Страница 76 от 95 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,126 до 1,140 от общо 1415
Like Tree1Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    42
    #1126

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от ccc
    може ли да препоръчате някой телевизор над 46 инча до 3000лв? има ли такъв въобще или да гледам 46-инчовите?
    не държа на 3D
    Аз бих изчакал малко за Сони 46HX850. Цената в момента е 3500лв в комплект с БР плеър и 2 чифта очила.... Вероятно скоро ще може да се купи за доста по-ниска цена.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    17
    #1127

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    По повод на бюджета - да речем 800-900лв., иначе съм се спрял на SAMSUNG UE-40EH5450, но ми се вижда малко скъп, тъй като има екстри, който не ми трябват.

  4. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1128

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Щом не търсиш екстри, можеш да погледнеш този Самсунг----->http://www.technomarket.bg/products/...msung-le40d503
    Иначе, някой беше споменал, че в Карфур в момента е на промоция TOSHIBA 40TL933G за 1000 лв, което си е много добра цена за модела. Вярно, пълен е с екстри, но какво пък, с хубавото лесно се свиква.

    Гледам, че и Самсунга се намира на добра цена.
    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    А Самсунг-а в Метро до 13.6 е на 1098 лв .

  5. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #1129

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Взех парите и отидох да купувам телевизора , но се оказа че са останали само мострите и се отказах ! http://www.metro.bg/pages/1102.aspx?...d=2&kd=10&pg=1 ! Имаше същия модел само че LCD но матрицата беше матова и не ме радва ! Кое е по-добрия вариант -матовата или гланцовата матрица ???

  6. Banned
    Тук е от
    Feb 2010
    Мнения
    2,430
    #1130

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Проблемът на гланцовите матрици е голямото отражение. Но ако имаш начини да контролираш осветеноста в помещението, за предпочитане е с гланцов екран.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1131

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от maxuel82
    Кое е по-добрия вариант -матовата или гланцовата матрица ???
    Гланцът придава по-голяма детайлност и усещане за дълбочина на картината, особено при тъмните цветове. За гледане на филми вечер гланцовия екран за мен е задължителен :rolleyes:
    Предимството на мата е в много слънчева стая.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,595
    #1132

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Така е - точно матовия /то е нещо като полумат/ ме отказва от ES6 серията на Самсунг - те и Панасоник се усетиха и повечето им LCD-та са с "лъскав" панел ,който компенсира донякъде недостатъците на IPS-а .

  10. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #1133

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Стаята (хола) където ще е телевизора е доста затъмнен ! Почти не влиза пряка слънчева светлина през деня ,а освен това гледаме предимно вечер така че осветеноста изобщо не е проблем при мен ! И на мен ми направи впечатление предимството на гланцовия екран ! Бихте ли ми препоръчали телевизори с гланцов екран 37" и 40" , че по снимките които има из сайтовете неможе да се познае дали екрана е гланц или мат заделил съм едни 800лв. за телевизор ,знам че не са достатъчни и че не може да се вземе много хубав телевизор за тези пари , но не ми се взима на изплащане !

  11. Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    150
    #1134

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Макс, не мисля, че трябва да те притеснява това, че е на изплащане. Ще си дал по-голямата сума и ще изплащаш по-малката, но телевизора го купуваш веднъж (на 5 г.). Казвам ти го както от опит. От 4 ТВ, които имам 2-та последните бяха на изплащане. в рамките на 6 до 12 месеца няма да ги усетиш.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    12
    #1135

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Колеги, моля за съвет за избор на TV.
    През август/септември ще си сменяме жилището и ми предстои избор на нов TV. Сегашният ми е Samsung LE32A559 R/B и ще остане за децата.
    Четох доста из нета, гледах и доста TV на живо в ТМ и ТП и май за сега не ми е нужно 3D, (не ми се дават 1000 лв. отгоре за някой и друг 3D филм).
    Не съм сигурен това 2D към 3D конвертиране, какъв ефект прави при кабелната телевизия. Имам един колега който ми каза, че не е доволен от ефекта.
    Сега да внеса малко разяснения:
    - ще се гледа основно кабелна телевизия (Мегалан/МТЕЛ и HD компютъра)
    - ще се гледа от 2,5-3м. в средно осветено помещение, като дневната светлина се пада странично;
    - браузъри и тем подобни не ме интересуват, ако може да е без още по-добре;
    - вградени плеъри също;
    - бюджет около 1500-1600 лв. максимум.
    Мисля си за нещо от рода на 46", че 50" май ще ми е голям.
    Не съм сигурен какво искам, плазма и LCD, гланц или мат, ще ги уточнявам на живо.
    Бих бил благодарен, ако споделите конкретни модели да ходя да ги разгледам по-обстойно или да изчакам до август/септември, ако се очаква нещо ново по-добро или може би цените да паднат още малко.(юли отново има петък 13, незнам дали няма пак да има прИмоция в ТМ)

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #1136

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Добре е да уточниш предварително какво искаш - плазма или лсд, защото са две различни технологии, всяка от които има плюсове и минуси :rolleyes: Прочети малко в нета. По-добре изчакай септември за да паднат малко цените, а и ще има по-голяма яснота от потрбителите, кой модел е добър и кой не. Особено след големия тест - европейско+олимпиада.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    12
    #1137

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Искаше ми се и аз да гледам ЕП на ново TV, че сега ми лагва Самсунга, ама не съм толкова на зор и без това от тези ремонти почти не остава време за TV. Явно ще изчакам до края на лятото.
    За мен е без значение дали ще е плазма или LCD, стига да отговаря на потребностите ми описани в по-горния пост. Ако ми предложите нещо ще отида да ги видя и сравня, като изображение и което ми хареса ще си го взема. Консултантите на ТМ и ТП за който и TV да ги питах последния път, като ходих нямаше модел за който не ми кажат, че е СУПЕР и че няма да съжелявам ако си взема точно него.

  16. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    161
    #1138

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    И аз се ошашавих от гледане и избиране на телевизор ! Жената има най-вярното предложение ,а то е да си купим телевизора който ни хареса на външен вид - с тясна , черна рамка и черна стъклена поставка :rolleyes: И аз като питам за който и да е телевизор чувам все хубави отзиви, нямало лош телевизор , важното е да работи, дори си направих опит и поразпитах за едно НЕО и консултантът ми каза че е супер модел за цената си то това ми е ясно и без да питам !!!

  17. Novice
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    2
    #1139

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, моля за помощ, защото реших да се оборудвам с нов телевизор- 40 инча, бюджета ми е до 1400 лв, важното за мен е добра картина, добър дизайн. Четириумя се между:
    Toshiba 40 tl 933
    Sony kdl 40 ex650
    Samsung EH5450
    Philips 5507 К
    Ще бъда благодарен да ми помогнете да взема решение...

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    8
    #1140

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, колеги. Днес поразгледах на място няколко модела, на които предварително бях хвърлил око в интернет, както и прочетох информация от форума, и накрая се спрях на 3 марки - филипс, самсунг и лг. Моделите са следните:
    1.Филипс 42in`4007,42in`4307 и 40in`5507 - като картина и при трите ми се стори почти еднаква - сравнително добра. Може би клоня към 4007 или 4307
    2.Самсунг 40eh5450 и 40es5500 - и тук картината беше идентична и при двата модела, може би една идея по слаба от филипсите. Клоня към 5450
    3.Лг 42lw5400 (знам, че е миналогодишен модел) и 42lm615s - картината доста ми хареса и при двата, може би най-добрата спрямо останалите, а картината на lw5400 мисля че беше най-добрата от всички. Тук имам и питане относно какво се има в предвид под TRUMOTION 100 Hz и 400 Hz MOTION CLARITY INDEX.

    Моля, хора имали поглед в домашни условия или наблюдения от приятели, познати както и всякакви мнения относно моделите, тъй като доста се чудя кой да взема. Ще съм Ви много благодарен на всички.

    P.S. ще помоля и hristoslav2 да се изкаже по въпроса.




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 76 от 95 ПърваПърва ... 2666747576777886 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе