Страница 5 от 98 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1470

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2011 - част 2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    2
    #61

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Смея да не се съглася с gnf, понеже на Техномаркет тенденциозно им дефектира техниката и ако нямате познат управител, както повечето от нас, директно си оставате с нещо, което прекарва системно повече време по сервизите, отколкото във вас. Та от цялата случка най-неприятното е че горепосочената верига магазини продават дефектна стока.
    Доколкото за останалите МЕТРО и Технополис съм останал, може би с грешното впечетление че техниката им е по-надеждна. Много бих се радвал ако още някой изкаже някакво мнение по въпроса.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #62

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от gargara1
    Здравейте, бих искал да се допитам до вашето мнение понеже съм си харесал телевизор от МЕТРО - TOSHIBA 42SL738G 994лв.
    Споделете, моля ви, за вашите впечетления от гаранционният сервиз и т.н. На първата страница на форума изрично пише да не си купуваме телевизори от там....
    Не съм писал да не купувате от там, а че законът за защита на потребителя не важи за стоки закупени от Метро - все пак купувате на името на фирма

  4. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #63

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    То е ясно, че цялата история с дефектната бройка е неприятна. Но катализатора за купуването на този ТВ е бил (поне аз така разбрах) финала за ШЛ и накрая да не можеш да му се насладиш на новото LCD е също толкова неприятно. Нали в крайна сметка всичко около ТВ е завършило с happy end

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    44
    #64

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Кой от двата да избера:

    http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-p42s20e

    http://www.technomarket.bg/products/...oshiba-40vl748

    може и нещо друго да 1000 лв. кооето да си заслужава.

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #65

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Колега , как да ти помогнем като тези ТВ-та са различни като технология и всеки си има предимства и недостатъци ! Какво ще се гледа - телевизия , филми , игри ще има ли , стаята колко е светла , и т.н. все дребни неща , но си имат значение !

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    44
    #66

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от civica
    Колега , как да ти помогнем като тези ТВ-та са различни като технология и всеки си има предимства и недостатъци ! Какво ще се гледа - телевизия , филми , игри ще има ли , стаята колко е светла , и т.н. все дребни неща , но си имат значение !
    Ами ще се гледа най вече спорт и филми .Гледам пакета на Булсат и също така чуждите пакети на Скай.Благодаря предварително .

  8.  
     
  9. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #67

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Milen84
    Кой от двата да избера:

    http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-p42s20e

    http://www.technomarket.bg/products/...oshiba-40vl748

    може и нещо друго да 1000 лв. кооето да си заслужава.
    Тошиба 40VL748G има предпазно стъкло пред панела , което го прави сравним с плазмите като отражателност ,иначе има отлична обработка на сигнала и си заслужава парите. Плеъра чете HD XviD,MKV ,обаче не поддържа DTS звук(трябва да се преобразува АС3), субтитрите трябва да са на UTF8 енкодинг иначе в srt не тръгват. Вчера на Цариградско ги купуваха доста и мисля ,че скоро ще се изчерпят бройките.

  10. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #68

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    И аз ходих преди няколко дни да огледам 40VL748 по-внимателно. Това стъкло определено може да е проблематично, наистина е като при евтините плазми. Плейърът въобще нямаше никакви други възможности освен "СНИМКИ". Иначе флашката я виждаше, папките ги показваше, но вътре - празни. Само снимките бачкаха.

    ПП. Явно съм забол флашката в USB2, което поддържа само снимки.

  11. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #69

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    И аз ходих преди няколко дни да огледам 40VL748 по-внимателно. Това стъкло определено може да е проблематично, наистина е като при евтините плазми. Плейърът въобще нямаше никакви други възможности освен "СНИМКИ". Иначе флашката я виждаше, папките ги показваше, но вътре - празни. Само снимките бачкаха.
    Чете си всичко ,което описах по-горе , но единият продавач също в началото го пусна само до снимки , намеси се друг ,който го пусна без проблем .Сравнявахме и на SD(отлично се справи) и HD.
    Единствено отражателноста , го прави неудобен за осветени с директна светлина помещения , но въпреки това се вижда по-малко блик от евтините до средни модели плазми. Абе то вече почти всички LED модели лъщят освен тези на LG и Panasonic.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #70

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Бройките в страната вече са наполовина спрямо това което беше в миналата събота.
    Доста ги купуват, по големите складове вече почти няма бройки.
    Ако искате купувайте го до като има.
    И аз се чудя дали да си взема един такъв.

  13. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #71

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    zdravko_dimitrov1986, ако помещението ти не е осветено като операционна или можеш да контролираш директните източници на светлина , го взимай !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    15
    #72

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Ще пусна утре запитване до баш шефа китов каква отстъпка ще ми дадат и може да си го взема.
    Само да споделите с каква матрица е точно.
    Поздрави и благодаря предварително.
    Иначе ще стои в стая и прозорците ще са точно зад него но имам щори и това не е проблем.
    Но моделчето 42сл738 вади по хубава картина, срявнавам ги в магазина и по ми харесва.

  16. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #73

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Чете си всичко ,което описах по-горе , но единият продавач също в началото го пусна само до снимки , намеси се друг ,който го пусна без проблем .Сравнявахме и на SD(отлично се справи) и HD.
    Единствено отражателноста , го прави неудобен за осветени с директна светлина помещения , но въпреки това се вижда по-малко блик от евтините до средни модели плазми. Абе то вече почти всички LED модели лъщят освен тези на LG и Panasonic.
    Сега забелязах в упътването, че USB2 поддържа само снимки (USB1 поддържал и видео) и вероятно тази грешка съм допуснал. Явно ще се ходи пак за бъзикане.

  17. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #74

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от zdravko_dimitrov1986
    Ще пусна утре запитване до баш шефа китов каква отстъпка ще ми дадат и може да си го взема.
    Само да споделите с каква матрица е точно.
    Поздрави и благодаря предварително.
    Иначе ще стои в стая и прозорците ще са точно зад него но имам щори и това не е проблем.
    Но моделчето 42сл738 вади по хубава картина, срявнавам ги в магазина и по ми харесва.
    По принцип на модели в промоция трудно дават още отстъпка , а и този модел е много намален , но опитай. Матрицата в 40VL748 е S-PVA Samsung ,а в 42SL738 S-IPS LG . Действително 738 има много добра картина въпреки ,че няма доста от нещата в 748- Resolution+ , Auto View, DVB-S2 сателитен тунер , видео през USB и др.
    Цитат Първоначално публикувано от Lance
    Сега забелязах в упътването, че USB2 поддържа само снимки (USB1 поддържал и видео) и вероятно тази грешка съм допуснал. Явно ще се ходи пак за бъзикане.
    Точно така , през единия USB плейва видеото .

  18. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #75

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2011/ръководство на първа страница

    Здравейте,много ми доставя удоволствие де чета мнения от професионалисти като повечето от вас.Скоро ще купувам телевизор,та се зачудих всеки говори за характеристиките:числа,букви,номера,и тем подобни...Но тоя телевизор (дадения)някой замислили се дали с обикновенно око би хванал разлика от например :матрица,подсвтка,разстояние за гледане и тем подобни.Та да си кажем ама примерно, 42 инча да се гледа от 3-3.5 метра.....Е защо от 5-6 метра няма да се вижда ли кво..Не искам да обидя никой,много се кефя на всички в форума,и да ми прости някой ако съм го засегнал..ПРОФЕСИОНАЛНО...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 98 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 1360
    Последно: 16-06-11, 09:46
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 19:30
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 21:00
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2007
    От LUDIA във форум Телевизори
    Отговори: 3340
    Последно: 31-12-07, 17:35
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 14:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе