Страница 15 от 106 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно
Резултати от 211 до 225 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #211

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Сега бях в един от пловдивските Техноментели... Техномаркети, де, и питах за 799-левовия LG 47LD650, който бяха обявили вчера в интернет. Оказа се, че някой го е купил вече, обаче момчето, с което говорих, се обади някъде да пита за модел и каза нещо интересно - "Може да ви намерим и за вас един такъв, но ще отнеме ден-два и ще трябва да го купите на по-висока цена". Да не се окаже, че всъщност "крият" някои от моделите, за да изцоцат повече пари от тях, а същевремнно да си правят евтина реклама с ужким огромните намаления...

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #212

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Доколкото аз схващам промоцията бе само за петък 13.На теб са обещали да ти намерят мостра на LG 47LD650 само ,че от магазин в другия край на България за това ще чакаш няколко дни и съответно цената друга-понеже вече не е в промоция модела.Нищо не крият

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #213

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Намалението е за вчера и днес, до изчерпване на количествата. Пише си го черно на жълто и в интернет страницата на Техномаркет, и в листовките им, които можеш да си вземеш от магазина. Нито днешният ден е изминал, нито е изчерпан, щом все пак го имат някъде, откъдето да дойде до няколко дни... На теория можеше да го взема с интернет поръчка, само че те предвидливо са го махнали от списъка (вчера сутринта в 6, преди отварянето на Техномаркет, го имаше) и... ни така, ни иначе

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #214

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Не съм се интересувал колко дни трае намалението.Но щом им се води наличен значи е на две места 1- сервиза и след като отстранят дефекта го пускат в продажба 2 митнически склад -това важи само за нови модели в противен случай виж точка 1.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    16
    #215

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Чета мнения за разпродажба на 3 дори 5 годишни стоки. Може, но LW серията на LG е от 2011, така че нека поне веднъж сме и обективни, а не просто мрънкащи и търсещи под вола теле. Евала на тия мишоци, щом го направиха. Как извъднъж и в Зора и в Технополис лъснаха с по 7% намаления.
    Всичко що е в полза на потребителите трябва да се адмирира.

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #216

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Не съм се интересувал колко дни трае намалението.Но щом им се води наличен значи е на две места 1- сервиза и след като отстранят дефекта го пускат в продажба 2 митнически склад -това важи само за нови модели в противен случай виж точка 1.
    Хм, всъщност и това звучи логично като причина за забавяне на доставката Замислих се и още нещо одеве - когато си купуваш телевизор, в гаранционната карта пише "Състояние - Нов", но дали пишат същото и на мострените бройки? Не съм чувал да слагат надпис "Ползван" или "Мостра", а и според ЗЗП, мострените или отремотнираните бройки задължително трябва да са обозначени като такива и да са на обособен щанд...

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #217

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от jul72
    Чета мнения за разпродажба на 3 дори 5 годишни стоки. Може, но LW серията на LG е от 2011, така че нека поне веднъж сме и обективни, а не просто мрънкащи и търсещи под вола теле. Евала на тия мишоци, щом го направиха. Как извъднъж и в Зора и в Технополис лъснаха с по 7% намаления.
    Всичко що е в полза на потребителите трябва да се адмирира.
    Съгласен съм. И аз бях скептично настроен, особено след като надуха цените със около +200 лв. на цените в седмицата преди петък... но покрай залежалата стока наистина имаше и нови продукти. При Самсунг имаше не само модели 2011 г., но дори и от 2012 г., което наистина ме удиви... Наличието на модели от 2012 г. пък тотално ме озадачи - не виждам логика... освен наистина да "Техномаркет" да имат някакви финансови проблеми ?!?

  10. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #218

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Van Basten
    Съгласен съм. И аз бях скептично настроен, особено след като надуха цените със около +200 лв. на цените в седмицата преди петък... но покрай залежалата стока наистина имаше и нови продукти. При Самсунг имаше не само модели 2011 г., но дори и от 2012 г., което наистина ме удиви... Наличието на модели от 2012 г. пък тотално ме озадачи - не виждам логика... освен наистина да "Техномаркет" да имат някакви финансови проблеми ?!?
    Кого би го интересувало, дали имат или не, ако пускат модели 2012 на добри цени? Казвам на добри, ако наистина са такива, понеже не съм запознат.

  11. Member
    Тук е от
    Jun 2011
    Мнения
    338
    #219

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Това, че е пишело за намаление на модел телевизор от 2012 година, въобще не означава, че намаление има! Представи си, че цената му е умишлено надута в България (спрямо тази в "белите държави" в ЕС) и след това я виждаш задраскана и отдолу се мъдри гордо "изгодно намалената цена". Преди месец и нещо си бях набелязал от Технополис SAMSUNG LE-32D450, който допреди "7-процентното намаление" беше 599 лева, а сега гледам, че със 7-те процента великденско лъженамаление цената му вече е... 603.57 лева - просто, защото са му надули "нормалната цена" до 649 лева! Схващаш идеята!

  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    122
    #220

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от botev4o
    Това, че е пишело за намаление на модел телевизор от 2012 година, въобще не означава, че намаление има! Представи си, че цената му е умишлено надута в България (спрямо тази в "белите държави" в ЕС) и след това я виждаш задраскана и отдолу се мъдри гордо "изгодно намалената цена". Преди месец и нещо си бях набелязал от Технополис SAMSUNG LE-32D450, който допреди "7-процентното намаление" беше 599 лева, а сега гледам, че със 7-те процента великденско лъженамаление цената му вече е... 603.57 лева - просто, защото са му надули "нормалната цена" до 649 лева! Схващаш идеята!
    Ами не знам - със сигурност цените в България са по-високи, което е една друга тема. Факт е обаче, че моделите от 2012 г. на Самсунг - 40", бяха на цена 1000-1100 лв. (в пълна подръжка на USB, oтворен браузър и разните там други екстри), при положение, че до преди 1 месец, за тези пари можеше да се вземе само базов модел (D5003) дори без USB video...

    Бях толкова изненадан, че не ми остана време да реагирам - в смисъл отидох сравнително късно в Техномаркет и като видях моделите, някак си ме беше страх да купя без да съм попрочел за тях в интернет (може би съм тъп, защото 99 % от останалия народ просто купуваше без да се замисля много... ), т.е. изтървах изгодна покупка, но това пак е една друга тема...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2012
    Мнения
    21
    #221

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Днес в сайта на Техномаркет забелязох, че част от промоционалните стоки продължават да са намалени, но само при онлайн покупка.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #222

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.


  16. prm
    prm е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    13
    #223

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Та какъв ти е проблема svetlio1 ?

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #224

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Никакъв ,но 830лв са си сериозна разлика ,за да е в ред всичко.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    78
    #225

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Ами и аз си закупих един монитор/телевизор от промоцията - вярно, че не беше от най-големите намаления, но за 200 лв - ЛЦД монитор 22" Самсуг Full HD 1920/1080 с тв тунер DVB-C/T, входове каквито си поискаш...има и дистанционно... (Само стойката не ми харесва много, но не е болка за умиране) за мене си е прекрасна сделка... Пък и две години гаранция - мисля си, че добре съм се справил... Преди месец си взех Д6000, който с промоцията беше 1300, а сега същия бе пуснат на 1100... Модели от 2012 бяха на 1300-1350...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 15 от 106 ПърваПърва ... 513141516172565 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе