Страница 86 от 95 ПърваПърва ... 36768485868788 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1,276 до 1,290 от общо 1415
Like Tree1Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,596
    #1276

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от jenny_11
    Мерси, hristoslav2
    А Panasonic-a посочен от мен и твоите предложения как би ги подредил като класация , за да успея да направя своя избор
    1. SAMSUNG UE-37D5000
    2. PANASONIC TX-L37U3E
    3. SAMSUNG LE-37D550
    4. PHILIPS 37PFL4606H
    5. LG 37LV4500

    Цитат Първоначално публикувано от mickey84
    какво ще кажете за този модел тв " http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-32eh5000 ?
    заслужава ли си ?
    Добър бюджетен модел без излишни екстри.

    Цитат Първоначално публикувано от salky
    Здравейте,искам съвет за някоя сносна и не много скъпа 32ка за спалня.Снощи ми изгоря 29ка SONY лумбурник който ми служи вярно близо 20год.Попаднах на това TELEFUNKEN TB 32 X970L 569лв.
    За тази си цена е идеален. Виж и тези модели
    http://www.technomarket.bg/products/...shiba-32dl833g
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...IPS-32PFL3007H
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...zor-LG-32LK330

    _________________________________________________

    Подробности относно плановете на ИКЕА за пускане на своя марка телевизори
    http://www.flatpanelshd.com/news.php...&id=1338883572


  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #1277

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    1. SAMSUNG UE-37D5000
    2. PANASONIC TX-L37U3E
    3. SAMSUNG LE-37D550
    4. PHILIPS 37PFL4606H
    5. LG 37LV4500


    аз съм за 100Hz при 4606 :D

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Живее в
    София
    Мнения
    314
    #1278

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте!
    Брат ми е решил да си взема нов телевизор и сме вгледали в модела 46ЕS6100 на сами.
    Въпроса е сравнено с LG 47LM670 кой се справя по добре като картина, 3D и медиа плейър.
    Също така като гледам стойката на LG-то, не мога да преценя върти ли се или си е стационарен.
    Също така да имате някакви други предложения за 46 инча в ценовия диапазон 2000-2200 лв, който да съперничи с горните два?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    17
    #1279

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    Някъде бях чел, че при ниския клас телевизори е по-добре подсветката да не е LED. Искам да разбера вашето мнение, тъй като трябва да си взема 40" телевизор, LCD на ниска цена, без екстри, на който ще се гледа цифрова кабелна телевизия и HD видео от компютър. Ще се радвам ако ми препоръчате някой модел.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,596
    #1280

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от regned
    Здравейте!
    Брат ми е решил да си взема нов телевизор и сме вгледали в модела 46ЕS6100 на сами.
    Въпроса е сравнено с LG 47LM670 кой се справя по добре като картина, 3D и медиа плейър.
    Също така като гледам стойката на LG-то, не мога да преценя върти ли се или си е стационарен.
    Също така да имате някакви други предложения за 46 инча в ценовия диапазон 2000-2200 лв, който да съперничи с горните два?
    46ЕS6100 - като картина и медиен плейър. Виж като 3Д е трудно да се направи сравнение - ползват различни технологии.

    Цитат Първоначално публикувано от netwolfs
    Здравейте,
    Някъде бях чел, че при ниския клас телевизори е по-добре подсветката да не е LED. Искам да разбера вашето мнение, тъй като трябва да си взема 40" телевизор, LCD на ниска цена, без екстри, на който ще се гледа цифрова кабелна телевизия и HD видео от компютър. Ще се радвам ако ми препоръчате някой модел.
    Няма такова изискване за малките диагонали.
    Моята единствена забележка за LED подсветката е, че с течение на времето се променя диапазона на излъчваната от тях светлина - картината става все по-студена.

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-40EH5000

    _________________________________________________

    Plasma TV Buyers Guide for 2012
    http://www.bigpicturebigsound.com/Pl...for-2012.shtml

    LED TV Buyers Guide for 2012
    http://www.bigpicturebigsound.com/LE...for-2012.shtml

    _________________________________________________
    Като им гледам програмата на семинара - Future Television: HDTV.... Става ясно какви пенсионери ще водят лекциите...Хората на запад и Япония преминаха през този етап. Вече го забравиха и сега говорят за 4К и 8К , а нашите още си кютат в 90-те години.
    http://www.telemaniac.com/

    4К монитор ViewSonic
    http://www.hdtv.ru/news/industry/120...viewsonic.html

  7. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #1281

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте! Първо искам да изразя благодарност че има форуми като този за да можем и ние простичките хорица да добием представа за днешните технологии. Прочетох доста тук и мисля че вече е време да направя запитването си. Бих искал да ми помогнете да избера телевизор който да закупя в скоро време и имам следните изисквания.

    1. Искам да получа максимално добра картина за парите си при да речем 40 инча(може и по малко до 32). Бюджета ми е таван 1200 лева. Допадат ми 100hz телевизори и всичко свързано с подобряване на движенията и опресняване.
    2. Всичко друго от типа на 3D, LED подсветка, USB player,ТВ тунери(тъй като почти не гледам телевизия) не ми е приоритет, също така нямам изисквания към марка.
    3. Приоритетите са ми гледане на филми от PC и gaming.

    Ами май това са изикванията ми като цяло.

    Стаята в която ще бъде не е осветена пряко от слънчева светлина по никое време на деня. Телевизорът ще бъде до стената и в дясно от него на около 30 см. има прозорец(както споменах без пряка слънчева светлина). Разстояние на гледане от около 2 метра максимум.

    Надявам се да съм бил изчерпателен и да съм помогнал максимално за съветите ви за които благодаря предварително.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2011
    Мнения
    277
    #1282

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    PHILIPS 32PFL3017H 619лв.Има ли нещо по добро за тези пари

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #1283

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте.
    Тъста ми ходил в някой от ТЕХНО-магазините, да си избира телевизор за да си гледа европейското (със спестявани няколко години пари от пенсията - как спестяват тези хора от пенсия, не мога да си го представя!!!) и великите консултанти ЩЕДРО му предложили направо да си купи един 46 SAMSUNG UE-46ES5500 който струва към 1800 лв. и че, ако не му достигали пари, можел и някакъв малък бърз кредит да си вземел... Понеже знам, че в магазина 46-тицата не изглежда толкова огромна, колкото всъщност ще изглежда в хола му, гледана от 2.5 метра, аз директно му скочих да го разубеждавам и май ще успея. Поправете ме ако греша, но 46 инча е голямо да го гледаш от 2-3 метра, особено при SD сигнал, а и да става за гледане, не мисля че разликата в цената си заслужава парите.
    И второ - ако го разубедя да вземе по-малкия модел UE-40ES5500, той хубав ли е и има ли нещо по-добро за тази сума 1200-1300лв? Или друг модел, с близки възможности и картина, но за по-малко пари?

    Много разчитам да го ориентираме правилно, защото това е възрастен човек и е лесна плячка за консултантите в магазините.
    Благодаря на отзовалите се.

  11. Member Аватара на Shmi
    Тук е от
    Mar 2007
    Мнения
    939
    #1284

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Грешиш, 46 инча всъщност не са толкова много. Казвам ти го като човек, който е живял в същата заблуда. Друг е въпроса дали му е нужен подобен диагонал.

  12. Junior Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    12
    #1285

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте,
    след много мислете вече съм собственик на Panasonic 42E5E
    Първите впечатления са много добри! Дори пуснах видео и субтитри през DLNA. Картината е убийствена и дори звукът е над очакванията ми. Мисля, че направих правилен избор. Колебанията ми бяха м/у samsung 40eh5450, samsung 40es5500, philips pfl4307, някакви LG-та, които вече не си ги спомням.
    Ако някой се колебае м/у тези модели мога помогна с информация, която съм събрал по време на проучването.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #1286

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Shmi
    Грешиш, 46 инча всъщност не са толкова много. Казвам ти го като човек, който е живял в същата заблуда. Друг е въпроса дали му е нужен подобен диагонал.
    Ами не мисля, че му е нужен.
    Първо - живее в стандартна панелка, хола е 3.5 широк - телевизора се гледа предимно по ширината на хола, като ще седи на скрин, а не плътно на стената, т.е. зад телевизора се губят сантиметри, зад дивана - също. Реално ще се гледа от 2.5 метра някъде.
    Второ - при завъртане в някоя посока, по-големия телевизор ще излиза (повече) от габаритите скрина.
    Трето - това са кървави пари, когато са от пенсионерска заплата!

    Поразчетох характеристиките - този Самсунг ES5500 е фрашкан с някакви интернет/LAN/Skype и т.н. екстри, които не виждам как на 65 годишен човек биха влезли в употреба! Освен гледане на ТВ (основно футбол), най много да му потрябва да гледа някой филм, ако взема да му запиша нещо на някой външен хард или флашка. Други екстри реално не му трябват на човека.
    Гледах и плазмите на Панасоник, защото съм им фен, не знам обаче новите модели от нисък и среден клас как се справят с SD сигнал, а и малко ме притеснява нуждата от разработване на екрана, което не знам дали ще мога да го обясня на човека, а не живея там за да извършвам аз тази процедура. Иначе PANASONIC TX-P42GT30E е даже по-евтин със 100 лв. от SAMSUNG UE-40ES5500.
    Преди време плейърите на Панасониците нещо не бяха свесни, не четяха нещо - сега как се положението?

    Мдааа - PANASONIC TX-L42E5E пък е с IPS ALPHA панел и пак е със 100 лв по-евтин от този Самсунг EH5500... освен ако не са развалили IPS ALPHA панелите... Някой знае ли дали ъглите на видимост на 42 инчовите IPS ALPHA са пак така добри, както на старите 32 и 37" модели?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    4
    #1287

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Мерси много hristoslav2

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    9
    #1288

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Здравейте, търся съвет за LCD 40" телевизор с led подсветка. Не държа на 3d интернет и т.н. Екстри. Ще се ползва за цифрова телевизия Булсатком и за връзка с лаптоп за филми с HDMI. По възможност да не дава много отражения на слънце /няколко часа има странична слънчева светлина/. Искам добра и реалистична картина цената няма значение /бих платил и повече за нещо качествено/ но не и за излишни екстри посочени по-горе. Мерси предварително

  17. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,596
    #1289

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от JohnyM
    Здравейте! Първо искам да изразя благодарност че има форуми като този за да можем и ние простичките хорица да добием представа за днешните технологии. Прочетох доста тук и мисля че вече е време да направя запитването си. Бих искал да ми помогнете да избера телевизор който да закупя в скоро време и имам следните изисквания.

    1. Искам да получа максимално добра картина за парите си при да речем 40 инча(може и по малко до 32). Бюджета ми е таван 1200 лева. Допадат ми 100hz телевизори и всичко свързано с подобряване на движенията и опресняване.
    2. Всичко друго от типа на 3D, LED подсветка, USB player,ТВ тунери(тъй като почти не гледам телевизия) не ми е приоритет, също така нямам изисквания към марка.
    3. Приоритетите са ми гледане на филми от PC и gaming.

    Ами май това са изикванията ми като цяло.

    Стаята в която ще бъде не е осветена пряко от слънчева светлина по никое време на деня. Телевизорът ще бъде до стената и в дясно от него на около 30 см. има прозорец(както споменах без пряка слънчева светлина). Разстояние на гледане от около 2 метра максимум.

    Надявам се да съм бил изчерпателен и да съм помогнал максимално за съветите ви за които благодаря предварително.
    При такъв бюджет няма как да си вземеш 100Hz телевизор. За гейминга те съветвам да си вземеш конзолата и да тестваш на място в магазина дали изброените модели не лагват осезаемо.
    http://www.technomarket.bg/products/...dl-40ex650bae2
    http://www.technomarket.bg/products/...ng-ue-40eh5000
    http://www.technomarket.bg/products/...55/lg-42ls5600
    http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l42e5e

    Цитат Първоначално публикувано от cristo
    Здравейте.
    Тъста ми ходил в някой от ТЕХНО-магазините, да си избира телевизор за да си гледа европейското (със спестявани няколко години пари от пенсията - как спестяват тези хора от пенсия, не мога да си го представя!!!) и великите консултанти ЩЕДРО му предложили направо да си купи един 46 SAMSUNG UE-46ES5500 който струва към 1800 лв. и че, ако не му достигали пари, можел и някакъв малък бърз кредит да си вземел... Понеже знам, че в магазина 46-тицата не изглежда толкова огромна, колкото всъщност ще изглежда в хола му, гледана от 2.5 метра, аз директно му скочих да го разубеждавам и май ще успея. Поправете ме ако греша, но 46 инча е голямо да го гледаш от 2-3 метра, особено при SD сигнал, а и да става за гледане, не мисля че разликата в цената си заслужава парите.
    И второ - ако го разубедя да вземе по-малкия модел UE-40ES5500, той хубав ли е и има ли нещо по-добро за тази сума 1200-1300лв? Или друг модел, с близки възможности и картина, но за по-малко пари?

    Много разчитам да го ориентираме правилно, защото това е възрастен човек и е лесна плячка за консултантите в магазините.
    Благодаря на отзовалите се.
    SAMSUNG UE-46ES5500 - модела е добър

    Без излишни екстри и по-евтини.
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-46EH5000
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...or-LG-47LS5600

    Цитат Първоначално публикувано от prel
    Здравейте,
    след много мислете вече съм собственик на Panasonic 42E5E
    Първите впечатления са много добри! Дори пуснах видео и субтитри през DLNA. Картината е убийствена и дори звукът е над очакванията ми. Мисля, че направих правилен избор. Колебанията ми бяха м/у samsung 40eh5450, samsung 40es5500, philips pfl4307, някакви LG-та, които вече не си ги спомням.
    Ако някой се колебае м/у тези модели мога помогна с информация, която съм събрал по време на проучването.
    Честито prel и да го полееш със съседката

    Цитат Първоначално публикувано от salky
    PHILIPS 32PFL3017H 619лв.Има ли нещо по добро за тези пари
    За тези пари едва ли ще намериш нещо по-добро. Освен някой Телефункен или Грундиг...

    Цитат Първоначално публикувано от desanten
    Здравейте, търся съвет за LCD 40" телевизор с led подсветка. Не държа на 3d интернет и т.н. Екстри. Ще се ползва за цифрова телевизия Булсатком и за връзка с лаптоп за филми с HDMI. По възможност да не дава много отражения на слънце /няколко часа има странична слънчева светлина/. Искам добра и реалистична картина цената няма значение /бих платил и повече за нещо качествено/ но не и за излишни екстри посочени по-горе. Мерси предварително
    Бюджет ?

  18. Novice
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    2
    #1290

    Re:Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2012/ръководство на първа страница

    hristoslav2 а какво мислиш за този http://www.technomarket.bg/products/...ic-tx-p42gt30e препоръча ми го приятел.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 86 от 95 ПърваПърва ... 36768485868788 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 1579
    Последно: 07-11-13, 18:57
  3. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  4. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе