Страница 14 от 106 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследноПоследно
Резултати от 196 до 210 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #196

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    3ч. чакахме на опашка за 40Д550 за 799лв. на един приятел в ТМ Пловдив естествено- мостра ама поне доказано , че бачка

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    16
    #197

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от emanchev
    ТМ на бул Евлопа София нещо страшно е всичко се купува огромния паркинг е пълен и отвън от двете страни на магистралата е пълно с коли На касите се чака по няколко часа Такова нещо до сега в България не е имало
    E нали и аз същото писах преди тебе

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #198

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Да бе, до колкото видях има оферти и то изгодни - жалко, че сайта не работи. Вчера линка, дето го бяхте пуснали даваше възможност да търсиш по продукт, а сега са само страници и много трудно се открива точно това, което търсиш... Най ме е яд, че телевизора дето си го купих сега е с 200 лв по-евтин от преди месец и от промоционалната му цена

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    Стара Загора
    Мнения
    115
    #199

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Пари нямало !!! Криза било !!! Народа граби,все едно е без пари. Чак пък толкова редене по опашки... Луда работа !

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    16
    #200

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от ivelin1980
    Пари нямало !!! Криза било !!! Народа граби,все едно е без пари. Чак пък толкова редене по опашки... Луда работа !
    Ами верно си е .
    Ние купихме един малък кухненски робот, ама наистина имаше нужда, но такива реплики имаше, че на човек ум да му зайде.
    Според мен поне имаше три групи хора
    1. Наистина имащи нужда от нещо
    2. Да не изпуснат далаверката /то няма лошо/, но черната и бялата техника хич не са добра инвестиция, цените падат
    3. Дошли ей така, щото и другите са там /писна ми от въпроси, ама това колко го купихте/, като тук включвам и зяпачите.

    Иначе имаше добри оферти, но и доста празни стилажи .

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #201

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    В белите държави отдавна я прилагат тази схема с чистене на залежала продукция, но тук се чака предфалитно състояние, за да разбереш как се прави бизнес.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #202

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    е те нали техното са с нов собственик или иска да започне на чисто или ще затваря.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    16
    #203

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Майки с дечурлига викайки и тичащи на всякъде,разпиляни кашони и прашасали промо боклуци,ухание на чесън и мустакати чичковци едвам сдържащи се да се думнат в гърдите и да изревът БУЛГАР ..БУЛГАР
    Имате желание да гледате този филм ..Добре дошли на битака в Техмомаркет

  11. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #204

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Признавам си, че имаше някои наистина изгодни предложения... но ги изтървах... отидох вчера към 16-17 ч. и моделите към които се бях ориентирал вече ги нямаше... и беше странна гледка, как по иначе препълнените редици с техника, има празни места само с висящи кабели - очевидно народа беше изкупил дори мострите.

    И все пак наистина ми е интересно какво породи тази разпродажба. Чак не ми се вярва, мениджмънта на "Техномаркет" толкова да се подобрил и да е почнал да прилага практиките на т.нар по-горе "бели държави"... По-скоро винаги са работели с малко намаление на цените на старите модели + по-високи цени на новите, така че който каквото е склонен да плати - т.е. "win-win" ситуация - реализират си добри печалби и от новите и от старите.

    Някои от възможните причини за които се сещам:
    1.) Да си пробутали стоки с "леки забележки" и мостри износени от употреба. В тази блъсканица едва ли предирчивите клиенти са били в добра позиция, защото идва някой чичко с парите и отнася нещо, преди някой да го изпреварил в "треската".
    2.) Самия "Техномаркет" да има някакви финансови проблеми и наистина да е бил принуден да разтика част от стоката за кеш.
    3.) Вариция на предната причина - по принцип да продават стоките с такива големи надценки от типа на 20-30-40 % и сега просто принудени от някаква причина да го утикват около себестойността им.
    4.) Чисто психологическа игра - пускат няколко модела на изгодна цена, но в ограничени количества, но фокуса е в разпродажбата на старите. Като отиде чичкото (лелката) с парите в джоба му се казва - "Съжаляваме, но поради изключителния интерес това което търсите свърши, но има ето там един друг модел с почти същите параметри". И в цялата треска, едва ли можеш наистина да направиш сериозен преглед на това какво ти предлагат и вземаш предложената стока.

    По-скоро си мисля че е последното.... Чак не мога да си представя, че ще са разпродали например всички модели на Самуснг 40D5000, 40D5003 и 40D5500, както ми обясняваха вчера... по-скоро са пуснали например по 5 бройки от тях и след това са минали на препоръки за други "заместители"... Това си мисля, че най-лесно ще се разбери, защото ако отида другата седмица и видя на щанда тези модели, значи целенасовено са скрити за продажба на промо цените...

    Та това си мисля аз, някой може да има друга идея за причината за тази промоция ? :-D

  12. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #205

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Еми целта на промоцията е точно такава , да се освободят от мострите , някой от които са вече на няколко години . Съмнява ме да е продаден запечатан телевизор и др.стоки от магазина и в това няма нищо лошо , все пак те отдавна са втора употреба и дано и за в бъдеще продължат по този начин да се освобождават от мострите а не със лъскави списания . А и нали както казваш има празни места по рафтовете - трябва им за новите модели .
    И все пак предпочитам да има такива намаления за мостри отколкото да се пазаря с управителя за 5% отстъпка и те да ме убеждават че вчера е бил изложен - за мен вече е втора употреба

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #206

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    в ТМ Пловдив имаше мостри по на 3г. нколко плазми от Ц и Б серия и няколко ЛЦДта в 11ч бяха на витрините а в 17ч се върнахме да си търсим кабела за 40Д550 , че го нямаше в кашона и по щандовете на самсунг имаше само ЕС 7000/8000 луди хора а един как го нахендриха с една 42LW659, казали му,чe 1100лв и чака пред мен 3ч на опашка за каса и накрая се оказа , че треа да плати 1500лв. и тоз го плати само щото е чакал на опашка.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    42
    #207

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Van Basten
    .....
    По-скоро си мисля че е последното.... Чак не мога да си представя, че ще са разпродали например всички модели на Самуснг 40D5000, 40D5003 и 40D5500, както ми обясняваха вчера... по-скоро са пуснали например по 5 бройки от тях и след това са минали на препоръки за други "заместители"... Това си мисля, че най-лесно ще се разбери, защото ако отида другата седмица и видя на щанда тези модели, значи целенасовено са скрити за продажба на промо цените...
    Определено имаше стоки под доставната им цена. Друг е въпросът новите собственици на каква цена са ги придобили, купувайки веригата магазини, т.е. тяхната "доставна цена" вероятно е друга.
    Аз си пожелавам в резултат на промоцията новите модели да са с по-ниски въвеждащи цени.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #208

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от robobug

    Аз си пожелавам в резултат на промоцията новите модели да са с по-ниски въвеждащи цени.
    Хм, по-скоро обратното - по-високи вероятно ? :rolleyes:

    Ако наистина са разпродали моделите от 2011 г. (и по-старите), просто ти казват - "Ето имаме от 2012, вярно скъпички са, но други няма..."

    P.S. То ми се струва, че новите така или иначе вече ги вкараха и "въвеждащите" им цени са ясни... поне на Самсунг гледам вече има много модели от "ES" и "EH" сериите...

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #209

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от pilot
    В белите държави отдавна я прилагат тази схема с чистене на залежала продукция, но тук се чака предфалитно състояние, за да разбереш как се прави бизнес.
    Има и хората знаят кога да го правят.
    http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%...D0%90%D0%A9%29
    http://en.wikipedia.org/wiki/Black_F...%28shopping%29
    В магазините им има залежала стока за милиони и сега решиха да разкарат част от нея.

    Като ви чета постовете голяма лудница е било...
    Отдавна си мислех да направя таблица със старите залежали модели...На сайта им има такива на по 6-7 години...В Понеделник ще отделя 40 минути да я направя, че някой да не се набута.

  18. Senior Member Аватара на estqwerty
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    3,261
    #210

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    офф
    от : http://www.capital.bg/biznes/kompani...a_sobstvenost/
    "... 2010 заемът на дъщерното му дружество TechnomarketDomo към Raiffeisen Zentralbank възлиза на 37.5 млн. евро. Година по-рано задължението е било почти три пъти по-голямо и се е равнявало на 81 млн. евро. Падежът е бил през 2014 г., а лихвата Euribor плюс 4%.
    "Намери се банка, която да изкупи с дисконт продавания от Raiffeisen дълг. ..."

    май не са си плащали и новият собственик чисти стока за кеш.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 14 от 106 ПърваПърва ... 412131415162464 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе