Страница 5 от 106 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #61

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Конкуренцията https://www.megalan.bg (тоест М-тел) е и тя една конкуренция, нямам думи.
    За да ми предложат, това което имам сега от Нет1 за 30 лв., ще ми искат 43 лв. и ОЩЕ 20 лв. за HD телевизии. Тоест ШЕСТДЕСЕТ И ТРИ ЛЕВА.
    Мерси за добрата конкуренция

    Едно време им бях абонат, докато бяха Мегалан, и бяха супер! Сега са М-телгалан.

  2.  
     
  3. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #62

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Икономичен ТВ пакет & 30 Mbps интернет им е доста изгоден - 6 месеца по 10 лв плюс 18 месеца по 20 лв. Защо да им плащам повече - през Интернет имам достъп до хиляди всякакви телевизии.

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    7
    #63

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    По-лошо предложение от ТЕХНОМАРКЕТ няма, Всичките съм ги купувал на ПРОМОЦИЯ. Каквото и да ви предлагат от там, е едно СКАПАНО Е. Имам познат, който ми сподели, как се разтоварва стоката (двама на камиона, хвърля се от камиона, падат на дъската лъзгат се до долу и от там се поемат от други двама).
    Закупени неща от мен от ТМ:
    1.TV Philips lcd - сменен 2 пъти, със същия модел (проблем с розово, опитваха, се да ме убедят че има розови пустини) и след това трети път с доплащане за по нов модел. естественно след 2 седмици скандали, сервизи и КЗП.
    2. Лаптоп MSI - три пъти за 2 години на сервиз (всичко му смениха - от дъно до дисплей) в момента няма гаранция и екрана както работи става целия бял.
    3. Два климатика панасоник RE12JKX i RE9HKE. При покупката държах и двата да са JKX, консултанта, ме убеди че били еднакви RE12JKX i RE9HKE. Единственно по формата на вътрешното тяло се различават. Да, ама не, RE9HKE е с компресор от дефектните серий DKE. Е вече не работи (компресор, счупена пружина)
    4. Съдомиялна МИДЕЯ - 1 месец след гаранцията термистор не изключва, от там висока температура и стопени колела на вътрешната кошница, както и са се заварили подвишните и части.
    5. Халогенна фурна - работи без грешка, но освен пилешки бутчета, всичко друго вътре става СУХО, като дъска.
    Едно, е ясно примоция в ТЕХНОМАРКЕТ, БЯГАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!!!!!!!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    68
    #64

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Радко,
    те продават същата тази стока, която се продава навсякъде. Това че тя не е качествена е друг въпрос. Сигурен съм, че и при следващата си покупка ще ги посетиш.

  6. Novice
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    7
    #65

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Warstomp по твоята логика няма измамници и далавераджий, всички продават едно и също. Когато ти отидеш там и те убеждават че има розови пустини, тогава ще ми обесняваш, какво продават и какво не. А че навсякъде са боклуци е ясно, но отношението след това при гаранциите е доста по-различно. Пример: ето с климатика, как може в фирмата дето е монтиран, след като няма профилактика отпадала гаранцията, а чрез друга фирма със същатата тази отпаднала гаранция, ще ми сменят компресора без пари. И не ми обеснявайте за профилактики и т.н. АА и поредната далаверка там с климатика, няма гаранционна карта уш е били дали на сервиза, ама сервиза нищо не ми е дал, освен бележката за монтаж, сега не искат да е преиздадат, а са длъжни. АААА и не съм само аз, познавам още доста хора който са си страдали, даже и повече от мен от тях, тъй че остани си със здраве. Аз си казвам моето менение, т.е. моя опит.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #66

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от warstomp
    Радко,
    те продават същата тази стока, която се продава навсякъде. Това че тя не е качествена е друг въпрос. Сигурен съм, че и при следващата си покупка ще ги посетиш.
    Не! Не е същата. Имам личен опит и информация от първа ръка. Самият факт, че конкурентите им започнаха собствен внос на Samsung продукти е достатъчно красноречив. К&К са си вносители и сами си доставят продуктите. Съвсем различни са въпросите от къде и за колко!

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #67

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    собственият внос означава само едно - КК са загубили ексклузивитета по отношение на марката за територията на България
    за причините можем само да спекулираме...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    96
    #68

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    В Карфур на Цариградско се продават телевизори Финлукс и Хитачи с ЛЪЖИ на етикетите. За страна на произход е написано Финландия - България и съответно Япония - България. Държа да отбележа че моделите им са правени в един и същи завод в Турция и нямат нищо общо с Финландия Япония и България. Това за пореден път ме убеждава че производителя Вестел или вносителя обичат да послъгват. За много хора е важно да се знае къде са произведени по причина че много хора не купуват турски стоки по различни причини. Ако аз реша да продавам салами от свинско месо в Турция и напиша че е от телешко смятате ли че турците като разберат какво съм им пробутал ще ми се радват?

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #69

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Не разбирам защо изливаш гнева си върху Вестел вместо върху Карфур?

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    121
    #70

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Предполагам защото Карфур преписват това което Вестел им е написал за стоката.

  13. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #71

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    radko1981

    преди години съм работил в ТМ на цариградско и то като складов работник това с дъските го няма никъде :D

    не си мисли че в който и да е склад ще "галят" кашоните

    за samsung съм на мнение че цените са им малко високи за България

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #72

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от plkochev
    Предполагам защото Карфур преписват това което Вестел им е написал за стоката.

    Имам телевизор Финлукс - никъде на кутията няма надпис, че е произведен във Финландия.
    Пише "произход: Европа" и то на лепенката на вносителя Зора.
    Относно предположението ти как Вестел са излъгали Карфур, че произвеждат във Финландия и Япония ми звучи малко като Дачия да излъжат, че произвеждат във Франция.

    Та, пак ти казвам не търси под вола теле. В конкретния случай Карфур са за .....

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    65
    #73

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Еййййй, големи майтапи преди малко в ТМ Казанлък, един човек си купува лаптоп и консултанта го моли: "Ще може ли с вашата покупка да си минем едни ваучери, защото ни ги дават ама само към някоя покупка можем да ги минем"
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328366523[/time]_________________________________________________

    P.S. защо понякога не дават веднага гаранционна карта, ами издават една временна и оригинала го издават по-късно: "като го получим"?

  17. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #74

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от kotarankat
    Еййййй, големи майтапи преди малко в ТМ Казанлък, един човек си купува лаптоп и консултанта го моли: "Ще може ли с вашата покупка да си минем едни ваучери, защото ни ги дават ама само към някоя покупка можем да ги минем"
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1328366520[/time]_________________________________________________

    P.S. защо понякога не дават веднага гаранционна карта, ами издават една временна и оригинала го издават по-късно: "като го получим"?
    Защото нямат оригинална гаранционна карта на Сони продукти примерно -където не са вносители те.В случая временно издадената карта няма да важи пред сервиза на марката.Продават продукта с тяхна /гаранция/ за да не изпуснат клиента.
    А колкото до ваучерите те се раздават на консултантите като бонус за направени продажби на определена марка.За това натискат да ти продадат марка за която знаят,че ще вземат бонус.Примерно предния месец им бяха спрени бонусите от Сони защото бяха продали много лсд модели на Тошиба Иначе ваучери получават за черна ,бяла техника и от Хюлет Пакард доколкото ми е известно-Има затворена група във фейсбук на служителите където се обсъждат тези неща всеки месец Така,че имайте едно наум с препоръките на консултантите.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2007
    Мнения
    80
    #75

    Re:Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    Защото нямат оригинална гаранционна карта на Сони продукти примерно -където не са вносители те.В случая временно издадената карта няма да важи пред сервиза на марката.Продават продукта с тяхна /гаранция/ за да не изпуснат клиента.
    Независимо дали си вносител или търговец, гаранционните карти си вървят със всяка отделна бройка, независимо от продукта. Търговецът само попълва гаранционната карта, а условията по гаранцията са определени от самия производител. ТМ нямат гаранционни карти на SONY (а и не само) по простата причина, че НЯМАТ SONY-та. Това какво предлагат за такива е съвсем различно нещо. Конкретен случай с подробни обстоятелства съм описал по-нагоре в тази тема. Та няма как да ти дадат оригинална гаранционна карта, защото просто SONY не им е дал такава. Все едно аз (или който и да е) да разполагам с оригинални, непопълнени бланки SONY. За втори път споделям с всички, за които има значение - по някаква причина Техномаркет не предлагат продукти на SONY, а техни имитации! Лично съм проучил информацията по въпроса и стоя зад твърдението си!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 106 ПърваПърва ... 345671555 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе