 от общо 1470

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2011 - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #286

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Честито и безаварийно ползване дългооо време !
    При Панасоник се забелязва значително развитие на плазмената технология и това е добре !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #287

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от skydancer
    Силна препоръка към Технополис The Mall! С разбиране и уважение получих необходимото обслужване. Управителят е гъвкав и възпитан човек. А продавач консултанта беше на нужното ниво. Скромно, знаещо и умерено момче. Казва се Йордан - Данчо. Застъпи се и организира доставка на фабрично запечатан кашон. Преди самата покупка доста прилично ме напътстваше. Понаучих от него някой пикантни нещица.
    Мол, пазаруване, пикантни нещица - звучи ми като "Сексът и градът"

    Честито!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    11
    #288

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    skydancer, честито!

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    55
    #289

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Мол, пазаруване, пикантни нещица - звучи ми като "Сексът и градът"

    Честито!
    Нали В интерес на истината, малко е неловко. Факт е, че паркирах на нивото точно над самия магазин. Но на излизане от него, човек започва да се разминава с хорица носещи торбички с купени парцалки, а ти буташ количка с телевизор.. Едно такова е малко странно. Добре че асансьора е точно на 50м от Технополис, та успяват да ти се позачудят 10-20 души максимум.
    От друга страна, ние ганьовците сме си малко келеши и обичаме така като си купим нещо, хубаво да видят всички и да ни завидят. Може би за всеки, който търси някаква публичност на покупката си, мола е точното място Сега върви разправяй, че си си купил телевизора от мола, защото ти е най-близо до офиса, та и моята работа такава

    Благодаря за честитките. Ще се опитам с времето и аз да допренеса с нещо на форума (един вид - надявам се скоро да се ориентирам по-добре с връзката лаптоп-рисийвър-телевизор).

  6. Member Аватара на Bivola
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    547
    #290

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Абе на мене ми е чудно в тия вериги магазини,не си ли виждат продавачите какви са?Нямат ли управителите поглед върху нещата,нямат ли тайни клиенти или някакъв контрол?Не искам да обиждам хората,все пак се опитват да си изкарват хляба честно,ама може би едно 70% са просто "пълнеж" и не стават за тая работа.Лошото е,че нямата и желание...за маниери да не говорим.Знам,че не му е тука мястото,ама...

  7. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #291

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    При тези заплати (виж по форумите) малко кадърни хора ще се съгласят да работят там. Аз например не бих.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,375
    #292

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Те заплатите навсякъде са ниски! Поне продавачите си знаят работното време (нямат денонощни смени) и не обикалят половин България... както е в някои телекоми!

  10. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #293

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Bivola
    Абе на мене ми е чудно в тия вериги магазини,не си ли виждат продавачите какви са?Нямат ли управителите поглед върху нещата,нямат ли тайни клиенти или някакъв контрол?Не искам да обиждам хората,все пак се опитват да си изкарват хляба честно,ама може би едно 70% са просто "пълнеж" и не стават за тая работа.Лошото е,че нямата и желание...за маниери да не говорим.Знам,че не му е тука мястото,ама...
    постоянно има тайни клиенти...
    няма да навлизам в подробности (има прекалено много какво да се каже) но никак не си прав защото точно въпросните управители и до по голяма степен тези над тях направиха така че голяма част от кадърните хора да си тръгнат
    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    Те заплатите навсякъде са ниски! Поне продавачите си знаят работното време (нямат денонощни смени) и не обикалят половин България... както е в някои телекоми!
    денонощни не но по 12 часа има

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #294

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Gena_bs
    Те заплатите навсякъде са ниски!
    Тотално минавам офтопик, но горенаписаното не е оправдание. Хайде понеже в Индия мизерстват и ние да работим за 500 лв. Ами няма да стане тая работа. След време и тук хората ще започнат масово да могат да се самооценяват колко заслужават реално, а не както сега да се съгласяват на всичко и съответно работодателите преобладаващо да са наясно, че могат лесно да си намират черноработници за без пари. Впрочем, това че хората започват да имат представа колко струват може би е причина да се създава впечатление, че магазините са пълни с "мързели" и "некадърници". Просто тези, които са кадърни и не ги мързи са се сетили, че не струват 500 лв. заплата.

    За да не ме разбере някой погрешно, въобще не говоря конкретно за ТМ, ТП или нещо такова а по принцип (но това се отнася и за тях, тъй като и те са в българската действителност). Нито пък работя за тях или имам каквито и да е отношения с тях (освен че съм си купувал неща оттам).

  12. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,375
    #295

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    LanceLink,
    Не искам да обиждам никого от тези магазини и въобще "пчеличките" у нас! познавам доста кадърни момчета и момичета от тези вериги, които се изнесоха оттам в последните 5-6 години. заради шуробаджанащина и ниски заплати.
    А иначе хората си се оценяват достойно при кандидатстване за нова работа! Проблемът е, че като "манна небесна" им дойде на повечето "работодатели" предизвиканата криза.
    Не мога да влизам в подробности, но давам реален пример от предната седмица. Човекът си кандидатства, одобряват го, стига до интервю и последно го питат за очакванията му за заплатата. Напълно в реда на нещата той си иска 3200лв. за отговорна позиция от средно ниво. Да, ама "мениджърите" са определили таван от 1200лв. бруто, в което влизат пикливите 60лв. за храна и "здравно осигуряване". Естествено човекът едва не получава херния от смях и си тръгва.
    А иначе изискванията са като за CERN или NASA... И после реват по платените БГ телевизии, че не можели да намерят подготвени специалисти в БГ!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    37
    #296

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Здравейте
    Искам да попитам дали ще навреди по някакъв начин на телевизора ако ползвам стабилизатор на напрежение от старите.
    Е.. не е от най старите, марката му е "Стабитрон-350".

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #297

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Не би трябвало да има проблем , ако самия стабилизатор е изправен ! Но защо ти е , имаш проблеми с качеството на тока ли ?

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    37
    #298

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Не
    просто... предохранителни мерки

  17. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #299

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Тогава нямаш грижи , но това чудо не жужи ли или да бръмчи ?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2008
    Мнения
    37
    #300

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Не малко по нов тип е регулирането става чрез транзистори , не че няма траф вътре
    е, когато напрежението играе се чува някакво прещракване но иначе не се чува

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 20 от 98 ПърваПърва ... 1018192021223070 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1360
    Последно: 16-06-11, 09:46
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе