Вижте резултатите от анкетата: Кои параметри са най-важни при избора на вашият (бъдещ) телевизор ?

Гласували
220. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Качество и достоверност на картината

    211 95.91%
  • Други функции - (DLNA, Wi-Fi, Bluetooth, DMPort, и др.

    54 24.55%
  • Удобство на ползване и ергономика

    49 22.27%
  • Всеядност на вграденият плейър

    47 21.36%
  • Цена и най-голям избор на модели в магазина

    35 15.91%
  • Допълнителните екстри - браузър, социални мрежи, Аррs....

    25 11.36%
  • Препоръки във форуми и различни издания

    74 33.64%
  • Препоръки на познати, съседи и приятели

    17 7.73%
  • Препоръки на продавач-консултантите в магазина

    4 1.82%
Отговори на анкетата
Страница 10 от 106 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно
Резултати от 136 до 150 от общо 1580
Like Tree129Одобрявам

Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013 /ръководство на първа страница

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #136

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от stella* Виж публикацията
    ОТ ДВА ДЕНА ВЕЧЕ ВЪПРОСНИЯТ МОДЕЛ ТВ Е ЧАСТ ОТ ИНТЕРИОРА
    Честито и да го полеете със съседа

    Цитат Първоначално публикувано от Петър Гонев Виж публикацията
    Вчера си закупих това - PANASONIC TX-P42ST50E
    Супер тема, но не разбрах по 2 часа трябва да се гледа първите 200 часа или мога да го гледам и по 20 часа, но да не задържам на 1 канал. Също не разбрах защо да не го ползвам като монитор. Няма ли да е по-добре да пускам периодично филми (няма логота няма нищо) и да гледам докато "узрее" фосфора. В общи линии тези първи 200 часа са ми голяма мъгла.

    Едит: В момента съм направил всички настройки описани за първите 200 часа пуснал съм евроспорт HD дал съм зуум 3 да скрия логото и така вече 1 час. Ако продължа в същия дух до 200 часа ще премина ли правилно тези 200 часа?
    Честито и да го полееш със съседката
    Може да гледаш по цял ден, стига да не се задържа статично изображение на екрана/на едно и също място/ повече от 2 часа.
    Препоръката да не се ползва за монитор първите 200 часа, важи ако има картина със статични изображения- десктоп, менюта на игри...
    За филми няма проблем. Стига да не гледаш образ с черни ленти.
    За зумването - да и така става.

  2.  
     
  3. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #137

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    @hristoslav2 - Може ли да дадеш едно мнение по поя въпрос?

    Благодаря

  4. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    5
    #138

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Моля, дайте едно-две предложения по #127.
    примерно:
    http://technomarket.bg/products/0912...oshiba-40tl938 или
    http://www.plesio.bg/televizori-c-69...-p-291121.html
    Този пост е редактиран от pgbalt; 11-02-13 в 16:19.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #139

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Здравейте, колеги! Един познат иска да си взима телевизор и се е насочил към Samsung UE40ES6300 спрямо UE40ES6100.
    Въпросът ми е - добър ли е избора, като се вземе на предвид че ще се дават 1300лв. за телевизора. Има ли по-добри алтернативи за тази цена, като условието е да е LED? Това LG не е ли по-добро - ТВ LED LCD LG 42LM620S ?

    Благодаря!
    Разликата май е само в дизайна и тунерите.
    Телевизори | SAMSUNG

    LG-то не е по-добро. С различен тип 3Д е - пасивно с евтини очила. Твоят познат да отиде в магазина, да погледа известно време двата типа 3д и да си прецени кой му допада повече.

    Цитат Първоначално публикувано от pgbalt Виж публикацията
    Моля, дайте едно-две предложения по #127.
    примерно:
    http://technomarket.bg/products/0912...oshiba-40tl938 или
    http://www.plesio.bg/televizori-c-69...-p-291121.html
    Първият е малко проблемен...прочети в темата за Тошиба.

  6. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #140

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Благодаря! Но аз ли съм останал с впечатление, че Active 3D не е по-добро от Passive?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #141

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от Dominator Виж публикацията
    Благодаря! Но аз ли съм останал с впечатление, че Active 3D не е по-добро от Passive?
    Най-общо казано...
    При активното понякога се забелязва хостинг - двойни контури на движещи се обекти, пасивното пък е с половин резолюция.
    Активното е със скъпи очила, пасивното с евтини.

    В темата за избор на 3Д телевизор е описано подробно.
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-02-13 в 15:44.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    5
    #142

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    И все пак дайте едно-две предложения за Full HD LED 40'' - 42'' до 1000 лв (твърдо до 1000 лв.); като не е нужно да е 3D (май предпочитам по-евтин със същите други параметри или по-добър за същите пари).


  10. Junior Member Аватара на yanku
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    22
    #144

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от yanku Виж публикацията
    Здравейте, ще подпомогна с набелязани от мен модели. Колебая се между LG 47LM620S и TOSHIBA 46YL863G, но съм отворен и за други предложения. Ще съм благодарен ако някой сподели "+" и "-" на съответните модели.
    Някой ще ми помогне ли в избора?

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #145

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от yanku Виж публикацията
    Някой ще ми помогне ли в избора?
    Погледни този, като картина е с лек превес, спрямо горните: http://www.technopolis.bg/b2c/detail...-3D-46PFL5537K
    Този пост е редактиран от pilot; 11-02-13 в 19:46.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,597
    #146

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Тошиба-та е модел 2011 г. и въпреки ,че не е лош модел (особено за тая цена) не е изключено да е дълго работила мостра . ЛГ-то изобщо не е 200хц , както пишат ТМ - даже е по-скоро 50 - има си някои кусури - след като си свел избора до 2 модела би трябвало да е по-лесно да решиш - тествай ги на място в магазина с близки настройки (режим "кино") - с някой мач и филм с преобладаващо тъмни сцени . Все пак първо провери какво е състоянието на Тошиба-та и дали изобщо си заслужава да рискуваш .

    п.п. Освен предложения от pilot , виж и http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NIC-TX-L47ET5E - няма да е зле първо да прецениш кой вариант на 3Д технологиите предпочиташ (ако мислиш да ползваш 3Д-то) - погледай по 20-30 мин. и двата типа - активно Филипс-а и Тошиба-та , пасивно ЛГ и Панасоник-а .
    Този пост е редактиран от svetlio1; 11-02-13 в 19:46.

  13.  
     
  14. Novice
    Тук е от
    Feb 2013
    Мнения
    2
    #147

    Re: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Някой може ли да ми помогне. Предварително Благодаря


    Цитат Първоначално публикувано от gosho Виж публикацията
    Здравейте,
    След много четене изборът е сведен до :
    1.TOSHIBA 40TL938 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    2.http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-40EH6030

    Интернета не ми е приоритет, по скоро ме блазни 3Д технологията с ясното съзнание, че ще и се зарадвам само първите 1-2 пъти.

    Чета че някой от телевизорите не могат да възпроизвездат звука към 3д филмите. Дали и горепосочените модели са такива

    Бюджета ми е около до 1050 лева ако някой предложи и друг модел.

    Предварително благодаря за мненията. Те ще са финалния тласък да направя покупката

  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2012
    Мнения
    59
    #148

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница


  16. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,633
    #149

    Отговор: Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2013/ръководство на първа страница

    Цитат Първоначално публикувано от yanku Виж публикацията
    дравейте, ще подпомогна с набелязани от мен модели. Колебая се между LG 47LM620S и TOSHIBA 46YL863G, но съм отворен и за други предложения. Ще съм благодарен ако някой сподели "+" и "-" на съответните модели.
    Някой ще ми помогне ли в избора?
    Вторият е 2 годишна мостра, освен това има силно орязан USB плейър. Ако го намериш запечатан е идеално предложение

    Цитат Първоначално публикувано от gosho Виж публикацията
    Здравейте,
    След много четене изборът е сведен до :
    1.TOSHIBA 40TL938 :: LED телевизори :: LED телевизори :: Телевизори :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria
    2.http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-40EH6030

    Интернета не ми е приоритет, по скоро ме блазни 3Д технологията с ясното съзнание, че ще и се зарадвам само първите 1-2 пъти.

    Чета че някой от телевизорите не могат да възпроизвездат звука към 3д филмите. Дали и горепосочените модели са такива

    Бюджета ми е около до 1050 лева ако някой предложи и друг модел.

    Предварително благодаря за мненията. Те ще са финалния тласък да направя покупката
    Някой може ли да ми помогне. Предварително Благодаря
    Клоня към вторият , но виж и предложеният от колегата по-горе
    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...ONIC-TX-L42E5E
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 12-02-13 в 15:51.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 10 от 106 ПърваПърва ... 891011122060 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 2279
    Последно: 04-02-15, 09:01
  2. Отговори: 43
    Последно: 14-01-13, 14:57
  3. Отговори: 1138
    Последно: 03-01-13, 18:35
  4. Отговори: 1414
    Последно: 20-06-12, 10:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе