Страница 70 от 106 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,036 до 1,050 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,585
    #1036

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Страхотни сте! Изкупихте залежалата стока! Поне да беше на половин цена.
    ianpav_4444 одобрява това.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #1037

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    10% отстъпка в emag с код Discount за телевизори Samsung, LG, Philips и Sharp.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #1038

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    аз набарах един lg oled c8 55" за 2600лв от зора за 65" няма пари добре ли е да го зимам ли или да чакам други намаления ;едва ли ше намалеят още много ...

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #1039

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Не виждам смисъл да вземаш C8 при положение, че в момента може да вземеш B8 за 2429 от емаг с 10-те % дискаунт.

    А и нали не искаше олед?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #1040

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от SteFanoV29 Виж публикацията
    Не виждам смисъл да вземаш C8 при положение, че в момента може да вземеш B8 за 2429 от емаг с 10-те % дискаунт.

    А и нали не искаше олед?
    е са за 200 лв разлика в цената може да се прежали тоя c8 има alfa9 процесор а b8 има 7 , също по-широка стойка и добър звук мисля че 2600 са добри пари за c8 ;
    колебаех се между оледа и сони x900f ама много дигнаха цените на сонитата последно време искат над 3300 за 65 инчовия модел ...

  7. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #1041

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Единствената причина да вземеш C8 е заради дизайна и то ако няма да го слагаш на стена. Както и в друга тема написах, разликата в процесорите е минимална и едва ли ще се забележи при нормално гледане.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #1042

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Промото е супер, жалко само, че друсат клиентите си с безбожни лихви и то за кратки кредити до 1 година, има места където може да се вземе ТВ с малко по-висока цена и пак да ми излезне по-ниска крайната цена на изплащане...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #1043

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Промото е супер, жалко само, че друсат клиентите си с безбожни лихви и то за кратки кредити до 1 година, има места където може да се вземе ТВ с малко по-висока цена и пак да ми излезне по-ниска крайната цена на изплащане...
    няма кредит, на кредит никога не се зима нищо тва не го ли знаете ... събираш парички и като си готов си купуваш и плащаш наведнъж, никога на изплащане и без заеми от банки бързи кредити и други такива с лихва;
    kalcheff1 одобрява това.

  11. Member Аватара на Frost
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    999
    #1044

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И аз съм против кредити и заеми, но първия Samsung го взех от Зора преди 4 години на изплащане без лихва и други такси. И накрая, наистина, за една година платих цената, която си беше обявена в магазина/брошурата, само че разсрочено.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #1045

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Промото е супер, жалко само, че друсат клиентите си с безбожни лихви и то за кратки кредити до 1 година, има места където може да се вземе ТВ с малко по-висока цена и пак да ми излезне по-ниска крайната цена на изплащане...
    Има опция на изплащане до 3 години. Даже в случая на Б8 може да го вземеш с 0% лихва за 10 месеца.

  13. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #1046

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Обаче като е на изплащане няма отстъпка. Важно е да се упомене. И все пак офертите са доста добри. 300лв надолу от преди месец си е добре. Само с ще чудя наистина дали си заслужават разликата двата процесора. Според мен да от чисто логична гледна точка. От практическа не знам. Трябва да се видят един до друг.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #1047

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Ако е от емаг има отстъпка дори когато е на изплащане, лично съм говорил с тях, това че не се изписва в началото не значи, че нямате отстъпката от кода, моя модел в момента го няма при тях на 0% иначе досега да съм го поръчал още сутринта. А иначе тук говорим за просто разсрочване между 9-12 месеца нищо кой знае какво, няма да си взимам стока да я изплащам 3 или 5 години та да ми искат толкова огромна лихва каквато искат от емаг за тези 9 или 12 месеца, просто не са решили да пуснат адекватни лизингови промоции, а използват най-дървените, които компаниите предлагат.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Мнения
    124
    #1048

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Другия вариант е намерих от няколко по-малки фирми сони x900f 65" 3200 лв по-голям екран обаче не знам дали си заслужава 600 лв повече от оледа c8 да се дават за него и без това стаята не е толкова голяма ще се гледа отблизо сравнително и качеството на картината е най-важно... би трябвало олед да има по-добър контраст повечето сайтове дават че картината е по-хубава ; а и от зора ми дават 15 минути за тест на телевизора тоест мога да го пусна и да разгледам картина пиксели това онова ...

  17. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #1049

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от berpan Виж публикацията
    Ако е от емаг има отстъпка дори когато е на изплащане, лично съм говорил с тях, това че не се изписва в началото не значи, че нямате отстъпката от кода, моя модел в момента го няма при тях на 0% иначе досега да съм го поръчал още сутринта. А иначе тук говорим за просто разсрочване между 9-12 месеца нищо кой знае какво, няма да си взимам стока да я изплащам 3 или 5 години та да ми искат толкова огромна лихва каквато искат от емаг за тези 9 или 12 месеца, просто не са решили да пуснат адекватни лизингови промоции, а използват най-дървените, които компаниите предлагат.
    В момента има 6 и 10 месеца на 0. Или теб те интересуват конкуренти 9 и 12?
    Благодаря за уточнението. Замислям се сериозно в такъв случай.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  18. Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    670
    #1050

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Има предложения за 6 и 10 знам, но телевизора, който аз съм си харесал не попада в тях и съответно няма как да се възползвам, а като цяло използват дървена схема кредит класик на БНП, а те имат 1% оскъпяване на месечна вноска, което излиза много по-добре - два примера телевизор на цена 1700лв. за 12 месеца на тяхната дървена схема се оскъпява с 310лв. което не е никак малко, а на същата компанания, но със схема 1% оскъпяването за същите тези 12 месеца е 205лв. което е с 100лв. по-малко и така ако стане 9 месеца става още по-добре, а ако си вкараш и първоначална вноска може да стане още по-добре, но не и на схемите, на които са се договорили да пуснат заедно с БНП и Уникредит.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 70 от 106 ПърваПърва ... 2060686970717280 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе