Страница 92 от 106 ПърваПърва ... 42829091929394102 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,366 до 1,380 от общо 1586
Like Tree392Одобрявам

Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #1366

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Не съм чувал за сервиз на масто, но може да не съм в час с някоя новост... Пращал съм гаранционен телевизор в кашон от друг телевизор. Не е имало проблем. И това три пъти, че сервизът им не е за хвалене (накрая върнаха парите).

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    634
    #1367

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    естествено че го пазиш - освен малко място друго не иска
    каквото и да става в оригиналния кашон е най-добре

  4. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,062
    #1368

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Karata Виж публикацията
    Не съм чувал за сервиз на масто, но може да не съм в час с някоя новост... Пращал съм гаранционен телевизор в кашон от друг телевизор. Не е имало проблем. И това три пъти, че сервизът им не е за хвалене (накрая върнаха парите).

    Има сервиз на място, не е нещо ново а е супер масово особено на запад, вече и тук ! Големите фирми като еМАГ имат договори сервизи за техника във всяка област, те от своя страна имат и под изпълнители почти във всеки град .

    Ако ти се развали пералнята, хладилника, или бойлера от еМАГ, не може да я прибереш кашона и да им я пратиш... естествено че идват на адрес, просто трябва да го опишеш в искането за сервиз, знам защото взех пералня от тях, и имах "проблем", и дойдоха на адрес за да я оправят, същото така с LG OLED65CX, захранването издаваше звуци, дойде техника вкъщи за да го смени.
    Но да , кашоните е хубаво да се пазят докато стоката е в гаранция, дори и след това, може да решиш да продадеш стоката, пак ще ти трябва кашон за да я опаковаш.
    Swon одобрява това.

  5. Junior Member Аватара на ianpav_4444
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Асеновград
    Мнения
    66
    #1369

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Добре де . Жвърляш го . Стане 25 ден и решиш да го върнеш . Сещинг . Пази се поне докато мине времето за връщане . Къде 14 къде 30 .
    Swon одобрява това.

  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    2
    #1370

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Здравейте! 1200 кинта за мострен Philips 65PUS8506, модел 2021 година. Заслужава ли си, какви подводни камъни да търся, освен стандартния външен оглед и колко работни часове са приемлив максимум?

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #1371

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    На 1400лв го има нов като гледам тука. 200лв намаление лично на мен ми се струват малко за работил 2 години телевизор
    https://www.tehnomix.bg/televizor-philips-65pus8506-12
    AntrAcsA одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2015
    Мнения
    2
    #1372

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    И в Техномикс са само мостри, проверих, всъщност първо там го видях Сега се появи и в Зора на 1200 лева. 5 броя са им останали в цялата страна.

  10. Senior Member Аватара на AntrAcsA
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    1,062
    #1373

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    еМАГ от 9 до 14-ти имат акция, доста телевизори са на по ниски цени.
    Примерно Philips 8807 : 1599 лв както и 65QN90B : 2699 и 65QN85B е на 2299 лв са по интересните телевизори които успях да забележа, също така и LG OLED65C2 е на 2899 лв.
    brotzki и berpan харесват това.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,600
    #1374

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от laptoo Виж публикацията
    В Емаг- а оферта на деня...tcl 65c735- 1299лв....стиснах очи и го поръчах....дано случа

    Мерси,като дойде ще го видим.За нов апартамент е да му е на късметмисля
    Колега, какви са ви впечатленията от C735, или още не сте построили апартамента?


    Случайно видях разпечатан и реших да се прежаля. Дано няма много щети и да става за гледане. Поне да е на нивото на Q6

    Този пост е редактиран от brotzki; 14-05-23 в 20:30.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,600
    #1375

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    За тия пари горе дойде 735 телевизор без забележки. "Никакви следи от употреба", както е описано на снимката горе. Дори перфектна опаковка. Евала на Емаг!
    Стойката не беше разопакована, явно е висял някъде, но не виждам и следи от стойка за стена. Само дистанциите бяха със сложени батерии. Егати колко копчета.
    Сервизното показа няколко дни . Нещо им правят за скриване на предходното потребление.

    Самото тв. Изключих всички ненужници - филтри за шум, движение...... И без тях някак липса нещо. Лицата неясни и пастелени, малко качеството бие на Телефункен и ЖВЦ.
    Слабичко откъм меню. Малко настройки.
    Въпреки зададено прилагане на настройките за образ към всички източници, същото не се прилага и трябва ръчно на всеки източник да се променят.
    Не открих смяна на хдр профили. Може да няма.
    Телевизорът се рестарира при превъртане на 4к хдр филм от хард диск. Бавно разчита файлoвете от малък 2.5 250гб диск
    При споделяне на екран от телефон към телевизор, видеото върви добре няколко минути , след което кадрите падат драстично и се получава като насичане.
    След активиран бърз старт, който не винаги се задейства. Зарежда системата отначало.
    Реших да вляза в гугъл тв профил. След вкарване на майл и парола, системата води към някакви 4 опции за регистрация в ТЦЛ сайт. Тук се отказах. Нямам намерения да правя ненужни регистрации. Целият процес не може да се спре, няма назад. Положението се оправя само след теглене от контакта.
    Липсва тв пип, докато е налична някаква за приложения, телефон и тв канал, който тв канал не може да се променя при вече конфигурация. Сменяш само източник звук.

    Звук - същото от два магнита в пластмасова кутия, без значение дали пише Онкио или монкио. На 30-40 започва кривенето.

    Горе-долу за тия 800 пари става. Само едните там 100хц, Четицифрена сума е ценово насилване, направо лудост.

    Като "експириънс" - подобие на китайски телефон.

    На лепенката - полско производство с регион X2. Вероятно е някакво балканско изпълнение.



    - - - - - - - - - -

    П.П. Сега пуснах заливките и хоп някакви светли точки или петна. В някои ъгли се вижда прашинки зад стъклато. Ма, много леви майстори.

    Можеха поне да го напишат в резюмето.







    Този пост е редактиран от brotzki; 21-05-23 в 21:30.
    svetlio1, gurcayy, AntrAcsA и 1 други харесват това.

  13. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    431
    #1376

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Като гледам има един куп причини тази бройка да е върната....
    п.с.
    китайчетата засега са доста по-добри с телефоните спрямо телевизорите....

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #1377

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Като гледам тези дето търсят под вола теле...намират телета.
    Не знам колко тв-ра съм разпечатвал (за съжаление,по-добре е да си на 20 год. и да разпечатваш първия) и не съм видял нищо нередно,с изключение на два модела еdge led-Toshiba/ SAMSUNG C7000(,които имаха неравномерна подсветка и в магазина дажe ги намираха за нормални.От тогава edge led само до 40''.
    Имал съм 5-6 PANASONIC,2 бр. SONY,поне 5 SAMSUNG,2OLED LG ,HISENCE,и нефирмени 26/32'' за кухнуте-NEO(от 2005 -подарил съм го отдавна,но още работи без ремпнти)и ''blaupunkt''.
    Не знам след като вземаш разпечатан(т.е. 2 у-ба тв-р ) как мислиш,че всичко ще му е наред?Или в E-mag момчетата които експедират да им пускат заливки?
    То в нашите ''техно'' магазини продавачите(''консултанти'')все за Дарко мислят.И заливки кат вземат да ти пускат...леле мале...
    Пишеш 100 стр. против китайските тв-ри,после си купуваш 2 у-ба за да покажеш къв си юнак и кво си видял???
    Хората на това му казват-''квото повикало,такова ...''..
    А ''тези китайчета'' е вече бг поговорка,все едно,че има LCD не китайче...уж матрицата де,само...Като не смятаме още поне 50 проц. от частите.
    И аз чакам някой произведен на Уолстриит,ама не виждам подсказки в темата.

    п.с.И от снимката....''Продукт със следи от употреба,драскотини по рамката...че и по стойката....Дори на 10 години няма как да стане при нормална употреба,като разбира се ''нормална'' е широко понятие....като кола с десен волан в бг
    Дори не се сещам какво още трябва да ми опишат за да са сетя,че са го ползвали ненормални.А,да де поне една заливка биваше.
    Още не мога да се сетя и какво общо има продукт 2 у-ба с ква да е промоция,ама се надявам на следващите няколко страници знаещите да ми обяснят.Няма лошо,лошото е ,че има много които дори ги ''разбират''....и дори са одобрили ''ревюто''.
    ''Техника баджанак'',не е за всеки форумец.
    Този пост е редактиран от inches9; 17-05-23 в 17:25.

  16. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,125
    #1378

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    връщай ГО
    tanatos, brotzki и ianpav_4444 харесват това.

  17. Senior Member Аватара на inches9
    Тук е от
    Aug 2020
    Мнения
    1,374
    #1379

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi Виж публикацията
    връщай ГО
    Добро предложение.
    Щото аз нямаше да са сетя и бих си го запазил да показвам ''фалшивите промоции'' на Емаг.

    Ама си прав де.Бива хора които по цял ден пишат в техн.форуми и като получават тв-р не се сещат през времето за преглед/тест (поне 15 мин.,ако не смятаме всякакви възможни договорки с куриерите) да му пуснат заливки и да го откажат,а се жалват с/у ...те си знаят кой....да им се подскаже.
    Този пост е редактиран от inches9; 17-05-23 в 17:37.

  18. Member Аватара на coverstar
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    431
    #1380

    Отговор: Изгодни промоционални оферти, фалшиви промоции, лоши предложения.

    Цялото горно словоизлияние с размер на кратка новела не беше необходимо.
    Явно е,че тази бройка е имало защо да бъде върната....И да, след като дълго време китайчетата произвеждаха чужди марки смартфони(и още го правят),измислиха и свои....
    С телевизорите още се учат...

    Изпратено от моят RMX3472 с помощта на Tapatalk
    brotzki одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Промоционални цени за High Definition мултимедийни плеъри!
    От popcornhour във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 05-01-12, 21:44
  2. Технополис - промоции
    От Prou4vatel във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 1
    Последно: 14-07-10, 22:19
  3. Фалшиви WinZip/WinRar архиви....?
    От roumen68 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-03-08, 01:48
  4. Фалшиви хардове !
    От totonis във форум Общ - хардуер
    Отговори: 12
    Последно: 29-09-06, 15:55
  5. !!! Изгодни компоненти !!!
    От EliteU във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 24-08-06, 11:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе