Страница 21 от 98 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно
Резултати от 301 до 315 от общо 1470

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2011 - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #301

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Има траф и релетата превключват различните му напрежения - аз ползвам такъв на цялата техника от 22 години

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #302

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Тъкмо се опитвах да предвидя кой ще е следващия BEST BUY телевизор на пазара, а той се появил:
    Toshiba 40XV733 - 850 лв. !

  4. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #303

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    След като почти няма Самсунг 40С650 , следва да изчистят и тази Тошиба , то сигурно и от нея няма големи наличности !

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,499
    #304

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    тестови заливки /едноцветните ги ползвайте за проверка на изгорели пиксели и равномерноста на подсветката/
    http://www.fullhd.gr/articles/tech/8...-patterns.html


    Ето и една интересна статия
    http://www.filmmaking-careers.com/film-production.html
    http://wesleytech.com/1080p-24p-blu-...explained/392/
    http://www.adamwilt.com/24p/#Introduction
    http://rarevision.com/v1/articles/slow_motion.php


  6. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    4
    #305

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Здравейте,

    Преди месеци ми изгоря t-con борда на "стария" от 2007г. lcd samsung и излезе нуждата от нов телевизор.

    Дайте препоръка за телевизор /вид, марка, размер/.
    Стаята е северна, нормално разстояние /диван - tv/ около 3 метра. Гледа се цифрова tv, hd и bluray от pc и по някоя игра също от pc. Най-важно ми е изображението /добър панел и процесор/, без разни екстри като интернети, видеоплеари, камери и др. /с две думи един хубав монитор - има ли изобщо такова животно?/. Цена приблизително до 1500лв.

  7. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #306

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Welcome !

    Размер , не по-малко от 40" ! То вече тези екстри май са стандарт при по-новите модели ! Самсунг С серия са добри , но вече трудно се намира " запечатка " , Тошиба XV серията е пак така , има и не лоши модели на Шарп , но са по-скъпи !
    LCD или LED LCD ? Ако не играеш много игри става и плазма ! А иначе си има и хубави монитори !

    И защо питаш по тоя въпрос в темата за Панасоник ?

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jul 2011
    Мнения
    4
    #307

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    На там съм се насочил май.
    Пък нещо недолюбвам самсунг напоследък.
    И за други "вещи" нямат резервни части.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    141
    #308

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Тъкмо се опитвах да предвидя кой ще е следващия BEST BUY телевизор на пазара, а той се появил:
    Toshiba 40XV733 - 850 лв. !
    "Време за реакция - 6 ms" -- дали не "маже", имаш ли преки впечатления от телевизора?

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #309

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от iwod

    Пък нещо недолюбвам самсунг напоследък.
    То и затова има доста голям избор на марки и модели на пазара у нас , но Самсунг може би се продава най-много , но това нищо не значи ! До 1500лв има достатъчно добри модели , просто трябва да се разходиш по-магазините и да си набележиш нещо като за начало и после ще помагаме с каквото можем ! Виж LG , Panasonic , a защо не и другите - Филипс , Сони , Шарп !

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #310

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от mitko414
    "Време за реакция - 6 ms" -- дали не "маже", имаш ли преки впечатления от телевизора?
    Най-доброто за тия пари /че и за повече /-като изключим някои недомислици като ергономия и меню си е много добър ТВ -на СД се справя перфектно и на ХД също. Може да се появят вибрации при усилване на звука и цифровия тунер иска качествена кабелна /има си стандарти ,но доста кабеларки не са и чували за тях /

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #311

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от mitko414
    "Време за реакция - 6 ms" -- дали не "маже", имаш ли преки впечатления от телевизора?
    "Времето за реакция", което го пишат, няма нищо общо с това, което реално показва (това важи за всички телевизори). Същото важи и при мониторите!

    Впечатления имам съвсем преки от телевизора - "самсунгоподобно" изображение (поради самсунг панела), тоест дълбоко черно и висок контраст, съчетано с добри екстри като мрежа и MCFI. Като не искаш да "маже" си включваш MCFI. Има го. Впрочем, не ползвам MCFI и ни най-малко не ми липсва. "Мажат" доставчиците на телевизия, в общия случай.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2007
    Мнения
    141
    #312

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Благодаря за отговорите.

    Имам известен опит с монитори и ми е ясно как различните производители "смятат" по различен начин времето за реакция, затова питах за преки впечатления.

    Още веднъж

  16. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    90
    #313

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Здравейте,бихте ли ми дали мнение и съвет за въпросния телевизор,с какъв панел е и "струва ли си" PHILIPS-32PFL4606H?Също така молбата ми е посочете и други модели и производители ако са по-добри според вас,задължително 32" бюджет до 800лв,пряко сили и малко отгоре,но само ако силно си заслужава.Ще се гледа предимно SD телевизия и някой и друг филм от плеър.

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,499
    #314

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от iwod
    На там съм се насочил май.
    Пък нещо недолюбвам самсунг напоследък.
    И за други "вещи" нямат резервни части.
    PANASONIC TX-P42G30E - плазма
    SONY KDL-40EX520AEP
    LG 42LV3550 LG 42LV375S

    Цитат Първоначално публикувано от mitko414
    Благодаря за отговорите.

    Имам известен опит с монитори и ми е ясно как различните производители "смятат" по различен начин времето за реакция, затова питах за преки впечатления.

    Още веднъж
    Мазането зависи и от получаваният сигнал
    http://www.google.bg/search?q=motion...Q&ved=0CDsQsAQ

    Цитат Първоначално публикувано от goiko
    Здравейте,бихте ли ми дали мнение и съвет за въпросния телевизор,с какъв панел е и "струва ли си" PHILIPS-32PFL4606H?Също така молбата ми е посочете и други модели и производители ако са по-добри според вас,задължително 32" бюджет до 800лв,пряко сили и малко отгоре,но само ако силно си заслужава.Ще се гледа предимно SD телевизия и някой и друг филм от плеър.
    Все още не знам кави матрици поставят в новите 32" модели - вероятноста е 50/50% Sharp или LG

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    12
    #315

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Искам да сменя стария 720П телевизор с нов 40", но на него активно се играе с плейстейшън.
    Кажете хубав модел който да няма забавяне при игри и да има що годе хубави екстри.
    Гледах Шарп, но лъскавия дисплей ме притеснява, ако е като при ноутбуците, нищо няма да се вижда през деня.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 21 от 98 ПърваПърва ... 1119202122233171 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1360
    Последно: 16-06-11, 09:46
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе